לאורך העונות, איזה מתמודד שמאוד אהבתם לא שרד את הדו-קרב?

לאורך העונות, איזה מתמודד שמאוד אהבתם לא שרד את הדו-קרב?

לי זה קרה בעונה הקודמת שרון מולדאבי עברה בקושי את שלב האודישנים שרק שרית הסתובבה. בדו קרב היא נלחמה מול דנה צלח והפסידה... איזה פספוס גדול!!!
במיוחד שלא התחברתי לדנה צלח בכלל.. וכל-כך רציתי ששרון תמשיך וכל-כך התאכזבתי שלא

trilliane

Well-known member
מנהל
אני זוכרת את אביבה דסה שהתחרתה מול קטלין רייטר

את האודישן שלה לא אהבתי, אבל בדו-קרב היא הפתיעה אותי והפגיזה בקול עמוק וממש הגישה את השיר. לדעתי הייתה טובה בהרבה מקטלין שפשוט צעקה וצעקה את דרכה לגמר (היא השתפרה מאז התכנית ולמדה למנן את עצמה, כלומר גם לשיר ולא רק לרוקן את הריאות). אבל היה ברור שקטלין היא אווזת הזהב של שרית ושהיא חייבת לעבור... וכך היה.

בד"כ קרבות הם בלתי נסבלים, זה היה אחד שחזרתי אליו יותר מפעם אחת כי ממש נהניתי מהשירה של אביבה (אם כי הצעקות של קטלין קלקלו לי). בעיניי זה היה פספוס כי אחרי הביצוע שלה רציתי מאוד לשמוע מה עוד יש לה להציע. אגב, אני בד"כ חלשה מאוד בשמות מתמודדים, ואת שמה אני זוכרת גם היום אחרי שנתיים+, נראה שהיא באמת השאירה אצלי חותם.

Nightingale5

New member
אפשר את שלב הסולואים? לפני הלייב?

אדם להב אהובי
אחד האנשים הכי מוכשרים שאי פעם שמעתי במדינה הזאת
לא מבינה לא הוא לא מצליח ולמה לא שומעים עליו.. יכול להיות שפרש מהמוזיקה....

בכל אופן יש לו קול לא מהעולם הזה והוא גם נראה טוב

שלומי בחר שיר שלא מראה אפילו שליש מהיכולות שלו, לא שהוא עשה אותו רע אבל עדיין זה ממש לא ממצה את הקול המדהים שלו
יש לו גם מלא קאברים ביוטוב ששמעתי שמוכיחים את מה שאני חושבת
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=xzLJbuvIkgA[/URL]

trilliane

Well-known member
מנהל
הוא משחק כיום ב"גברתי הנאווה". חמוד, אבל לא נפלתי; קצת נבלע

בתזמורת, השירה שלו לא ממש הייתה עצמתית וכובשת, שמעתי ביצועים טובים בהרבה לסולו שלו (במחזמר, הכוונה).
&nbsp
הוא כ"כ לא השאיר חותם שכשראיתי בתכנייה שיש מישהו שהיה ב-The Voice והפניתי את תשומת לבו של בנזוגי (שגם הוא צפה בעונות הקודמות) שנינו לא הצלחנו לזכור את עצם קיומו בתכנית...

Nightingale5

New member
שמעתי שהוא שיחק בהצגה הזאת

כמה שנים אפשר לשחק באותה הצגה?

trilliane

Well-known member
מנהל
לא שיחק, משחק; ראיתי אותו ממש בחודש האחרון

ההפקה עלתה בסה"כ בנובמבר (אאל"ט) אז הם אפילו עוד לא שנה...

Nightingale5

New member
פשוט עוד לפני כמה שנים

בהדחה שלו אמרו בתכנית שהוא התקבל להצגה הזאת אז הייתי בטוחה שזה כבר שייך לעבר
בכל אופן טוב לדעת
תודה

trilliane

Well-known member
מנהל
זה לא היה לפני כמה שנים, זה היה בשנה שעברה, ב-2013

ואכן הוא רק התקבל אז להצגה, אבל זה היה רק בשלב הליהוק, ואז היו חזרות, ואז לקראת סוף 2013 הם התחילו להציג.
זה אכן היה בעבר, אבל לא בעבר הכ"כ רחוק... הזמן עובר מהר כשנהנים?

נכון

גם אני מאוד התלהבתי ממנו. ומהשיר של האודישן, ואכן שמעתי אותו כמה פעמים. אחרי האודישן שמעתי את השיר בגרסתו המקורית של רובי ווילאמס, וכיום הוא בפליי-ליסט שלי. כן, היה מאוד מאכזב שלא המשיך הלאה בתוכנית. עוד פוטינציאל שנעלם לפני שנהנינו ממנו

trilliane

Well-known member
מנהל
את יודעת שאפשר לצרף סרטון יוטיוב מוטמע בהודעה החדשה?

trilliane

Well-known member
מנהל
לא זכרתי אותה בכלל... שרה טוב, קצת מנייריסטית מדי לטעמי

אני לא מתחברת לזמרים "מתייסרים", זה מתיש אותי...

&nbsp
גם דרמטיות יתר מעיקה עליי, אלא במקרים מסוימים שבהם היא מתאימה (בעיקר מחזמרים ושלומית אהרון*
או מחזמרים עם שלומית אהרון
).
&nbsp
* בימיה הטובים; לצערי היא כבר לא מה שהייתה פעם.

האמת שאת הדו קרב ביניהן ראיתי באיחור ובזכות אמא שלי שהתעלפה עליו קשות ובגלל שפספסתי את האודישן של ענבל, ולא רציתי להיות ״מוטה״ בגלל סיון, לא צפיתי בביצוע רק הקשבתי לו.
ברור שאהבתי- אחד המעולים
, ומאז כל פעם שהקשבתי לו התלהבתי מחדש. אני חושבת שאתמול היתה פעם ראשונה שאשכרה צפיתי בכל הביצוע ביוטיוב- גם אני פחות מתחברת ל״זמרים מתייסרים״, אבל בלי לראות את הפרצופים וההעוויות של ענבל ( ומה עשו לה בשיער?זה נראה כאילו היא קמה משינה דקה לפני השידור), רק מהקשבה לביצוע הזה- היא פספוס. חבל שלא היה save אז...

אפרופו שלומית אהרון- לא מזמן גילינו שהיא זו ששרה את בזיק ויויו ("זום זום עולה הזמר מכוורת הדבורים....) -

trilliane

Well-known member
מנהל
ואללה! לא ידעתי שזו היא; הלכתי עכשיו להאזין ואני מאשרת

danlevin1

New member
אוי יש כמה

הדוגמא הכי בולטת - אריאל בנואש , בחורה עם אחד הקולות הכי טובים ששמעתי בתוכניות ריאליטי אי פעם מצאה את עצמה בדו קרב שהיה אמור להיות טיול בפארק מול דנה דור הערבייה
עם הקול הקטן והלא מרשים שלה אבל אביב גפן חשב אחרת והעביר את דנה
לשלב הבא והשאיר את כולם בהלם

דוגמא נוספת היא קורל ביסמוט המוכשרת שהייתה בדו קרב מול אור אדי וזה
היה קרב עם סוף ידוע מראש, שיר שמותאם יותר לאור באופן בולט ,שכבר אמרה
שבעתיד היא רוצה להיות שרית חדד
זה בינתיים

למעלה