מחאת הדרוזים בכיכר רבין - 10% דרוזים 90% שמאלנים

מחאת הדרוזים בכיכר רבין - 10% דרוזים 90% שמאלנים

השמאלנים לא באו לתמוך בדרוזים , הם באו להפגין נגד נתניהו....הרי מה זה חשוב בכלל מהי סיבת ההפגנה , אם יש לנו סיבה לחבוט בנתניהו , מדוע שלא נעשה זאת ? ראו את הסרטון , תתגלגלו מצחוק

https://youtu.be/l62C0HalbIs

ניתן לקחת כדוגמא גם את הוקעת נתניהו על ידי השמאלנים רק מפני שנלחם באובמה בשל הסכם הגרעין שלו עם איראן.

אתם מבינים ידידיי ? השמאלנים היו מוכנים לגנות ולנאץ גם את זה אשר נלחם למען בטחון ילדיהם , הם אשכרה תמכו בהסכם הגרעין עם איראן , תמכו בהסכם אשר נוגד את האינטרסים הבטחוניים שלהם עצמם רק בכדי לזכות בהזדמנות להוקיע את שנוא נפשם , נתניהו
.

כל כך הרבה זוהמה חלאתיות וטיפשות יש בעם המיוחד הזה אשר קרוי "שמאלנים"....מי יתן והקדוש ברוך הוא יעניק להם בינה , אמן כן יהי רצון.

גילוי נאות - אני חילוני לחלוטין.

קצה

New member
עשן שחור של שינאה עולה ממדורת שבט האבודה

לפני כמה שנים היתה הסתה שמאלנית נגד דרוזים בגלל שהם פקחים של שבת
עשן שחור של שינאה עולה ממדורת שבט השמאל נגד עולים מברית המועצות נגד אתיופים נגד מזרחיים נגד דרוזים נגד מתנחלים נגד חרדים נגד כיפות סרוגות נגד עיירות הפיתוח וגם ערבים הם לא באמת אוהבים.
עשן שחור של שינאה עולה ממדורת שבט האבודה

הגזענות והצביעות הם לחם חוקו של השמאלן המצוי....

נשמה רעה יש לאנשים הללו , הם רוויים בשנאה כלפי כל מה אשר אינו מסתנכרן ב 100% עם תפיסותיהם הפוליטיות / דתיות / אישיות.

חלק ניכר מהם תומך בחורבנה של ישראל כמדינה יהודית , בהפיכת ישראל למדינת כל אזרחיה וכל מסתנניה ואני שואל מדוע ....בשם אלוהים , כיצד יכול יהודי חילוני כמוני בדיוק לשנוא כל כך את דת אבותיו ?

אנשים בלי עבר ובלי עתיד , העם היהודי שרד 2000 שנות גלות וזכה לשוב לכור מחצבתו , לירושלים , הישג אשר אין לו אח ורע בתולדות האנושות כולה....ובמקום להיות גאים במוצאם המיוחד הם מתעבים אותו
.....איכס , אני רץ לשירותים להקיא.

למעלה