לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
73597,359 עוקבים אודות עסקים

פורום חדשות המדע

שלום לכולם וברוכים הבאים!!!
הפורום לפניכם, פורום "חדשות המדע", יכלול כל מה שקורה בחדשנות במדע ובעולם המדע בכלל. כאן יופיעו ההמצאות האחרונות במדע, דיונים לגבי העתיד שלנו, התרחשויות עתידניות בעולם, בשוק העבודה, בחיים הפרטיים שלנוועוד.
הייחוד בפורום הזה, בשונה מאחרים, הוא שהפורום לא יעסוק בשטח אחד אלא בשטחי מדע רבים-מביולוגיה, פיזיקה, כימיה דרך היסטוריה, פסיכולוגיה ומדעי המוח ועד לביוטכנולוגיה, ננוטכנולוגיה ורפואה- כשההתמקדות היא בחידושים בכל תחום וכשהמטרה היא לעורר חשיבה מולטי-דיספלינרית (רב-ממדית), חשיבה שכיום שולטת יותר ויותר בעולם המדע.
הפורום מעודד דיונים, אך הודעה שלא תקדם את נושא הפורום, לא ינתן לה מקום-הכוונה להודעות פירסומיות, ויכוחי סרק, שפה לא הולמת וכיוצא בזה. הודעות אשר יש בהם תרומה לחשיבה המדעית יתקבלו בברכה.
כל אדם שמתעניין במדע ובעתידנו מוזמן לכאן ושיהיה לנו בהצלחה!!!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חדשות המדע

שלום לכולם וברוכים הבאים!!!
הפורום לפניכם, פורום "חדשות המדע", יכלול כל מה שקורה בחדשנות במדע ובעולם המדע בכלל. כאן יופיעו ההמצאות האחרונות במדע, דיונים לגבי העתיד שלנו, התרחשויות עתידניות בעולם, בשוק העבודה, בחיים הפרטיים שלנוועוד.
הייחוד בפורום הזה, בשונה מאחרים, הוא שהפורום לא יעסוק בשטח אחד אלא בשטחי מדע רבים-מביולוגיה, פיזיקה, כימיה דרך היסטוריה, פסיכולוגיה ומדעי המוח ועד לביוטכנולוגיה, ננוטכנולוגיה ורפואה- כשההתמקדות היא בחידושים בכל תחום וכשהמטרה היא לעורר חשיבה מולטי-דיספלינרית (רב-ממדית), חשיבה שכיום שולטת יותר ויותר בעולם המדע.
הפורום מעודד דיונים, אך הודעה שלא תקדם את נושא הפורום, לא ינתן לה מקום-הכוונה להודעות פירסומיות, ויכוחי סרק, שפה לא הולמת וכיוצא בזה. הודעות אשר יש בהם תרומה לחשיבה המדעית יתקבלו בברכה.
כל אדם שמתעניין במדע ובעתידנו מוזמן לכאן ושיהיה לנו בהצלחה!!!
x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'שאלה לפיזיקאים בנוגע לחורי תולעת'
שאלה לפיזיקאים בנוגע לחורי תולעת
<< ההודעה הנוכחית
18/10/2019 | 03:33
35
29
חורי התולעת תלויים בכך שהמרחב-זמן מתעקם בהשפעת כבידה לפי תורת היחסות הכללית.
והנה השאלה: אולי חורי התולעת לא מובילים ממקום למקום שרחוקים מאוד זה מזה אלא פשוט למקומות קרובים שלא בהשפעת כבידה אלא קרובים באמת, כי מה יש לו בזמן להתעקם מאחר והוא השינויים בלבד, תנועה וכולי, ומה יש במרחב להתעקם אם לא החומר בעצמו כי הרי החלל הריק אין לו מה להתעקם או להתיישר או כל דבר אחר וזה כמובן כאשר יוצאים בהנחה שהמרחב מורכב מחלל ריק וחומר ואנרגיה שבו או להפך חומר ואנרגיה שבהם חלל ריק?
חדשות המדע >>
לצפיה ב-'פיזיקאים אינם הכתובת הנכונה, תצטרך לשאול סופרי מד"ב'
פיזיקאים אינם הכתובת הנכונה, תצטרך לשאול סופרי מד"ב
18/10/2019 | 21:49
19
15
טרם נצפה או הוכח קיומם של חורי תולעת. אם לא יודעים אם הם בכלל קיימים, איך נדע לאן הם מובילים?
חדשות המדע >>
לצפיה ב-'פיזיקאים אינם הכתובת?איינשטיין והוקינג אינם פיזיקאים?'
פיזיקאים אינם הכתובת?איינשטיין והוקינג אינם פיזיקאים?
18/10/2019 | 22:30
8
16
זה מד"ב?:
וגם לא שאלתי לאין הם מובילים.
חדשות המדע >>
לצפיה ב-'כרגע זה רעיון בפיזיקה תיאורטית כמו חורים שחורים.'
כרגע זה רעיון בפיזיקה תיאורטית כמו חורים שחורים.
21/10/2019 | 09:55
7
23
מה שנקרא גשר Einstein-Rosen.

עוד לא בוצע ניסוי שמאושש אותם, כך שזה שקול לרעיון במד"ב.

חדשות המדע >>
לצפיה ב-'חורים שחורים התגלו נסיונית'
חורים שחורים התגלו נסיונית
21/10/2019 | 15:22
3
74
ותורת היחסות הכללית ניבאה קיום שלהם. לא צריך הנחות נוספות כפי שצריך עבור חורי תולעת יציבים.
חדשות המדע >>
לצפיה ב-'איזה ניסוי אימת את קיומם של חורים שחורים?'
איזה ניסוי אימת את קיומם של חורים שחורים?
21/10/2019 | 16:06
1
6
לצפיה ב-'עליי לציין שקיומם של חורים שחורים הועלה עוד לפני תורת היחסות'
עליי לציין שקיומם של חורים שחורים הועלה עוד לפני תורת היחסות
21/10/2019 | 16:09
24
הכללית.

תחפש בגוגל הרצאות על חורים שחורים של Malcolm Perry מקיימברידג' הוא מדבר שם על ההיסטוריה של הרעיון.

חדשות המדע >>
לצפיה ב-'יש דברים רבים בפיזיקה שהם הרבה יותר מד"ב מחורי תולעת,'
יש דברים רבים בפיזיקה שהם הרבה יותר מד"ב מחורי תולעת,
21/10/2019 | 18:08
1
13
 וכולל חברינו פה בפורום לא מתייחסים אליהם ככאלה, פשוט  כי מדענים מפורסמים לא מתייחסים אליהם כמד"ב ומי שמדענים והמדע קדוש בשבילו גם הוא לא מתייחס אליהם כמד"ב....
קח דוגמה, זה מד"ב כל התיאוריה שהזמן עצמו נוצר במפץ הגדול וכל הקביעה הזאת היא מחוסר הבנה מדוייקת של הזמן, אבל אף אחד לא קורה לזה מד"ב אלא תיאוריה מדעית.
חדשות המדע >>
לצפיה ב-'עוד דוגמה חשובה ששכחתי'
עוד דוגמה חשובה ששכחתי
21/10/2019 | 19:01
11
מד"ב יותר מחורי התולעת זה האביוגנזה שחי נוצר מדומם, אבל לא ראיתי שמישהו הגדיר זאת מדע בידיוני למרות שגם כאן אין שום הוכחה, ראייה, או ניסוי שהראו שזה כך.
חדשות המדע >>
לצפיה ב-'חורים שחורים הוכחו עד כמה שבמדע יש הוכחות...'
חורים שחורים הוכחו עד כמה שבמדע יש הוכחות...
24/10/2019 | 03:58
11
אגב, השם חורים שחורים יכול להטעות את אלה שלא מבינים בעיניינים האלה, וגם את אלה שמבינים רק קצת...
יש גם פה הרבה צביעות, כי יש דברים רבים בפיזיקה התיאורטית הם מד"ב לא פחות מחורי התולעת, אבל שמתי לב שגם פה לא מתייחסים אליהם ככאלה.
חדשות המדע >>
לצפיה ב-'ועוד משהו, כשאתם רוצים אז המדע קדוש ואין בלתו.'
ועוד משהו, כשאתם רוצים אז המדע קדוש ואין בלתו.
19/10/2019 | 02:09
9
23
וכשמסיבה כלשהי זה לא מתאים לכם פתאום המדע וחלק מתיאוריות שאתם לא מפסיקים להלל זה מד"ב כמו שעשית כאן עם תורת היחסות הכללית וחורי התולעת.
אני חושב שגם בגלל זה יש רבים שלוקחים בעירבון מוגבל מדענים רבים וגם דברים מדעיים רבים.
חדשות המדע >>
לצפיה ב-'חייבים להיות רגישים להבדלים בין דעות של פיזיקאים, ובין'
חייבים להיות רגישים להבדלים בין דעות של פיזיקאים, ובין
20/10/2019 | 00:19
8
17
תאוריות שהוכחו נסיונית.
מה שפיזיקאים יודעים - הוכח, בתחומי הפרמטרים בהם הוא הוכח, ויש תמיד קביעה של גבולות ההוכחה.
מה שלא יודעים, מפתחים תיאוריות שדואגים שהם יתאימו (גם ברמה המתמטית) למה שכן יודעים, ושיהיו להן ניבואים לא טריוויאליים שלא נבדקו, ואז הולכים לבדוק. זו לפחות השאיפה.
בנוגע לדעות של פיזיקאים, בהחלט לא תמיד הן נכונות, ולפעמים יש מחלוקות. זה בסדר, ומותר לאחד לחשוב שיש חורי תולעת ולשני לחשוב שאין, כל עוד הם מבינים שזו דעה, ולא וודאות.
כל עמדה שתנקוט בה, בעניין הזה, יהיו פיזיקאים שמאמינים באותה עמדה, ולצדם פיזיקאים שלא מאמינים, כמו גם פיזיקאים שלא נוקטים עמדה (איינשטיין לא נקט עמדה, אבל הוא כן בדק משמעויות של האפשרות.
חדשות המדע >>
לצפיה ב-'לרוב דיברת נכון'
לרוב דיברת נכון
20/10/2019 | 01:39
7
13
להוציא את זה שצריכים לפתח תיאוריות רק לפי מה שיודעים, כי לפעמים מה שיודעים מתברר כלא נכון.
גם אל תשכח שאני לא פיזיקאי ואני לא מחוייב לדרכם של הפיזיקאים, ואולי טוב שיש כמוני? רק אולי?
חדשות המדע >>
לצפיה ב-'אני עדיין סבור שידע והבנה'
אני עדיין סבור שידע והבנה
20/10/2019 | 12:33
6
17
אמיתיים (לא ממקורות של מדע פופולריים) הכרחיים לצורך תרומה אמיתית במה שקשור לתחומים האלו. להגג הגיגים זה מאוד קל. לוודא שהם מתאימים לשאר הדברים שכבר מצאו, וברמה כמותית -  זה החלק הלא טריוויאלי ושם אינספור תיאוריות נופלות.
חדשות המדע >>
לצפיה ב-'אם להגג הגיגים זה מאוד קל'
אם להגג הגיגים זה מאוד קל
20/10/2019 | 18:43
4
15
אז בוא תביא לנו לפה איזה הגיג אחד שווה שגם יהיה מקורי עם מסקנות מרחיקות לכת, ושגם פורסם באינטרנט כמו שאני עשיתי במספר אתרים.
חדשות המדע >>
לצפיה ב-'בגלל שאין לזה שום ערך לא אעשה את זה'
בגלל שאין לזה שום ערך לא אעשה את זה
20/10/2019 | 22:33
3
6
לצפיה ב-'סתם תירוץ'
סתם תירוץ
20/10/2019 | 23:04
2
4
לצפיה ב-'סיימנו. זכותך לחשוב מה שאתה רוצה עלי.'
סיימנו. זכותך לחשוב מה שאתה רוצה עלי.
20/10/2019 | 23:16
1
15
ואכן טעיתי כשהתפתתי להגיב לך.
חדשות המדע >>
לצפיה ב-'אתה לוקח דברים בצורה אישית ורגשית מאוד. עכשיו סיימנו.'
אתה לוקח דברים בצורה אישית ורגשית מאוד. עכשיו סיימנו.
20/10/2019 | 23:21
5
לצפיה ב-'לא רוצה להתערב בויכוח פה.'
לא רוצה להתערב בויכוח פה.
24/10/2019 | 03:47
15
אבל רק אומר שלהגג הגיגים זה לא כל כך כפי שאתה חושב. בטח לא מאוד קל...
חדשות המדע >>
לצפיה ב-'הבעיה העיקרית היא'
הבעיה העיקרית היא
19/10/2019 | 00:52
14
17
שכל הפיזיקאים בפורום כבר תויגו על ידך כאנשים בלי שום שכל.
האם אתה באמת רוצה ללמוד דברים בפיזיקה, מאנשים בלי שכל? (או בכלל ללמוד פיזיקה).
ניקח את הסיכון (ולו כי אולי זה יעניין קוראים נוספים)
א. תיקונון קל: ההתעקמות של החלל-זמן היא לא כתוצאה מהכבידה, אלא היא באה לידי ביטוי ככוח כבידה. על פי משוואת איינשטיין היא נובעת מהתפלגות של צפיפות המאמץ-אנרגיה (המונח מאמץ קשור ללחץ אבל הגדרתו מעט שונה).
ב. לגבי חורי תולעת, מדובר בספקולציה שמבוססת על תורת היחסות הכללית, אבל היא מכילה הנחות נוספות שאין ראיות לנכונותן: לכן אנו לא יודעים להגיד הרבה, ובוודאי שלא דברים כמו האם חור תולעת מוביל למקום קרוב או רחוק, (אם בכלל הם קיימים, ויש סיכויים טובים שאין חורי תולעת). יש כול מיני מחקרים על האפשרויות לחורי תולעת במסגרת כול מיני מודלים שלא הוכחו. אכן, גם אין ראיות נסיוניות לקיומם.

לא ברור המשפט: "מה יש לו בזמן להתעקם מאחר והוא השינויים בלבד...", אם אתה מדבר על תנועה של גופים, אז היא מתוארת על ידי מסלולים במרחב-זמן ולא על ידי עיקום הזמן או עיקום המרחב. הכוח הכבידתי מתואר על ידי העיקום. כך לפחות על פי היחסות הכללית.

מדוע בכול זאת חלק מהחוקרים מתייחסים לחורי תולעת כאל אפשרות ששווה לבחון? כאשר מנסחים את תורת היחסות כאילוצים במספר רב של ממדים, (כשם שקליפה כדורית ניתן לתאר בעזרת משוואת אילוץ שסכום ריבועי המרחקים של כל הנקודות מנקודה כלשהי הוא קבוע) מתקבלת אפשרות לקיום חורי תולעת, במידה והעקמומיות של המרחב-זמן גדולה מספיק, עבור חלק מהאפשרויות לתאור היחסות. המאפיינים תלויים בפרטים של הממד הרחב יותר שבו המרחב-זמן שלנו מתואר. תורת היחסות הכללית אינה סותרת קיום חורי תולעת אך גם אינה מנבאת קיום שלהם. אם פעם נמצא דרך להוכיח שאין חורי תולעת זה לא יסתור את תורת היחסות הכללית. זה בניגוד לחורים שחורים  ולמפץ הגדול (עבור החלקים שלו שבהם תורת היחסות הכללית אמורה להיות תקפה).
חדשות המדע >>
לצפיה ב-'לא צריך להגזים.'
לא צריך להגזים.
19/10/2019 | 01:39
13
20
לא. לא כל הפיזיקאים בפורום חסרי שכל, רק איזה שניים או שלושה וזה מתוך איזה שלושה או ארבעה ...
כמה כבר פיזיקאים ובכלל גולשים יש פה?
האמת אני גם לא רוצה ללמוד פיזיקה ובטח שלא מהשניים או השלושה הנ"ל כי אני יודע מספיק לצרכים שלי. מה שכן אני רוצה זה להפריך כמה דברים שנראים לי שטויות שעולים מהמדע וממדענים גדולים כמו איינשטיין והוקינג וחורי התולעת.
ועכשיו לעניין, תיקונון על התיקונון שלך, המרחב-זמן כן מתעקם בהשפעת כבידה, קח, תקרא כאן כאן לדוגמה:
ועוד תיקונצ'יק קטן, בחורי התולעת שעולים מתורת היחסות לא מדובר על מספר רב של ממדים אלא דווקא על היקום התלת-ממדי. ושוב תקרא על כך בקישור שהבאתי למעלה אם לא תזלזל בויקיפדיה כמו שעושים אלה שכבר אין להם מה לומר.
בקשר לזמן עצמו, אני חושב שפיזיקאים גם בני זמננו אפילו לא יודעים מהו בדיוק הזמן כמו שהראית גם אתה כאן במשהו שכתבת בקשר לזמן, אז בטח שאין מה לדבר על עיקומו.
תראה עוזי ידידי, הגיבו לי עד עכשיו שני הפיזיקאים העיקריים בפורום הזה ואף אחד משניכם לא בדיוק התמודד ונתן תשובה לשאלה ששאלתי, ואתה למרות כל התיקונים וההערות שלך שבאים לך באופן אטומטי דווקא סתרת את תחילת דבריך ובסוף בלי כוונה דווקא חיזקת את דעתי שחורי תולעת הם שטות גמורה ולכן אסתפק בזה לעכשיו אלא אם יש לך מה להוסיף.

חדשות המדע >>
לצפיה ב-'רק להבהיר.'
רק להבהיר.
19/10/2019 | 10:25
10
15
אני אף פעם לא ממליץ על וויקיפדיה בעברית. לפעמים הדברים שם מדויקים, אבל כיוון שכל אחד יכול לעשות שינויים, ואין מסה קריטית שתתקן שגיאות באופן מיידי (כמו בגרסה האנגלית) אפשר לראות שם מדי פעם טעויות. פיזיקאי לא צריך חומרי מדע פופולרי כדי להגיב בתחומו. אוי ואבוי לפיזיקאים אם הם ילמדו ממדע פופולרי (שנכתב עבור אנשים שאינם מדענים, ולפעמים מפושט, גם על חשבון דיוק,  כך שיהיה ניתן להבין זאת ללא המתמטיקה הנלווית). באנגלית אין את הבעיה הזאת.

שנית, לא הבנת את מה שכתבת על שיכון במספר ממדים גבוה יותר (יש אזכור לעניין בוויקיפדיה באנגלית). העיקום הוא בהחלט בממדי המרחב זמן שלנו.
שנית, וצא תלמד גיאומטריה דיפרנציאלית כדי להבין עד הסוף את הדברים שאתה מדבר עליהם.
צא ולמד על משוואת איינשטיין לפני שאתה קובע שהפיזיקה של הפיזיקאים היא משהו אחר.

שנית,  יש "סתירה" בין מה שכתבתי בהתחלה ובסוף, רק אם אינך רגיש לדקויות. המשוואות של יחסות כללית, מאפשרות, אך לא מנבאות. כיוון שדרושות הנחות נוספות, ואלו לא הוכחו. הנכונות של משוואות איינשטיין הוכחה בתחום רחב של פרמטרים (יש בעיה ברמה המיקרוסקופית, והפיזיקאים, כולל איינשטיין היו ועדיין מודעים אליה) אבל כל עוד עוסקים בסקלות שאינן מיקרוסקופיות, הבעיה לא קיימת.

שלישית, איינשטיין מעולם לא טען שיש חורי תולעת, הוא רק הסכים שאי אפשר לפסול את האפשרות. יש הבדל בין לקבוע שיש משהו, ובין לקבוע שאין וודאות שזה איננו.
תורת היחסות הכללית של איינשטיין הוכחה באינספור ניסויים. קצת קשה לפסול תיאוריה כשרמת ההכרות איתה היא רמה של מדע פופולרי, ותוך דילוג על הפרטים.
ושוב היא מאפשרת חורי תולעת, אבל לא מנבאת את קיומם.
המדובר על חורי תולעת מהסוג שאתה דיברת עליהם. כלומר שמעבירים ממקום למקום במרחב הרגיל, ללא חור התולעת. או חור שחור כחלק מחור תולעת, מבחינת פתרון של יחסות כללית.

חדשות המדע >>
לצפיה ב-'בכלל לא פסלתי את תורת היחסות הכללית.'
בכלל לא פסלתי את תורת היחסות הכללית.
19/10/2019 | 16:41
9
18
צריך להיות אידיוט כדי לפסול משהו שבחלקו הגדול הוכח.
מה שכן פסלתי זה את חורי התולעת שעולים מתוך תורת היחסות הכללית.
עכשיו תגיד בכנות, אם הייתי מביא דברים מויקיפדיה בעברית שתומכים בדבריך עדיין היית אומר מה שאמרת על ויקיפדיה בעברית?
חדשות המדע >>
לצפיה ב-'בנוסף'
בנוסף
19/10/2019 | 16:59
14

הנה שוב כתוב בפירוש ש"על פי תורת היחסות הכללית מרחב-הזמן מתעקם בהשפעת כבידה" והפעם ממכון דוידסון למדע:
https://davidson.weizmann.ac.il/online/askexpert/a...
מעניין מה תגיד הפעם...
חדשות המדע >>
לצפיה ב-'לשאלה הקנטרנית'
לשאלה הקנטרנית
20/10/2019 | 00:09
7
15
זה לא שרמת האמינות מאוד נמוכה, אבל זה לא דבר חדש מבחינתי שאני ממליץ להיות מודעים לכך שבוויקיפדיה בעברית יש מדי פעם טעויות.
יש תחום פרמטרים רחב שבו תורת היחסות הוכחה.
ואכן דעתך בעניין חורי התולעת לא סותרת את תורת היחסות הפרטית. ההצעה שלך לגבי יקומים מתפשטים אחד אל תוך השני - כן מתנגשת.
חדשות המדע >>
לצפיה ב-'שאלה קנטרנית או לא'
שאלה קנטרנית או לא
20/10/2019 | 01:31
6
13
קיבלת עוד קישור למכון דוידסון למדע כדי שלא תתפס בעניין ויקיפדיה וזה מבהיר לך מדוע אתה טועה או שעדיין לא?
אז ההצעה או התיאוריה שלי לגבי יקומים שמתפשטים ולכן בסופו של דבר חייבים להתנגש זה בזה ומזה מפצים גדולים חדשים סותרת את תורת היחסות, אז מה?
אז היא לא סותרת את תורת הקוונטים. וגם אם כן סותרת אז מה קרה, לא ננסה לחדש וכל הזמן רק נדקלם מתיאוריות ישנות?
לפעמים אני חושב שאתה שוכח שאתה כותב בפורום "חדשות המדע" שמטרתו לחדש ולא לדבר כל הזמן רק על מה שידוע כבר.
חדשות המדע >>
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
20/10/2019 | 12:31
5
11
אני נסוג חלקית, אם כי עדיין לא טועה שהניסוח שלי מדויק יותר.
בכל מקרה, מכיוון שמדובר באתר מדע פופולרי שמנסח דברים כדי שיהיו מובנים לאנשים שאינם אנשי מדע, הוא מעגל פינות. הניסוח שלי מדויק יותר, אבל משאיר את הקורא שאינו פיזיקאי בשאלה "אז מה גורם לעיקום המרחב". להבין באמת דברים זה לא מאתרי מדע פופולארי שמפשטים את התאוריות כדי שאנשים שאינם אנשי מדע יוכלו להבין אותם.
ושוב אתה לא רגיש לדקויות. היכן שהתיאוריות הוכחו תהיה בעיה חמורה מאוד באם הן יתנגשו. תורת הקוונטים ותורת היחסות מתנגשות רק היכן שהן לא הוכחו נסיונית, ולכן אנחנו לא פוסלים אף אחת. ההגיג שלך מתנגש (אלא אם יש כאן איזשהו מד"ב) בתחומי פרמטרים שבהם תורת היחסות הוכחה.
חדשות המדע >>
לצפיה ב-'נסוג חלקית? אז גם היושר שלך חלקי. אבל, יאללה שיהיה. '
נסוג חלקית? אז גם היושר שלך חלקי. אבל, יאללה שיהיה.
20/10/2019 | 18:59
4
7
בנוסף, אתה מייחס עיוות דברים מדעיים למכון דוידסון למדע של מכון וייצמן רק כדי שמישהו יבין משהו שהוא לא נכון ביסודו. תגיד, אתה רציני?
כתוב בפירוש שהכבידה גורמת לעיקום המרחב ולא היתה בעיה לאף אחד שמתעניין בדברים המדעיים האלה להבין אם היה גורם אחר שעליו היו כותבים.
עכשיו בוא תכתוב פה ובלי התחכמויות מיותרות במה מתנגשת התיאוריה שלי על יקומים שמתפשטים זה לעבר זה עד להתנגשויות ביניהם ומזה מפצים גדולים חדשים, הן את תורת היחסות הכללית וגם את מכניקת הקוונטים ואל תתפס כל הזמן לתורת היחסות בלבד.
אגב, יהיה מעניין מה תגיד על התיאוריה העיקרית שלי שכבר פורסמה באינטרנט ואחרי שנסיים פה אני אביא לך קישור אליה לאחד האתרים שבה פורסמה ונראה מה תגיד.

חדשות המדע >>
לצפיה ב-'כפי שכבר כתבתי וכבר שכחת.'
כפי שכבר כתבתי וכבר שכחת.
20/10/2019 | 22:39
3
11
באתרי מדע פופולרי מעגלים פינות על מנת שהדברים יהיו מובנים לאלו שלא למדו פיסיקה. זה לא אומר שהאנשים שכתבו את זה לא יודעים פיזיקה. במאמרים שלהם הם יקפידו להתנסח הרבה יותר בדייקנות.
אין לי כוח עם כמויות הלעג שלך. אני פורש. מצידי תתן לי ציון נכשל. ממילא אין לזה שום השפעה.

התורה נבאה התרחבות של יקום. יקומים שונים פירושם מטריקות שונות.... אלא אם התכוונת לחלקים שונים של אותו יקום, כאשר כתבת יקומים שונים, אבל אז זה מתנגש עם החלקים שהוכחו במפץ הגדול. יותר מזה לא אגיב.
חדשות המדע >>
לצפיה ב-'כן, כן, ויקיפידיה סתם מקשקשים מסיבה כלשהי.'
כן, כן, ויקיפידיה סתם מקשקשים מסיבה כלשהי.
20/10/2019 | 23:18
2
13
גם במכון דוידסון למדע סתם מקשקשים מסיבה כלשהי. גם אם אביא לך עוד 70 אתרים שיהיה כתוב בהם שהמרחב מתעקם בהשפעת כבידה עדיין תגיד שכולם מקשקשים מסיבות כלשהם. אני כמובן בטח שמקשקש. ורק עוזי הפיזיקאי הגדול צודק והמרחב מתעקם שלא בהשפעת כבידה.
יותר מזה באמת אין מה להגיב כי אתה כזה מרובע וחסר מעוף שאתה אפילו לא מסוגל להבין מה שמחוץ למרובעות חסרת המעוף הזאת.
זה בזבוז זמן בכלל להכנס לנושאים כאלה איתך שיותר ויותר ברור שהם גדולים עליך ורק בגלל שצריך להרוג כמה רגעים משעממים אני נכנס להם איתך אבל יותר לא אעשה זאת.
רק שתהיה בריא !
חדשות המדע >>
לצפיה ב-'המילים המוקצנות הן שלך. לא שלי.'
המילים המוקצנות הן שלך. לא שלי.
20/10/2019 | 23:29
1
5
לצפיה ב-'במקום לדון בנחת בדברים שלא עולים לך כסף'
במקום לדון בנחת בדברים שלא עולים לך כסף
20/10/2019 | 23:45
17
כשאנחנו אפילו לא מכירים זה את זה, אתה בכל זאת נפגע כאילו אתה מפסיד משהו ולוקח את זה אישית.
עוזי, לא משנה מה תגיד וכמה תסיט את הדיון לדיון אישי, העניין הוא שהמרחב לפי הפיזיקה והפיזיקאים מתעקם בהשפעת כבידה ובזה טעית ואני צדקתי.
ורק שנהיה בריאים.
חדשות המדע >>
לצפיה ב-'לא יודע מי זה שלושה או ארבעה, אני מכיר פה פיזיקאי אחד בלבד'
לא יודע מי זה שלושה או ארבעה, אני מכיר פה פיזיקאי אחד בלבד
19/10/2019 | 11:48
1
21
והוא לא אני דרך אגב, כבר הרבה פעמים אמרתי פה בפורום שאני כימאי.
חדשות המדע >>
לצפיה ב-'ידידי הזאב הרע, לא התכוונתי אליך.'
ידידי הזאב הרע, לא התכוונתי אליך.
19/10/2019 | 16:32
5

הודעות אחרונות

11:11 | 30.11.19 ב ן ח ו ר י ן
20:00 | 28.11.19 אורחים בפורום
01:56 | 25.11.19 אורחים בפורום
08:03 | 21.11.19 קלפירון
16:50 | 07.11.19 סוףמעשה
22:55 | 05.11.19 עמנואל רותם

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ