המלצה על רופא אאג בירושלים

לימר2

New member
המלצה על רופא אאג בירושלים

שואלת עבור חברה -
ילדה בת שנה ושלוש שאינה אומרת מילים, וגם יש תחושה שאינה מבינה כל כך דיבור. מחכים לתור של התפתחות הילד, אבל עוד לא נקבע תור - כלומר יקח עוד חודשיים שלושה...
המלצתי לה להתחיל במקביל תהליך לבדיקת שמיעה. היא עברה בהצלחה את סינון השמיעה בלידה.

יש המלצות לרופא אאג בירושלים שכדאי ללכת אליו?
המלצתי להתחיל לנסות לקבוע תור ל-ABR - אני מבינה שבירושלים כרגע זה רק שערי צדק. האם יש המלצות בנושא? האם צריך הפניה ואם כן ממי?

תודה

tallyko

New member
סאגת ABR...

כרגע בהדסה אחיות סדציה לא מבצעות סדציה בגלל בעיה ביטוחית, ולכן לא נקבעים תורים ל-ABR (זה מה שהוסבר לי)

לגבי שע"צ - בהצלחה רבה לתפוס אותם... לא עונים שם לטלפון, וכבר השארתי כמה הודעות ולא חזרו אלי.

עם קצת מזל ייקבע לנו תור בקרוב בסורוקה (כן, כן, נרחיק עד ב"ש, כי במרכז אין תורים עד בערך אוקטובר).

האמת היא שנראה לי שתיארת את הילדה שלי! בת שנה ו-3, לא מדברת ולא ברור כמה מבינה.

אנחנו מטופלים אצל ד"ר בן יעקב בהדסה, מומלצת שם גם ד"ר טובי הודיה (שניהם בהר הצופים).

לABR קיבלנו הפניה מרופא התפתחותי, ובסורוקה רצו גם הפניה מאא"ג, אז ביקשתי שיוציא לנו (לא היו בעיות עם זה).

רצוי לקבל הפניה לבדיקת שמיעה מרופא ילדים לבדיקת שמיעה רגילה, ולנסות לקבוע אותה בהקדם (אנחנו עשינו בהדים, היה ביטול תור מהיום למחר).

לימר2

New member
בדיקת שמיעה התנהגותית בירושלים?

החברה הנ"ל הצליחה לתפוס רק את עין כרם שנתנו לה תור במכללה ביולי... בשערי צדק אין תשובה.
יש למישהו רעיון לגבי בדיקה באיזור ירושלים?

אתי77

New member
אצלנו?

את יכולה להגיד לה לבוא אלינו. עפרה ואפרת ישמחו לעשות לה בדיקה התנהגותית.

simi424

New member
בדרך כלל

אלה חברות שמוכרות מכשירי שמיעה או מכונים מקצועיים
ההמלצות כאן נראות טובות, אני מניחה שדרך דפי זהב ודומיו תגיעו בקלות לאפשרויות נוספות

למעלה