שאלה

liatba7

New member
שאלה

שבוע טוב לכולם,אחרי בדיקת ברה שהראתה שיפור בשמיעה של איתי הגענו לבדיקה נוספת במיח"א ושם ביקשתי (בפעם הראשונה) שיבדקו לו את מצב הנוזלים באזניים.לא ידעתי שיש אפשרות כזו.בד"כ לפני בדיקות אני הולכת לרופא אף אוזן גרון שאמר לי עד היום שאין נוזלים ושהכל נקי).אז בדקו ומצאו שיש לו הרבה נוזלים באוזן עם המכשיר.הפחות טובה.שמעתי שיש אפשרות להפטר מהנוזלים בשיטה של נרות?? נר חם?? משהו כזה.האם משהו מכיר? ממליץ? אני יכולה בכלל לטפל בתינוק בן 10 חודשים או שזה רק למבוגרים?!
תודה:)

אתי77

New member
נוזלים באוזניים

איזה כיף לקרא שיש שיפור בשמיעה של איתי

יש כל מיני שיטות אלטרנטיביות להתפטר מנוזלים. חשבתי שהנר הוא טוב לשעווה אבל יתכן ואני טועה...
גם הימנעות ממוצרי חלב עוזרת לעיתים קרובות, וגם שרשרת ענבלים.
אנחנו טיפלנו בזמנו ברפלסולוגיה וזה גם עזר...
אבל הייתי מתחילה בביקור אצל רופא אף אוזן גרון ובודקת איתו אפשרויות...
מה דעתך?

liatba7

New member
תודה

זהו שרופא אף אוזן גרון אף פעם לא מצא נוזלים באזניים וכנראה היו תמיד. הכל ככ לא ברור. כמובן שאני שמחה על השיפור,זה רק מחזק את זה שלאורך כל הדרך צדקתי שאמרתי שהילד שלי שומע טוב למרות כל הדעות מסביב והבדיקות.אם עד עכשיו הוא הוגדר לקוי שמיעה בינוני וזהו.זוהי נקודת המוצא ורק מהנקודה הזו מתבוננים בו עכשיו אומרים לנו...באמת מוזר....לא נדע עד שיגדל וידע לומר לנו מה הוא שומע.
לגבי שרשרת ענברים שמעתי שזה מועיל לכאבי שיניים.גם אזניים?? קראתי קצת על הנר החם -לא רלוונטי זה רק מגיל 4. ומוצרי חלב....הוא אוכל מעדן אחד ביום...זה הרבה?
נמשיך לחפש,לברר ולדאוג לאיתיוש שלנו.
שבוע טוב לכולם:)

למעלה