מי אני ומה שמי ?
|יפנ

אתי77

New member
מי אני ומה שמי ?
|יפנ

טוב,
אז חשבתי לסיים את השבוע בשירשור הכרות, כאן יוכלו להציג את עצמם המשתתפים היותר שקטים, ובכלל, כדי שנכיר טוב יותר אחד את השני, וכדי שמי שמצטרף חדש יוכל להשתלב.

כדי שיהיה לנו שירשור מעניין, אנחנו נציג את עצמנו כל פעם מהיבט אחר.
והפעם...
הנה לכם שאלון הכרות שביב נושא ה...

אוכל

איזה אוכל אני אוהב/ת לאכול ?
איזה אוכל אני אוהב/ת לבשל ?
איזה עקרונות תזונתיים אימצתי לעצמי?
יש לי חולשה ל...
בנוסף רציתי לספר ש...

wranger

New member
הכי טוב היכרות דרך אוכל!

אני טל.

איזה אוכל אני אוהב/ת לאכול? כמעט כל מה שאשתי מכינה, כל עוד זה לא מכיל מיונז.
אגב, אם את קוראת את זה, אז חצילים בטחינה זה לא חמץ. אהמ. אהמ.
איזה אוכל אני אוהב/ת לבשל? קינוחים!

איזה עקרונות תזונתיים אימצתי לעצמי? "אכול ושתה כי מחר יכול להיות שתדרוס אותך משאית". אז אני לא סופר קלוריות ולא דופק חשבון.
יש לי חולשה ל... במבה.
בנוסף רציתי לספר ש... אני מתכנן להכין השנה מקרונים לליל הסדר ואני מת מפחד שלא יצליח. הו, כמה טוב להוציא את זה החוצה.

wranger

New member
יחסית לפעם ראשונה? מושלמים!

נשמעו מחמאות מכל צידי שולחן ליל הסדר.

אם לך או למישהו אחר מתחשק לנסות, אני ממליץ בחום להיצמד למתכון של מאיה מבצק אלים. זה מה שאני עשיתי:
http://www.bazekalim.com/2011/04/16/macaron-101

wranger

New member
תודה..

ולא, אין צבעי מאכל. הבהיר הוא בצבע "טבעי" ובשני שמתי כף קקאו. זה הכל.

לימר2

New member
אוכל...

אוהבת לאכול הכל וגם לבשל הכל, אבל בעיקר אוכל פיקנטי. קינוחים זה יותר האהבה של בעלי.
אוהבים גם לאכול במסעדות בארץ ובטיולים בחו״ל כשיוצא לנו.
מנסה לאכול מאוזן, אבל לא משהו מעבר.
החולשה שלי זה כל אוכל. פשוט נהנית מאוכל טעים.

אתי77

New member
אוכל...

איזה אוכל אני אוהב/ת לאכול ? בערך הכל... פעם אמרו שחוש הטעם שלי לא מפותח מספיק ולכן אני אוהבת הכל... היום אני יודעת שחוש הטעם שלי מפותח היטב אבל עם יכולת אהבה גדולה

איזה אוכל אני אוהב/ת לבשל ? אני לא ממש אוהבת לבשל... אבל אם כבר, מאז שהפסקתי לבשל בשר ועוף, האוכל יוצא לי הרבה יותר טעים

איזה עקרונות תזונתיים אימצתי לעצמי? מנסה להפחית סוכר לבן ולהעדיף קמח מלא... הפסקתי לאכול בשר ועוף. אני מקווה שיום אחד אצליח להפוך לטבעונית, אבל כרגע זה קצת גדול עלי. קשה לי להתחבר לסבל של הדגים, והמצפון שלי נקי כשאני אוכלת ביצי חופש. אני מחכה שיתחילו לייצר חלב חופש וגבינות חופש...

יש לי חולשה לאוכל בדרך כלל, אבל עוגות בטוח... כשהפכתי מנהלת, הצוות רצה להיות נחמד וכל פעם שהכינו עוגה בגן,( שבין הגנים השונים זה כמעט כל יום,) כיבדו אותי במנה מכובדת... תוך פחות משנה עליתי 15 קג', ולמרות שאיימתי בפיטורים כל מי שיעבור את סף דלתי עם עוגות, המשקל נותר זהה..

בנוסף רציתי לספר שתמיד מדהים אותי כמה שאוכל מחבר בין אנשים, כמה הוא משמעותי, וכמה עדיין אנחנו מרגישים שאם מגיע לנו פיצוי, אז חייבים לבטא את זה במנת אוכל מתוקה...

duda100

New member
אוכל...

הי, אני טלי.
-> איזה אוכל אני אוהב/ת לאכול ? מאד אוהבת טאפאסים (באופן כללי אוהבת את הרעיון של הרבה דברים קטנים ואיכותיים)
-> איזה אוכל אני אוהב/ת לבשל ? זאת שאלה של לפני ילדים מבחינתי (היום לא מבשלת כלום) אהבתי להכין בעיקר עוגות ופשטידות
-> איזה עקרונות תזונתיים אימצתי לעצמי? לא ידעתי שאימצתי לעצמי עקרונות, אבל אחרי שהצצתי בתגובות האחרות, אני די כמו אתי: כמה שיותר חיטה מלאה, ביצי חופש, להמעיט ב- עוף / בשר.
-> יש לי חולשה ל...שוקולד
-> בנוסף רציתי לספר ש...שתי מתנות היום הולדת הכי שוות שקיבלתי היו קשורות לאוכל
- ביום הולדת 30 בן הזוג הכין לי בית משוקולד
- ביום הולדת 33 שהייתה חודשיים אחרי הלידה של הבן הקטן, בן הזוג הזמין אלינו הביתה שפית פרטית שבישלה לנו ולזוג חברים ארוחת גורמה.
דרך אגב, הכירות דרך אוכל זה מגניב, אבל מרגישה שאנחנו עוד חסרים את ההכירות הבסיסית... ממליצה לעשות הכירות סטנדרטית בקרוב.

אוכל קדימה אוכל

הפעילות בפורום קפצה כל כך שאני לא עומדת בקצב - איזה יופי. תודה לאתי ולכל המשתתפים.
אבל למה דווקא בפסח מדברים על אוכל?!

- איזה אוכל אני אוהב/ת לאכול? בשבילי החלבי מנצח - פסטות, פיצה, גבינות... וגם לחמים. ומאפים מתוקים.
- איזה אוכל אני אוהב/ת לבשל? אז זהו... אני לא מבשלת. בעלי קונדיטור, והוא אחראי על כ--ל הבישולים בבית.
- איזה עקרונות תזונתיים אימצתי לעצמי? אין לי עקרונות תזונתיים. אבל אוכל בשבילנו הוא גם עבודה, גם הנאה, וגם בילוי, איוורור ודרך מצוינת לחגוג כל דבר שהוא.
- יש לי חולשה ל... גבינות גורמה.
- בנוסף רציתי לספר ש... הקפה שלי חזק עם טיפה חלב ובלי סוכר, מוגש עם שוקולד וביסקוויטים. בממוצע 4-3 ספלים ביום.

אלישבע

למעלה