מצא את ההבדלים

vector mask

New member
מצא את ההבדלים

שלי יחימוביץ למעשה סומכת על ביבי, ולא רק היא בכל הקשור לגרעין האירני, אותות לשיתוף פעולה עתידי?

מן הסתם כן, איפה אמירה של אופוזיציה שמאלית רצינית ואחראית, שלא רק מחפשת קרבות על אירן אלא מנסה לאתר את מקור הבעיה.

אין בנמצא, יש רק את אותו רגש פטריוטי נבוב הקורא לביחד אותו ביחד המוכר והמאוס ששנים מאחד את כל הגורמים ומשתק את הפוליטיקה, אני מקווה שגם בענייני חברה ההסכמה עם ביבי לא תהיה עמוקה כל כך, למרות שצריך לומר את האמת, שלי באמצעות ההסתדרות כבר ביחד עם ביבי, אולי הבחירות הקרבות הן בסה"כ על כוח אישי ולא על רעיונות, אני מתקשה להבדיל בין ביבי לשלי אחרי שקצת מסירים רעשי רקע, ביבי ושלי נראים זוג מבטיח.

נכון שתולים תיקוות בשלי חברתית, אבל הסיכוי להתממשות אינו רב יותר מתלית תיקוות בביבי, חברתית.

השמאל לא ימצא פתרונות באבודה, זה כבר אבוד.

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000787280#fromelement=hp_daily_news

ממשלת הליכוד הנוכחית

מיישמת את האידיולוגיה של שלי יחימוביץ' בצורה יותר טובה ממה שהיא הייתה יכולה לעשות בעצמה.

vector mask

New member
כנראה שאתה מאמין באידיאולוגיה שלה

אתה ממליץ לה להצטרף לליכוד אני מניח.

אני ממליץ להחזיר את הליכוד

לאידיולוגיה המקורית שלו, הוא ירד לגמרי מהכיוון האמיתי ומתדרדר לכיוון הקומוניסטים של מפא"י ושאר האדומים.

vector mask

New member
מפא"י היא ימינה מהליכוד מה הקשר לקומוניסטים?

אתה אוהב סיסמאות ריקות?

אני מדבר על השיטה הכלכלית

לא על העניין המדיני.
מפא"י הייתה מאז ומתמיד בעד שלטון ריכוזי והתערבות ממשלתית חזקה בכל תחום במשק. כלומר סוציאליזם.
ליכוד במקורה היא תנועה ליברלית בעד התערבות מועטת יותר של הממשל במשק וחירות האדם. כלומר, קפיטליזם.

vector mask

New member
כנראה אתה לא מכיר את חמשת הממים של ז'ביטינסקי

אבל את מי מעניין הליכוד.

ממתי אתה מבין בשיטות כלכליות?

ועוד יותר מדיניות? הרויזיוניסטים למשל הם אלה שניסו להרוס את זכות השביתה מאז ומעולם.....

למעלה