מחר ברה בתל השומר

ino4ka

New member
מחר ברה בתל השומר

יש מישהו שיכול לספר לי מה הולך ליהיות זה ? הליך אחרי הליך?
והכי חשוב מתי יש תשובה

תודה מראש

אתי77

New member
איך היה?

טסנו לאמסטרדם לפורים

לכן, לא יכולתי לענות.
איך עברה הבדיקה? מתי התוצאות?

ino4ka

New member
לא יודעת

התור היה ב 10 אבל רק ב12 נתנו את חומר הטישטוש והילדה הייתה עייפה וכאילו נירדמה ועז חיברו את האלקטרודדות ורק הכביסו אוזניה לאוזן שמאל היא התחילה להשטולל והתעוררה
עשינו סיבוב היא נירדמה שוב
שוב שמו אלקטרודות ואוזניה באוזן ימין ועשו את הבדיקה בעמצה ניכנסוכל פעם מישהו אחר להתייעץ עם הכלינאית תיקשורת שעשתה לנו. כי היא בכירהשם וזה הפריעה מאוד.

היא סיימה ימין ועוד הפעם ניסתה להכניס אוזניה לשמאל וליאן שוב פעם התחילה להשתולל ולנסות להוציא את זה מתוך שנה. בסוף היא אמרה שהיא הצליחה לעשות משהו. ולא נראה שיש בעייה היא תזמן אותנו להתנהגותי שוב פעם.

הקטע שהיא לא עשתה את הבדיקה של העצם.

והבדיקה השניה טמפרמטיה או שאייך שקוראים לזה רואים שיש פחות נוזלים באוזן ימין אבל עדיין יש נוזלים בשמאל.

קיצור לא יודעת.

גם ליאן התחילה לדבר צלילים פה פה פה מה מה מה בה בה בה עז היא כן שומעת משהו והיא יותר מגיבה לדלת ניתרקת אבל עוד הפעם היא לא ניבהלת היא פשוט מסיתה את הראש לא יועת אולי אני בסרטים וזהו לא יודעת.

אתי77

New member
כמה מבלבל...

אני זוכרת את הבדיקת ברה של הבן הבכור שלי, כשהיינו מורטי עצבים, והקלינאית דיברה עם סטודנטיות ועם כל מיני אנשים אחרים, והרגשנו כל כך חסרי אונים...
האם קיבלתם מסמך כתוב מסכם על הבדיקה?
נראה שמשהו באוזן שמאל מפריע לליאן, וגורם לה להתעורר...
הלכתם בסוף לרופא אף אוזן גרון לעשות את הבדיקה ההיא ?

אני שמחה לקרא שהיא מתחילה להפיק צלילים! מאחלת שבקרוב היא תפטפט בלי סוף ותוכלי להיות רגועה לגמרי

ino4ka

New member
כן אבל יש קצה אור בישבילי

היום חמותי בא לקחת את הבן הבחור לבית הספר והיא צילצלה בפעמון של הביית
הפעמון לא ממש רועש וגם יש מקרר שמרעיש ברקע וליאן הסתובבה לעבר הדלת זה לא היה ככה ליפני חודשיים (היא הייתה עוצרת פעילות ובוהה בי ועכשיו היא ממש סובבה את הראש)
אז אולי זה באמת נוזלים באוזניים.

לא הביאו שום דבר כתוב אמרו שישליחו הבייתה או לפקס ולמי יש פקס בימינו יש לי בעבודה אבל זה כללי כזה.

את הבדיקה המיקרוסקופית לא עשיתי כי אף אחד לא יודע אייפה יש זה מעייף-ויתרתי.

אני מחקה למכתב מתל השומר וכמובן הם רוצים לקבוע בדיקה התנהגותית שוב זה מעניין לראות מה תיהיה התוצאה.

זהו אני אופטימית בין תיים ותודה על כל התמיחה ממש כייף שיש את הפורום הזה שאפשר לשפוך הכל ויש אנשים שמבינים
תודה.

אתי77

New member
את רוצה שאראה לקלינאית אצלנו?

אני ממש ממש לא אשת מקצוע, אבל מוקפת בהן...
אני יכולה לבקש מקלינאית להסתכל ולחוות דעת.

ino4ka

New member
את יכולה

יו זה ממש יעזור אם זה לא בעיה גדולה מבחינתך

מה זה תודה

למעלה