שוב מבואס

שוב מבואס

שלושה שבועות של חיוך על הפנים, שסוף סוף הגיע.
גם הם הגיעו לקיצם, הערב.
למה?!
הכל התחיל משהגעתי לשפל, ויתרתי כבר על הסיכוי, הפנמתי שלא אקבל את שחלמתי.
ואז, עשיתי דבר שממש לא האמנתי בו, ופתאום שוב הסתדרו דברים, שוב התקרבנו, ככה בהפתעה, אחרי שכבר ויתרתי על הסיכוי.
שבוע של קסם היה השבוע האחרון, אפילו בלעדייך, חופשה, בילוי, נהניתי מכל שניה, וברגעים קצרים גם השיחות איתך פשוט חיממו את ליבי.
זה המשיך, גם כשחזרתי, עד שהערב, משפט אחד כאילו הרס את הכל.

שוב מבואס, שוב מבין שהכל היה חלום מיותר ומטופש, כל כך מאוכזב, כל כך כואב.
אז קיצרתי כמו שביקשת, לפנות לך את הזמן שחס וחלילה לא אפריע לך, מצטער שלא הבנתי כמה אני טיפש, כמה שוב השליתי את עצמי.

לא מאמין כמה קצר האושר, וכמה מהר ניתן להחזיר אותי למצב שכל כך נמאס לי ממנו.
מאחל לך רק אושר, גם אם זה בלעדיי,
מקווה שלא אצטרך להתבונן באושר הזה מהצד, כי זה רק יכאב יותר.

irit irit

New member
במצב שביר כזה

דברים לעיתים מאבדים פרופורציות, אנחנו מאבדים פרופורציות.
איך יכול להיות שמשפט אחד יכול "להרוס הכל"? נראה לי שזה הרבה יותר ממשפט אחד, יכול להיות שזה הרבה יותר עמוק מזה.
על פניו נשמע שאתה מאוד כואב, לו אני במקומך הייתי מנתקת קשר לחלוטין כדי להקטין את הכאב והצער.

בהצלחה.

מצב שביר

לנתק את הקשר לחלוטין זה קצת קשה, ישנה סביבה משותפת, בעבר, עזבתי את הסביבה המשותפת שהיתה לי, בחרתי להתנתק בידיעה שפגעתי בעצמי, אך לא יכולתי יותר.
לאן זה הוביל אותי? לכאב לא פחות גדול ובדידות נוראית, לא רק היא, הסביבה היתה חסרה לי, הרגשתי פגוע כאילו לא אני עזבתי אלא שכולם ויתרו עליי.
גם הפעם, בסוף כנראה שזה יגיע, לצערי הרב, למרות שחיי כאלה, מעולם לא התרגלתי לכך שהחיים שלי הם מבאסה לבאסה.
מקווה שאני טועה, אבל הנסיון המר מראה שלא כך פני הדברים.

irit irit

New member
יש מצב

שאתה מרגיש פגוע ונטוש כשהמציאות שונה? יכול להיות שהסביבה רוצה בחברתך וזו רק תחושה שלך שויתרו עליך?
ועוד משהו, אם אתה מזהה דפוס שחוזר על עצמו <החיים שלי מבאסה לבאסה> למה לא לנסות לקחת את הבאסה הזו שמתקרבת כעת ולמנף אותה לכדי שינוי?
נסה להתנהג אחרת מאיך שאתה מתנהג בכל פעם שיש באסה כזו.

למעלה