מכתב לחברה (קצת ארוך ,סליחה!)

מכתב לחברה (קצת ארוך ,סליחה!)

לחברה הטובה שלי ,לאחותי ! אני יודעת שזה לעולם לא ידיע אליך אלוהים יודע כמה רציתי לספר לך את הכל כמה רציתי לשלוח לך מכתב ופשוט לספר לך את הכל את הכל מההתחלה ועד הסוף על כל מה שקרה ועל כל מה שהיה אבל אני יודעת שזה אף פעם לא יגיע אליך הלוואי ויכולתי כלכך רציתי לספר לך מה היה לפני קצת יותר מ9 חודשים ששינה אותי שהרג אותי אבל לא יכולתי ואני עדין לא יכולה אני יודעת שזה נשמע טיפשי את הרי חברתי הטובה ביותר ואפילו יותר מזה את אחותי כבר נהיית בת בית סבתא שלי היא סבתא שלך. כלכך רציתי לספר לך עליו ועל איך שהוא הרג אותי ושבר לרסיסים את הלב שלי ושרף לי את הנשמה כלכך רציתי לספר לך שכל הסימנים על היד וכל המכות שקיבלתי לא היו בטעות זה הייתי אני אני שעשיתי אותם אני.... אני יודעת זה נשמע ממש רע אבל תביני כאב לי כלכך כאב לי ועדין כואב לי ואני כועסת ושונאת אותי על זה ולא נראה לי שאני יוכל אי פעם לסלוח לעצמי מקווה שתמשיכי להיות חברה שלי ושיהיו לך ילדים אני יהיה ה"דודה" שלהם כמו שתמיד תכננו זוכרת? אוהבת לתמיד אני.

אופה3

New member
למה לא חשובה?בטח שאת חשובה

אין כזה דבר בנאדם לא חשוב, כל אדם ממלא חור מסוים בעולמנו, והוא חשוב, אל תרשי לעצמך להרגיש ככה, את חייבת למצוא את הכוחות קודם כל להאמין בעצמך, ואת חשובה, גם אם את לא חושבת ככה, את בטח חשובה לסבתא שלך, בטח חשובה לחברה שלך, ובטח חשובה לעוד כמה אנשים. ועכשיו בקשר למכתבך, אני מאוד מקווה שתוכלי לספר לחברה הזאת את האמת, היא תמיד מתגלה, ועדיף מוקדם מאשר מאוחר, אולי אחרי שתקלי על ליבך, ותורידי מעליך את הסיפור הזה, תוכלו להיות יחד, חברות טובות, את חייבת לסלוח לעצמך ולהפסיק לשנוא ולכעוס על עצמך, ברגע שתעשי את זה יהיה לך יותר קל בחיים. חמודה אני פה וגם במסרים מה שאוכל לעשות למענך אעשה, אז בבקשה אם את צריכה משהו אני פה שבת שלום, ואת כן חשובה, את חשובה לנו , ולי. כל טוב האופה

תודה רבה

היה חשוב לי לקבל תגובה על זה ותודה על מה שאת מציעה אבל כרגע הדבר שאני הכי צריכה זה לא להיות לבד כי.. טוב לפי המכתב אפשר לדעת למה ושוב תודה לך.

למעלה