שבת שלום לכולם

סכמ"ש

משהו טוב שקרה לך השבוע: אממ ממש מנסה לחשוב שהייתה עבודה זה דבר טוב מאד . שחברה שלי הזמינה אותי למסיבת רווקות שלה וגם אלך איתה למקווה

היא הזמינה אותי ועוד שתי חברות וזה מרגש אותי . מעולם לא הכרתי ככה כלה עד כדי כך מקרוב . הייתה פעם מישהי באיזו עבודה שהייתה חברה טובה שלי אבל לא הלכתי איתה למקווה

או משהו . וגם כאן זה שונה וזה מרגש אותי . ( איך אומרים בקרוב אצלי - אמן ! )

משהו רע שקרה לך השבוע: עם אבא שלי שהוא בא לתקן לי את המייבש שזה דווקא דבר חיובי אבל לא ראיתי אותו מלא זמן והוא היה ממש קצת תיקן והלך

זה איכזב אותי .

התחדשות השבוע: לחתונה הקרבה : קניתי חצאית שחורה בלון כזאת קצת וחולצה שחורה עם נקודות לבנות כאלה גדולות , נעליים חדשות , וגם סוג של ז'קט

אה וגם זוג משקולות בישביל ספורט . למזלי הרב אבא נתן לי כרטיס כזה "תו הזהב" וגם גיפט כארד לחנות ספורט כך שלא הכל נפל עליי מבחינה כלכלית .

פריט/לבוש השבוע: הז'קט החדש . אני יודעת שאני צריכה לשמור אותו לחתונה אבל לא התאפקתי כי גם ממש התלהבתי בחנות מזה שהוא עולה עליי .

תוכנית השבוע: חדשות בערוץ 10 . ומחוברים ++

מאכל השבוע: שני טבעול לייט + סלט . בעבודה .

משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: המקווה ומסיבת הרווקות . והעבודה .

משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: מחר שוב יש לי רופא שיניים . כן יש לי לא מעט טיפולים יהיה לזה סוף מתי שהוא .

אדם שעשה לך את השבוע: חברתי הטובה . ( לא זאת שהזמינה אותי למסיבה השנייה ) וגם הכלה לעתיד כמובן . אוהבת מאד את שתי חברותיי הן יקרות לליבי מאד .

אדם שהרס לך את השבוע: אני בעצמי עם המחשבות שלי . רק אני הורסת לעצמי .

אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את בעלי\בן זוגי היכן הוא ?

ציטוט/יציאת/מילת השבוע: ושוב משפט נחמד מהפייסבוק : חברות לא בהכרח קשורה לאדם שאתם מכירים הכי הרבה זמן . אלא , לאדם שנכנס לתוך חייכם ואמר " אני כאן בישבילך !" והוכיח

את זה !

התוכניות לשבוע החדש: שבוע רגוע עם כמה שיותר מחשבות חיוביות

ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: לא קל אבל עבר .

מסקנת השבוע : כמו בשבוע שעבר לקחת את החיים בפרופורציה .

למעלה