לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
73907,390 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים לילדים עם לקות שמיעה

ברוכים הבאים,
לפני שלוש שנים הגשמתי את חלום חיי וניהיתי אמא לתינוק חמוד חמוד. לפני כשנה וחצי גילינו שבנינו הבכור לקוי שמיעה מלידה ושעליו להרכיב שני מכשירי שמיעה בכדי שיוכל ללמוד כיצד לתקשר עם הסביבה.
באותו יום חרב עלי עולמי, כמו מטורפת גיששתי בעמודי האינטרנט רק למצוא טיפות של מידע ותמיכה... ולא מצאתי כלום.
יותר מאוחר הודות ליוזמתה של אתי (מנהלת פורום הקודמת) נפתח פורום זה ומאז הוא מהווה בית שני בשביל המשפחה שלי. בית שבו מקבלים תמיכה כשרק צריכים אותה, מקבלים המון מידע, רק צריך לשאול והעיקר זהו בית שבו ילדינו הם הנושא העיקרי והחשוב.
אז אם הגעתם לכאן, ברוכים הבאים, תשארו איתנו אולי תשתו איזה כוס קפה ותחליטו לספר על עצמכם, על ילדכם? או אולי אתם לקוי שמיעה וחלק מקהילת החירשים אז עד רבה תמיד נשמח לשמועה על חוויות וסיפורי חיים ואילו רק בכדי לדעת מה מצפה לילדינו בהמשך...
אז גלישה נעימה לכולם, אני כאן לכל שאלה, בקשה או סתם אם יש לכם מתכון לעוגה טובה 

אנשי מקצוע המעוניינים לקחת חלק פעיל בפורום ולהזדהות כאנשי מקצוע מתבקשים ליצור איתי קשר לפני כן, ולתאם יחד איתי את הצורה בה שיתוף הפעולה יעשה.

הפורום אינו מהווה מקום לפירסום חברות למכשירי שמיעה, או כל עסק הקשור לתחום. הודעות פרסומיות ימחקו!

אודות הפורום הורים לילדים עם לקות שמיעה

ברוכים הבאים,
לפני שלוש שנים הגשמתי את חלום חיי וניהיתי אמא לתינוק חמוד חמוד. לפני כשנה וחצי גילינו שבנינו הבכור לקוי שמיעה מלידה ושעליו להרכיב שני מכשירי שמיעה בכדי שיוכל ללמוד כיצד לתקשר עם הסביבה.
באותו יום חרב עלי עולמי, כמו מטורפת גיששתי בעמודי האינטרנט רק למצוא טיפות של מידע ותמיכה... ולא מצאתי כלום.
יותר מאוחר הודות ליוזמתה של אתי (מנהלת פורום הקודמת) נפתח פורום זה ומאז הוא מהווה בית שני בשביל המשפחה שלי. בית שבו מקבלים תמיכה כשרק צריכים אותה, מקבלים המון מידע, רק צריך לשאול והעיקר זהו בית שבו ילדינו הם הנושא העיקרי והחשוב.
אז אם הגעתם לכאן, ברוכים הבאים, תשארו איתנו אולי תשתו איזה כוס קפה ותחליטו לספר על עצמכם, על ילדכם? או אולי אתם לקוי שמיעה וחלק מקהילת החירשים אז עד רבה תמיד נשמח לשמועה על חוויות וסיפורי חיים ואילו רק בכדי לדעת מה מצפה לילדינו בהמשך...
אז גלישה נעימה לכולם, אני כאן לכל שאלה, בקשה או סתם אם יש לכם מתכון לעוגה טובה 

אנשי מקצוע המעוניינים לקחת חלק פעיל בפורום ולהזדהות כאנשי מקצוע מתבקשים ליצור איתי קשר לפני כן, ולתאם יחד איתי את הצורה בה שיתוף הפעולה יעשה.

הפורום אינו מהווה מקום לפירסום חברות למכשירי שמיעה, או כל עסק הקשור לתחום. הודעות פרסומיות ימחקו!

x
הודעה מהנהלת הפורום
להיות הורים זו חוויה מאתגרת. על אחת כמה וכמה להיות הורים לילדים עם לקות  שמיעה. כאן אפשר לשתף, לשאול, לחלוק, ללמוד ובעיקר לגלות שאנחנו לא לבד.
אני מקווה שפורום זה יהווה מקום תמיכה, מקור מידע, מפגש עמיתים - ויוכל להפוך לבעל משמעות לרבים מאיתנו!

כאמא לילד עם לקות שמיעה, המפגש עם הורים אחרים חשוב לי ומעשיר אותי כל יום מחדש.
כמנהלת של בית מיחא ירושלים, אני מאמינה שאנחנו, ההורים, סוכני שינוי עיקרי של ילדינו. אני מאמינה בחשיבות של יצירת במה, שתאפשר לנו להתחזק, ללמוד, לשתף וכך להעצים את יכולתנו להשפיע על עתיד ילדינו.

המשך >>

לצפיה ב-'ירידה בשמיעה בן 8'
ירידה בשמיעה בן 8
<< ההודעה הנוכחית
06/01/2018 | 22:05
57
שלום רב, לפני שנתיים בני עבר ניתוח כפתורים והוצאת השקד השלישי עקב ירידה בשמיעה ודלקות חוזרות. כעת שוב מתלונן כי לא שומע טוב ובאמת ראינו כי מדבר בקול חזק יותר ומתקרב לטלויזיה. לציין שמאז הניתוח לא היו דלקות באזניים. מה זה יכול להיות? האם שוב יכולים להיות נוזלים?? האם עושים ניתוח כפתורים מספר פעמים? אודה לתשובתך
#אמאלחוצה#
הורים לילדים עם לקות שמיעה >>

הודעות אחרונות

17:49 | 30.05.19 אורחים בפורום
11:54 | 18.03.19 אורחים בפורום
11:58 | 29.12.18 אורחים בפורום
15:24 | 28.06.18 אורחים בפורום
22:11 | 28.03.18 אורחים בפורום
13:24 | 26.03.18 אורחים בפורום
21:05 | 06.01.18 אורחים בפורום
13:41 | 17.05.15 shesek14
08:22 | 06.11.14 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ