איכזבת אותי

מילקי74

New member
איכזבת אותי

היום ראיתי אותך והיית אנטיפתית כלפיי
בקושי שלום .כבר בשבוע שעבר חשתי שהיחס שלך השתנה
ואז קולגה אמרה לי שהיא גם שמה לב אז אולי זה לא אישי כלפיי .
אבל היום בברור חייכת ואליי בקושי שלום .
מה עשיתי לך ?? אבל זה צפוי שכן המשפט אמור לי מהם חבריך ואומר לך מי אתה .המשפט הזה תמיד צודק .וברגע שאת מעודדת בלב ובנפש איתו זה אומר דרשני
וגם צר לי לומר את לא כל כך אינטליגנטית ובשיחות חשתי שיש פער ביננו למשל את לא אוהבת בעלי חיים ועבורי זה בל יעבור אדם שלא אוהב בעלי חיים לעולם לא אסתדר איתו .אבל עדיין כואב לי לראות את השינוי כי עדיין ממך ציפיתי ליותר סובלנות .
כמה קשה לי בימים האלה .מה שקרה בירושלים למרות שאני לא שייכת לקהילה כואב לי מאד עד כדי כך שאתמול לא הלכתי לעבודה .
עוד מלפני שהודיעו שהנערה נפטרה עדיין לא היו בי כוחות ואחרי בכלל.ואז באתי היום והקרירות שלך עשתה לי רע .
חשתי שאת את דווקא לא תאכזבי אותי אבל את כמו כולם .ו איכזבת אותי וגרמת לי לצער בזה

מילקי 704

New member
לפעמים

כדאי להסתכל על הדברים מזוית קצת שונה, כדי לקבל פרספקטיבה אובייקטיבית יותר. מדברייך נשמע כאילו אינך רוחשת לחברתך כבוד, את חושבת שהיא לא אינטילגנטית, לא נאמנה, יש ביניכן פער עליו את מעידה שלא תוכלי לגשר ועוד.....
למה את מצפה ממנה לסובלנות? איפה הסובלנות שלך?
על פניו נראה כאילו את לא רואה אף אחד מלבדך, את סוג של קורבן. לא?
בך פוגעים, אותך לא אוהבים, עלייך מרכלים..........
אולי גם את פוגעת? מרכלת?
השקיעי כמה דקות מחשבה על האופן בו את מדברת ומתנהגת, כולם לא בסדר ורק את כן?

מילקי74

New member
אני דווקא כן רוכשת לה כבוד

אפילו מאד .
ואני לא מרכלת זה לא נכון .
לפעמים יושבים ומרכלים ובגלל שאני חסרת אופי לפעמים אזרוק מילה אפילו מבלי להתכוון .
בבסיס אני אדם טוב .ואני לא מרכלת .
ואם היית מכירה אותי היית יודעת שאני כן סוג של קורבן הייתי מספרת לך על חיי עד כה ועל כך שאני לא מדברת עם אמא שלי כבר ארבע שנים כי היא הייתה יורדת לי לחיים והפכה אותי לשבר כלי .
וכל הזמן גם היא ואבא שלי היו מרכלים עליי כאשר הייתי עולה למעלה "איך היא השמינה" ופעם אחת אמא שלי אמרה לו "אני לא יכולה לסבול אותה " וזה קצה הקרחון .
ובגלל זה אני כל הזמן בטוחה שאנשים מרכלים עליי או צוחקים עליי
ולמעשה חיה על אישור מאחרים .
אני דווקא רוכשת לה כבוד בגלל מה שהיא סיפרה לי ולא אפרט כאן אז חשבתי שיש כאן יותר סובלנות קבלת השונה .
אני לא חושבת שהיא לא אינטליגנטית זה נאמר מתוך כעס .
וזאת האמת .ומי שחושב שאני לא נורמלית ?? שייצא מהבית שאני גדלתי פה ונראה אותו .יחסית אני שפויה .
אז כן אני סוג של קורבן .כן .
ובעבודה הזאת כל הזמן מרכלים על אנשים ולא רק עליי כל הזמן יש אקשן וזה גורם לי לאי שקט .
ואני לא מרכלת זה לא נכון ואם כן זה כי אני בעד חברתי הטובה מהעבודה מתוך רצון להגן עליה אבל זה מתפוצץ לי בפרצוף.

מילקי 704

New member
בעיניי זה לא נשמע כמו כבוד

או סובלנות.....אבל ניחא.
את חושבת על עצמך דברים קשים מצד אחד (אין לי אופי וכד') ומצד שני, באופן ילדותי משהו, את חושבת שאת הכי בסדר (לא מרכלת, לא פוגעת).
הרשי לי להעיר משהו. נכון, אני לא מכירה אותך מלבד הדברים שאת מעלה כאן, אבל תחושת הקורבנות לא תביא אותך למקום טוב,
אם באמת את רוחשת לה כבוד וחושבת שהיא ראויה להיות חברה שלך, אני מציעה לך לברר איתה למה היא לא נחמדה אלייך כבעבר.
אגב, מי דיבר על לא נורמלית? אפילו לא רמזתי שאת לא נורמלית.
אני מניחה שאת הולכת לשיחות\טיפול, זה בוודאי יעשה לך טוב.

מילקי74

New member
אני כבר הבנתי למה היא לא נחמדה אבל אי אפשר לתקן את זה

ולא אמרתי שאני בסדר .אוקיי ??
אם אנשים מרכלים ואני גם זה הופך אותי לפחות אנושית ??
אה ?? לאחרים מותר ולי אסור ??
אני בן אדם כן .ואם נניח משהו לא נראה לי ואמרתי לחברתי הטובה מהעבודה so זה הופך אותי למפלצת ??
ולא בגדול אני לא אדם שמרכל .אני לא מחטטת בחיים של אנשים
או אוהבת לדעת מה קורה בחייהם האישיים .
בנוגע לשיחות הייתי עונה לך על זה אבל מטעמי פרטיות לא אומר כי יש בי פחד שאנשים יידעו ואנשים לא מבינים בזה הם ישמעו פסיכולוג או קבוצה חברתית והם יגידו "איזה משוגעת " ואני לא משוגעת .
ממש לא .אני לא חולת נפש ולא משוגעת .
פשוט חוסר ביטחון מאד גדול וצורך באישור מאנשים .
למשל .אם נניח אגלה שאמרו עליי את משוגעת למרות שאני יודעת
על עצמי שזה לא נכון אני אהיה מדוכאת מזה .
ולמשל זה שהחששות שלי אומתו שאני יודעת שמדברים עליי בעבודה זה עושה לי רע .
העיקר שחברות שלי אוהבות אותי יודעות מי אני וכמה רגש יש בי .
ורגישות לאחר ואם אנשים לא רואים את זה .אז חבל

אבל יותר חבל לי כי אני נפגעת ומתחילת המשמרת אני בטלפון
ונראה לי שאלך מפה עוד מעט ואומר למנהל שלא הרגשתי טוב.

מילקי 704

New member
זהו שאת לא שונה מאחרים

בדיוק את זה ניסיתי להסביר לך

בהודעה הראשונה שלך כתבת שאת לא מרכלת, שאת בסדר וכולם מסביב לא אוהבים אותך ומרכלים עלייך. זוכרת?
אין חיה כזו. את אנושית ולכן את בוודאי מרכלת, סביר להניח שאת גם פוגעת לפעמים.
לגבי חברתך הלא נחמדה. חשבת להתנצל?

מילקי74

New member
כן אבל אני לא יודעת אם היא תקבל את זה

שאני לא מפלצת דו ראשית .אני לא באמת .
אז הנה סליחה .באמת .
וזה אמיתי .

למעלה