הגאווה הקטנה שלי

אתי77

New member
הגאווה הקטנה שלי

אני ממשיכה עם הצעתו של דודה

בואו נשרשר לכאן, הודיות, גאוות, תודות...
מה מעלה לנו חיוך על הפנים, למי ולמה אנחנו רוצים להודות, במה מתגאים?...

---

והיום זה יחסית קל לי למצוא

מי שמכיר אותי יודע שכל עמידה מול קהל אינה פשוטה לי. כל פעם שאני צריכה להגיד כמה מילים לפני אירוע, אני מוצאת את עצמי מגמגמת ושוכחת חצי ממה שהתכוונתי לאמר...
לפני כמה חודשים פנו אלי מהאיגוד לפסיכולוגים וביקשו ממני לספר ביום עיון של פסיכולוגים על חוויתי כאמא לילד עם צרכים מיוחדים. האמת היא שיש לי המון מה להגיד לפסיכולוגים. עברנו עם הבן שלי יותר מעשר פסיכולוגים, ולצערי מעטים היו אלו שעשו לנו טוב. אז מבחינתי, זאת הזדמנות שאינני יכולה לפספס. הסכמתי.
היום, אספר מול 95 פסיכולוגים שנרשמו ליום עיון על חוויה שלי של גידול ילד עם קשיים רגשיים... זה לא יהיה פשוט. אבל אני אומרת לעצמי שאפילו אם פסיכולוג אחד ייקח את דבריי ברצינות, ובפעם הבאה שתגיע אליו משפחה הוא יקשיב לה באמת, ולא ינסה לפענח מה לא בסדר אצלה, אז, זה היה שווה את המאמץ...
אז זאת הגוואה האישית שלי להשבוע. ואני מודה לעצמי שאזרתי אומץ, והתגברתי על החשש, והסכמתי
מקווה שלא אגמגם יותר מידי...

מה הגאווה השבועית שלכם?

לימר2

New member
ציטוטים משעשעים

לפני מספר ימים בעלי יצא לבילוי עם חברים, ואמרנו לבת שלי (3.5) שהוא הולך לערב בנים. אחרי שהיא שאלה כמה שאלות, היא אמרה : "אז אנחנו נעשה ערב בנות"

היינו בחנות, ואמרתי לבתי שאולי נקנה את השמלה שרצתה בהזדמנות אחרת - אז היא אמרה שהיא רוצה בהזדמנות הזאת...

והכי כיף, אחרי שהרבה זמן היא סירבה לחבק ולנשק - עכשיו כל פעם שאנחנו נפרדות היא מלווה אותי, נותנת חיבוק חזק ונשיקה :)

אתי77

New member
איזה כיף!

אולי מתי שהוא גם אני אקבל חיבוק

נראה לי שבינתיים היא ממש נהנית לראות אותי מתחננת

wranger

New member
גם לי יש ציטוט משעשע!

הבן שלי התחיל השבוע פתאום לקרוא לאחותו לא בשמה אלא "אחותי שלי הקטנה".

וגם, מאחר והשנה ליל הסדר ייערך אצלנו ואני הופקדתי על הקינוחים, חשבתי להכין בין היתר פרלינים משוקולד ושאלתי אותו במה לדעתו כדאי למלא אותם. התשובה - "פלפלים". שיהיה לנו בתיאבון.

duda100

New member
:)

אולי הוא התכוון פלפל חריף? מוכרים שוקולד עם פלפל חריף בהרבה מקומות...
שיהיה חג שמח וטעים :)

wranger

New member
אני לא יודע למה הוא התכוון, אבל

...לגמרי נדלקתי על הרעיון! אולי משהו עם פלפלים קלויים. נראה, אולי בכל זאת אפתיע את המסובין.

duda100

New member
כל הכבוד

קודם כל זאת חתיכת גאווה. אשמח לשמוע אחר כך איך היה ואיך היו התגובות.
חוץ מזה DUDA זאת בת :)

אתי77

New member
היה מפתיע...

ההורים האחרים שדיברו, מגדלים ילדים עם פגיעות הרבה יותר קשות, אז חשבתי שהסיפור שלי לא כל כך יזיז לפסיכולוגים באולם.
אבל, אולי מפני שעברנו הרבה פסיכולוגים ומפני שהתייחסתי למסע הזה במה שסיפרתי, אז הם יכלו להקשר לסיפור.
חשבתי שהוא די נשכח כי עוד שני הורים עלו על הבמה אחריי, אבל, כשיצאנו להפסקה, פתאום קלטתי שאנשים עורבים לי, רוצים להחליף איתי מילה, לתת חיבוק... היה ממש מרגש ומחזק...

אבל, רגע, זה היה רעיון שלך השירשור הזה, איפה הגאווה שלך?

duda100

New member
יש שאלות שעדיף לא לשאול...

יש כל מני דברים קטנים או כלליים מדי, אבל שום דבר ששווה מספיק או ספציפי מספיק בשביל שרשור גאווה. אולי יום שני זה מוקדם מדי בשבוע בשביל שרשור גאווה? אני אשתפר לשבוע הבא...

wranger

New member
הגאווה השבועית שלי

לפני כמה שבועות העליתי ליוטיוב סרטון בו אני מסמן את השיר של מוקי, "ילד של אבא", בשפת הסימנים. זה היה אמור להיות סרטון קטן ומשפחתי, לי ולבן שלי, מקסימום להראות לחבר'ה - אבל לשמחתי הוא הפך ויראלי וצפו בו עשרות אלפי אנשים. הוא אפילו זכה לחיבוק חם של מוקי, שכתב וביצע את השיר במקור. אושר גדול לעשות משהו למען העלאת המודעות לכל נושא לקות השמיעה וחשיבות שפת הסימנים...

אבל כל זה קרה לפני כמה שבועות, כאמור. למה אני מספר את זה עכשיו (שלא לומר משוויץ)? כי לשמחתי הסרטון ממשיך לעורר עניין, ומתישהו בהמשך השבוע הזה אני אמור להתראיין לרדיו ולספר עוד קצת על הבן שלי, על הסרטון שצילמתי, ושוב לתרום קצת למודעות ללקות שמיעה ושפת הסימנים. אני מתרגש מאוד, וגם אני מקווה שלא אגמגם יותר מדי...

לימר2

New member
מתי ואיפה?

הסרטון מאוד יפה באמת, גם אני נהניתי ממנו מאוד.

wranger

New member
הנה הראיון שלי ברדיו:

שודר ביום שלישי בצהריים ברדיו קול אחר של אוניברסיטת אריאל. אני לא מסוגל לצפות בזה, אבל...
http://youtu.be/_2RRRCWAXrY

למעלה