אלוהים

yehudit4god

New member
אלוהים

אלוהים טוב לי. לא האמנת שיום אחד אגיד לך את זה? לא מבקשת יותר כלום רק תמשיך את הדממה הזו כמו שהיא את השיגרה והכלום הנהדר הזה תמשיך את השלום שמצאתי עם כל מי שמסביבי. בלי לריב בלי להפריע לאף אחד ושאף אחד לא יפריע לי ולשלווה שהגעתי אליה. טוב לבד כבר לא מתלוננת זו ברכה זה כל מה שהכרתי תמיד זה המקום הבטוח ביותר עלי אדמות והרגע הזה, שבת סוף סוף הבנתי כמה אני צריכה אותה להפסיק להתעסק בכל מה שמסביב ולדבר רק איתך בשפה שלי, כמה שאני רוצה וצריכה. ואתה היחיד שלא תנסה להשתיק אותי היחיד שלא עונה רק מקשיב מבין הכל אני מקווה שגם סולח אני משתדלת, מנסה לבחור הכי טוב שאני יודעת. מסתכלת אחורה. לא בטוחה שלגמרי הבנתי הפעם מה רצית ללמד אותי. אבל משהו בי נרגע סוף סוף. משהו הפסיק לחפש את החיבור עם בני אדם. יש שיקראו לזה בדידות אבל נראה לי שלא איבדתי אותם לא הפסדתי כלום מעדיפה איתך לבד באמת שלי מאשר עם כולם בשקר הגדול והאשלייה. טוב לבד תודה רק תשאיר את זה ככה ושימשיך לשכון שלום ביני ובין כל מי שהכרתי ואכיר בחיים האלה. רוצה לצאת מכאן יום אחד מבוגרת ושמחה בחלקי. עם ידיים נקיות ומצפון שקט. שלא פגעתי באף נפש חיה, אדם או בעל חיים. מחכה ליום ההוא לראות את האור הגדול. תעשה שיעבור מהר בבריאות שלום ושקט.

luna46

New member
מאוד יפה יהודית, וגם קצת עצוב. שבת שלום

למעלה