'הפורום השכן' מנועל ע"י פסיכופאת סמאלני מכור לסמים

'הפורום השכן' מנועל ע"י פסיכופאת סמאלני מכור לסמים

דבר כזה עוד לא היה בתפוז.

מה קרה הפעם????

ספר, פרט, נמק -- שנדע איך לסדר את הבקשות של יום כיפור,
שלא ניכשל באיזשהי "סליחה" מיותרת.....

evglev1

Well-known member
מנהל
לפי מה שראיתי בארכיונים

כפי שגלובליסט כתב שהוא פסיכופט פה הוא כתב את זה גם בפורום השכן ומכיוון שיש להכל אגו נפוח הוא תבע את עלבונו בחסימה לשבוע.

הנה מכתב שכרגע שלחתי להנהלה:

המנהל הכל מנהל בגלוי מדיניות של "טרנספר מרצון" לאנשי הימין בפורום. רבים כבר רוצים לעבור בתרועות לפורום מפלגת העבודה ולהחרים את הפורום. בנוסף לאור שהתעקשתי לשחרר חסימות לא מוצדקות שלו, הוא בחר לנקוט בדרך של טרור ומשחרר חופשי חסימות של שמלאנים שמקללים קללות בעלות אופי מיני ומשווים חברי פורום לנאצים בטענה פשוטה ולא מוסברת של "חסימה לא מוצדקת". הוא משתמש בכלים הניהוליים של מחיקה וחסימה בעיקר כדי לנקום על התקפות אישיות עליו וחוסם רק בגלל שאומרים עליו שהוא אדם גרוע או מנהל גרוע.

מצד אחד נוצר מצב שמנהל צריך כל הזמן לבדוק אם החסימה שלו לא שוחררה או לחלופין אם החסימה שהוא שחרר לא בוצעה מחדש בדגש על חסימות לצמיתות.

ובנוסף חצי מהשרשורים שהוא נועץ זה שרשורים שהוא בעצמו פותח ותמיד הוא נועץ אך ורק שרשורים של אנשי שמאל.

נוצר מצב שבפורום מפלגתי של מפלגת העבודה הימין מרגיש חופש ביטוי ויכולת להתבטא כמו שהיו רוצים להתבטא בפורום אקטואליה ואילו בפורום אקטואליה שנועד לכולם יש סתימת פיות של מנהל בעל אגו נפוח והשקפה פוליטית מאוד ברורה.

גם את האדומים הוא הסיר לימנים על כל שטות והאדים גולשים רק משום שהם מזוהים פוליטית עם מחנה השמאל.

אם הכל ימשיך לנהל את הפורום צריך לשנות את שמות הפורומים ולפורום מפלגת העבודה לקרוא פורום אקטואליה ולפורום אקטואליה לקרוא פורום שלום עכשיו!!!

אתה אל תתמם

אתה חוסם אותי כל הזמן שאני מגיב לידדך גלובליסט אבל אותו אתה מעולם לא חוסם

קצה

New member
תן דוגמא לתגובה מוצדקת שלך שנמחקה

שהרי כל התגובות שלך הן מהסוג של 'שישרפו אותך', 'שיוציאות את הגופה של ההורים שלך מהקבר' וכו'.
מי גידל אותך?

אני בהחלט כתבתי שישרפו לך את הבית וזה בגלל שאתה כל הזמן

מאחל לקיבוצים שישרפו אז מבחינתי אין הבדל
לגבי השני לא כתבתי משהו כזה

ai21

New member
לי הוא מעולם לא כתב זאת.

תפסיקו לקלל אותו פה,
זה לא פח זבל כמו הפורום של הכל

evglev1

Well-known member
מנהל
בשבוע שעבר הוא שאל מתי שורפים את הבתים

של קצה ושל גלובליסט.

קצה

New member
לא יפה לשקר

אף אחד לא הזמין אותכם לפה תישארו שם
מוזר שאתם עסוקים בלהציץ לכאן
אף אחד לא מקלל אותו מקסימום מגיבים ו לקללות שהוא מיצר גם זה לא תמיד .
הוא לא מעניין אינטלקטואלית שישאר אצלכם

evglev1

Well-known member
מנהל
ומה עם אנשים שאתה מאחל שישתינו על הקבר שלהם?

מה עם האחיות והאימהות שקיללת בפורום אקטואליה? ומה עם החסימה האחרונה שלך כשאיחלת לגלובליסט שהשבת לפני שלושה ימים תהיה השבת האחרונה שלו?

חסמת אותי מבחינתך בצדק מה שאני מוחה פה שאת גלובליסט ידידך

אתה לא חוסם על דברים חמורים בהרבה

קצה

New member
אני מוחה על העלבת התנינים

אין להם שום תכונה מוזרה כזאת לבצע את מה שכתבת
זו כנראה איזו סטיה שלך
משהו שמעורר אותך מינית...להשתין על קברים
סוטה

tgranot1

New member
אני מבין שחלטת לסבך את החבר שלך גלובליסט בהנהלת תפוז

אותו יצור המגדיש 90% מחייו האומללים לנפח באופן מחזורי את אותם שקרים על קשרים לכאורה שבין שמאל יהודי לנאציזם במטרה לשייך לעיסה המגעילה גורמים אופוזיציונים עכשוויים. הכי אווילי שאחר כך אתה גם מזדעזע עד עמקי נשמתך ומשטולל בחסימות שלך כשמשווים את הטכניקה המגעילה הזאת של גלובלסיט לשיטות התעמולה של אותם נאצים עצמם. הכל צדק במאה 100% זאת באמת חסימה לא מוצדקת.

האמת, ללא קשר לדעה פוליטית אבדת לגמרי את הערך העצמי שלך. גלובלסיט מכליל גם אותך "במנעלים" ואתה עוד מוצא לנכון לתרץ ולהתנצל על כך.

אין לך רק פורום אחד, יש שניים . יש גם פורום של הליכוד. שם לפחות שם המפלגה תואם לסחי של כל הממורמרים שבינכם.

ואגב, רוצים גירושין. סבבה. רק כמו שאני מכיר את הנפשות הפועלות מיד יקרה בדיוק כפי שהיה בזמנו בפורום פוליטיקה עלומית. כשאין לכם שמאלנים לצידכם מיד אתם מתחילים לשלוח חצים מורעלים אחד כלפי השני.

evglev1

Well-known member
מנהל
אולי זה מה שיקרה לכם אם אנחנו נעזוב את הפורום

כשאבנר ג' והנרי יתנו את הטון אתה תיחשב לימני קיצוני. אולי החסימה שלך לא הייתה מוצדקת אך גם החסימה של גוטרמן על קיום יחסי מין עם מינור שכזכור איש פשוט חסם את איציק לחודש על סטייה כזאת גם כן שוחררה.

וזה עוד בלי לדבר על כך שאבנר ג' מדבר בגוף שני כשהוא מאשים אותנו בניסיון של יאיר שטרן לחבור למעצמות הציר.

שלחתי להנהלת הפורומים את ההודעה הבאה על המנעל הפסיכופאת

&nbsp
פורום אקטואליה מנוהל ע"י מנהל פסיכופאת עם הניק ה כ ל
שמשתולל בפורום ומקלל גולשים.
&nbsp
לדוגמא:
&nbsp
אתה מדבר עם חולה נפש בעל אידאה פיקס, משהו דומה למכונה
ה כ ל
06/10/2019 | 18:30

למעלה