דלקת אוזניים

גולומב7

New member
דלקת אוזניים

הייי... בני בן 8 וחצי חודשים עם ליקוי חד צדדי + נוזלים באוזניים ובעיקר באוזן הטובה
ביום ראשון אושפזנו עם חום גבוה, דלקת אוזניים ובדיעבד התברר שגם עם דלקת קרום המוח (ויראלית-הרבה פחות מסוכנת). אתמול שחררו אותנו אבל..
כמובן שהדלקת החמורה היא באוזן הטובה של הילד ואני בלחץ עד כמה הוא שומע...........
כמה דלקת אוזניים יכולה לפגוע בשמיעה? ומתי זה אמור להשתפר? ולמה לעזאזל תמיד יש דלקת ונוזלים בעיקר באוזן הטובה?? שונאת את מרפי.....

duda100

New member
זה קשור לניתוח כפתורים?

הוא סובל הרבה מדלקות אוזניים? זה משהו שניתוח כפתורים יכול לעזור בו?
מה יש לו באוזן השנייה? מכשיר? שתל?
למיטב ידיעתי גיל 3 זה הגיל שבו יש ירידה משמעותית בדלקות אוזניים למי שסובל מזה הרבה (עקב ההתפתחות והגדילה של האוזן).
אנחנו "נשברנו" ועשינו ניתוח כפתורים בגיל שנתיים ושלושה חודשים.
תוך כמה חודשים הכפתורים נפלו, אבל הדלקות אוזניים מאז חזרו בתדירות של פעם בשנה ומיד מזהים ומטפלים כך שזה נרגע תוך יום

גולומב7

New member
משנולד כל הבדיקו שו התגלו נוזבאוזן הטובה..

ולפעמים גם באוזן השניה.. לאחרונה היה אפילו שיפור מבחינת נוזלים שהשתקפו גם בברות. דלקות אוזניים ממש לא היו ל עד עכשיו.. זו פעם ראשונה. נושא הכפתורים עלה אבל בגלל שהיה שיפור יד מהפרק.
כרגע אין לו שתל/מכשיר בכלל. המליצו לנו על מכשיר הנקרא בהה.
הוא מולבש עם סרט על הראש עד גיל 5-6 ואז עושים ניתוח לקבע אותו.
המכשיר עצמו מאוד הרתיע אותנו. בנוסף בעקב במיח"א נאמר לנו שהילד ממלמל ומתפתח בהתאם לנורמה.
אנחנו חושבים על התאמת מכשיר שמיעה רגיל, אבל מכיוון שהילד יה בסדר לא מהרנו.
אחרי שהגענו הביתה שמתי ל שהילד פחות מגיב לשם שלו.. הוא דיי ערני וממלמל כרגיל אבל זה מאוד מלחיץ אותי..

גולומב7

New member
הכותרת השתבשה לי..

רשמתי-משנולד בכל הבדיקות התגלה שיש ונוזלים באוזן הטובה

duda100

New member
להלחץ זה בטח לא עוזר...

אני לא אשת מקצוע, אבל זה ידוע שנוזלים אכן יכולים להשפיע על השמיעה. במקרה שלכם אני מבינה שאת עם אצבע על הדופק ויש לכם מעקב מקצועי והילד ממלמל בטווח הנורמה - זה נהדר!
לדעתי מה שחשוב זה להיות בקשר עם רופאים / קלינאי תקשורת / אנשי מקצוע שאתם סומכים עליהם ואכן להיות גמישים ולשקול כל פעם מחדש מה טוב לילד בעיקר אם יש שינויים (כמו נוזלים שלא עוברים)
את מכשיר הבהה אני לא מכירה בכלל, אז לא יכולה להאיר שום דבר לגבי זה...
שיהיו ימים רגועים ובהצלחה :)

אתי77

New member
ואוו... את מחזירה אותי 10 שנים אחורה...

כל פעם שלבן שלי יצאה שן, הוא חטף דלקת אוזניים באוזן הטובה...
זה היה נראה שכמה שאני רוצה לשמור עליה, כך היא נפגעת יותר...
אני ניסיתי כל דבר אפשרי, רפלקסולוגיה, דיקור...
לבסוף, זה הפסיק... לעולם לא אדע אם זה פשוט כי הוא גדל או שמשהו ממה שעשינו עבד...

גולומב7

New member
לאתי

אני מרגישה שהוא לאט לאט משתפר... לפחות ככה אני מקווה....
הוא היה מגיב יותר לשם שלו לפני המחלה אבל אולי זה בגלל שאני דיי אובססיבית עכשיו וכל הזמן בוחנת אותו

חשבתי על דיקור.. אבל בגיל כל כך צעיר אני לא מאינה שאפשר לגרום לו לא לזוז.
את זוכרת מתי הא התחיל להגיד מילים ראשונות?

למעלה