קמפיין השנאה של הליכוד

shershku

New member
קמפיין השנאה של הליכוד

הליכוד, בראשות המסית הלאומי, "גנז" לפני שנתיים קמפיין שנאה נגד ראשי המפלגה.
זה ממי שמתרפס בפני החמאס ולא דואג לעם ישראל ומדליף סדרתי של מידע חסוי.

במערכות הבחירות הבאות אני מצפה שהקמפיין יהיה שלילי באותה הרמה. לא להציג איזה דבר לא ברור של בקבוקים. להציג את אותו כנטל על המדינה ואת השחיתות שלו.

אי אפשר להתחרות עם הליכוד בשנאה

הקמפיין בבחירות 2015 התחיל שלילי ("זה אנחנו או הוא" - זוכר?), והוא נזנח באמצע. אני מניח שהוא נזנח משום שהתברר שהוא גורם נזק. המחנה הציוני לא בנוי לזה, וקהל המטרה שלו לא מעוניין בזה. רק כמה אקטיביסטים וכמה פרסומאים חושבים שזה יכול לעבוד.
&nbsp
הכח של המחנה הציוני הוא בהצגת יעדים ותכניות עבודה. לקמפיינים יש תפקיד חשוב בהפיכת היעדים והתכניות למסרים בשפה נגישה ובלתי מתנשאת. אם המחנה הציוני ישכיל להציג את עצמו באור חיובי, המגרעות של נתניהו וחצרו תהיינה ברורות גם בלי שידברו עליהן.
&nbsp

shershku

New member
אני לא מדבר על שנאה

אלא, הוצאת כל הכביסה שלו החוצה.
ליצור קמפיין תחת הכותרת "מושחתים הביתה" שלעיתים יילך לאזורים המאוד שליליים.
אל מול מהלכים כמו המהלך הזה של הליכוד והמהלך ההוא של בנט נגד יוסי יונה, שפיר ומיכאלי, להציג את העשייה שלהם באור שלילי. בנט סרבן השירות, נתניהו המושחת ועוד.
אבל, בשביל זה צריך להזיז את הרצוג מהתפקיד שלו. אפשר לשים אותו בקמפיין בתחום יצירת שיתופי הפעולה.

אי אפשר להתחרות עם הליכוד בשליליות

הסיכוי היחיד של המחנ"צ הוא לבוא עם מסר חיובי.
לא "אני עורך דין מצויין, אני אביא לכם את העסקה הכי טובה",
אלא כמו שכתבתי - איזו מדינה אנחנו רוצים, ומה אנחנו מציעים לעשות כדי להתקדם לשם.
&nbsp
הרצוג צריך לזוז משום שהוא פתטי, לא משום שהוא לא מסוגל להריץ קמפיין שלילי.
כבר ראינו שהוא מסוגל.
וראינו, שזה משכנע רק את המשוכנעים.
&nbsp

SupermanZW

Well-known member
למצוא מסרים חיוביים זה קל

לומר איזו מדינה אתם (כמפלגה, לא אתה אישית) רוצים לא הצלחתם, למה?

מה אתם מציעים כתבתם (במעומעם, אבל גם זה משהו) אבל אם זה היה מה שרוב העם רוצה הרי הייתם בשלטון. ברור לי מאיפה זה בא, בן גוריון הנחה אתכם להציע "מה שהעם צריך" ולא "מה שהעם רוצה" אבל אם לא תציעו "מה שהעם רוצה" העם לא ירצה אתכם ותישארו באופוזיציה. לא נראה לי שתעלו לשלטון אם תמשיכו ללכת עם הראש בקיר, בן גוריון היה האחרון שזה הצליח לו, זה לא יחזור על עצמו.

אנו רוצים מדינה דמוקרטית לעם היהודי ואומרים את זה בברור

אם רוב העם רוצה מדינה שמרנית-אוטריטרית בסגנון טורקיה של ארדואן ורוסיה של פוטין, זכותו לקבל את מה שהוא רוצה. גם אם זה אומר שנישאר באופוזיציה (בטורקיה וברוסיה יש אופוזיציה, אמנם תחת איום מתמיד של השלטון).
&nbsp
זה הרעיון בדמוקרטיה פרלמנטרית.

SupermanZW

Well-known member
לא מפחידים יונה ביין

אתם כל כך מקפידים לא לרדת לרמה שלו ועם כל זה הוא ממשיך לזכות כל פעם. לא נמאס לכם? יש לכם כל כך הרבה חומר נגדו שאתם לא משתמשים בו והרחמנות שלכם עליו פתטית.

למעלה