היום

Strometska

New member
היום../images/Emo124.gif../images/Emo9.gif

היום בשעה 22:30 ישודר הפרק השני (הראשון היה בVOD) של עושים את תל אביב. מה דעתכם על הרביעייה של העונה? אני אישית קצת פחות אוהבת אותם. האמת שעומר הרג אותי שהוא אמר לזאת שראיינה אותו שהיא נראית סוף
כאילו מי אומר דבר כזה בראיון עבודה??! אבל נראה מה יהיה בהמשך...אולי הם עוד יפתיעו

זבל של אנשים, זבל של תכנית

אנשים עילגים ושטחיים - זבל אנושי. בשביל לראות דברים כאלה לא צריך ריאליטי. לכל הצופים בתכנית - לכו לעשות משהו מועיל כמו לקרוא ספר

Kingda

New member
אויש כל המטיפים

אתם סתם מנסים לצאת חכמים כאילו אתם קוראים ספר , לא הכל בעולם הזה חייב להיות לימודי ולפעמים אפשר לצחוק קצת לא תמיד חייבים ללמוד ... בקשר לעונה : הקודמת הייתה יותר טובה (-:

משרדית

New member
אכן תת רמה. אנשים ללא השכלה..

עלובים שלא קיבלו שום חינוך מינימלי ולא התקדמו לשום מקום. בלי השכלה וידע כללי לא יכולים להתקדם לשום מקום. זה כל כך רדוד שבא לבכות. לכל ה 4 נא לכו ללמוד ולהתקדם. אתם נראים כל כך מגוחכים עד בכי

באמת עדיף לקרוא ספר

אני עוד לא מבינה איפה מוצאים פקאצות צפוניות כאלה.....והבחור המלוקק הזה.. פוי.... מה קורה לטלוויזיה שלנו, אין שום דבר שראוי לצפייה.

Outplay

New member
מחבב את מור ומריל

הילה נראית לי ממש פוסטמה
ועומר מעצבן אותי עם השחצנות שלו

הקאסט ממש לא משהו..

עד כמה שטל ובר מהעונה הקודמת היו פוסטמות על, הן היו פשוט מצחיקות.. הקאסט הזה נראה קצת יבש וככה מתוכנית טראש מצחיקה נשאר רק הטראש
. אה, וזה כ"כ מבוים!!!!!!11

עדידה 124

New member
זה מבויים שבא להקיא!!!.....

ראיתי את הפרק הראשון ןזה היה נורא......הצירופי מקרים שם זה משהו ...לראות שלושה מפורסמים ביום,שזאת מהיפה והחנון ראתה את הבחור הזה בבר וכשהיא דיברה עם אמא שלו האמא בכלל לא הסתכלה למצלמה כאילו כל יום דופקים לה בדלת עם מצלמת טלוויזיה... לא יודעת מה איתכם,אני פורשת......

edden7

New member
צודקת!

איך זה שהיא לא שמה לב למצלמה?והם לא חתמו על הסכם סודיות או משהו?והפריצה הזאת הייתה כל כך מבוימת .....

למעלה