בדיקות ברה בהדסה עין כרם

אתי77

New member
בדיקות ברה בהדסה עין כרם

דיברתי הבוקר עם מנהלת מחלקת אף אוזן גרון בהדסה.
היא הסבירה לי שהם קיבלו הוראה לביצוע מיידי להפסיק בדיקות ברה בהרדמה על ידי אחיות.
לכן, נאלצו להפסיק לתקופה קצרה לבצע בדיקות, אך כבר פתרו את הבעיה, וכעת יש להם רופאים מרדימים שמתלווים לתהליך.
ניתן לקבוע אצלם תור לברה, הם חזרו לביצוע הבדיקה במלואה.
בנוסף, באותה הזדמנות דיברתי איתה על הפורום, והיא הסכימה להתארח בפורום, יחד עם אנשי צוות שלה (כנראה רופאה אף אוזן גרון שמבצעת ניתוחי שתל, אבל לא רוצה להבטיח לשוא). אז... זה הזמן להכין את שאלותיכם... תוך כמה ימים יהיה לנו תאריך לאירוח

טולטול40

New member
שלום

בעקבות המלצה אני שואלת בפורום זה:
הבן שלי בן 1.9 וצריך לעבור ברה בטשטוש.
באיזה בי"ח נקבל תור בזמן הקרוב ביותר?
באיכילוב העברתי הפניה ועד היום לא חזרו אלי ולא ניתן להשיג אותם בטלפון.
בתה"ש עוד לא חזרו אלי אבל כבר אמרו לי שהתורים הם בנובמבר.
בהדסה אמרו שיש בעיה עם מרדימים.
בשניידר קבעו לסוף סוף יולי.
אנחנו שייכים למכבי ואני מקווה שלא יעשו לי בעיה עם טופס 17 בבי"ח שיתן את התור המוקדם ביותר.
הבן שלי לא מדבר בכלל, ילד פעיל מאוד, צוחק ומברבר אבל לא אומר אף מילה.
חשוב לי מאוד לטפל בעניין במהירות האפשרית אך אני מבינה שיש מצוקה בבתי החולים.
איך אני יכולה לזרז את ההליכים אם אפשר בכלל?
אודה לתגובתכן.

אתי77

New member
אפשר בהדסה עין כרם

סידרו את עניין המרדימים ולגמרי ניתן לעשות שם בדיקות ברה.
גם בשערי צדק אפשר

לימר2

New member
באיזה איזור את גרה?

הייתי פשוט מופיעה באודיולוגיה של בתי החולים הקרובים אליך ומנדנדת... זה תמיד עובד. פתאום ילד חולה עם נוזלים, ואז מתפנה תור - את רוצה שיזכרו אותך ויקראו לך במקום התור שהתפנה.
אם תאמרי איפה את גרה אולי יוכלו כאן להמליץ על מקומות ספציפים.

לצורך העניין - יש גם בחיפה אפשרות לעשות ברה...

טולטול40

New member
קבעו לנו באיכילוב

כתבתי בפורום רפואת א.א.ג. של תפוז וקהילת הנהלת ביה"ח ראו את ההודעה שלי ושלחו לי מסר וביקשו את הפרטים.
למחרת התקשרו אלי מהנהלת ביה"ח והסבירו את המצב ואמרו שהם מפנים את הפרטים למכון השמיעה ויעקבו אחר ההתנהלות.
כמו כן הרופא שעונה לפונים בפורום שפניתי אליו גם כתב לי מסר ואמר שהוא מוכן לעזור.
אתמול התקשרה אלי קלינאית התקשורת ממכון השמיעה של איכילוב והתנצלה שלקח הרבה זמן ושאף אחד לא חזר אלי כל כך הרבה זמן ותוך 5 דקות התקשרו אלי מוקד זימון תורים וקבעו לי תור.
ידעתי שברגע שאני אכתוב ברשת זה יעורר מישהו וחבל שכך מתנהלים הדברים אבל הבן שלי יותר חשוב לי מכל דבר אחר.
לא ציפיתי שהנהלת ביה"ח תחזור אלי אבל כל הכבוד לרופא שגם רצה לעזור.
העיקר שיש תור בסוף חודש יולי.

למעלה