ניווט באוסטריה -זלצבורג

tito1337

New member
ניווט באוסטריה -זלצבורג

היי,
אני מתכוון לטייל באזור כמה ימים עם רכב. בגדול התוכנית היא לקנות סים ולנווט עם waze/google maps - איך הם באוסטריה? איך הקליטה באוסטריה בהרים \ מחוץ לערים הגדולות?

משהו יכול להמליץ על תוכנת ניווט שלא דורשת דאטא ועובדת טוב באזורים האלה? עדיפות למשהו יחסית זול\חינמי כי זה רק לגיבוי

רצוי שתהיה גרסה לאייפון

אנלישם

New member
בקיץ

האחרון ניווטתי באוסטריה בעזרת אפליקצית HERE, מדוייקת מאוד ולא פיקששה ולו פעם אחת, אני משתמש אנדרואיד כך שאיני יכול לחוות דעתי איך היא באייפון, לדעתי היא קיימת גם בגרסת האייפון אז כדי לבדוק ראשית אם היא ניתנת להורדה בחנות אפל.
גרסת האנדרואיד חינמית כולל המפות.

sitepoint7

New member
ניסיתי ליצור בה "מועדפים" או לשמור היסטוריה...

או אפילו ליסגור אותה כי עצרתי לחצי שעה ועכשיו אני רוצה להמשיך לנווט...
אך ללא הצלחה,
אני משתמש אייפון,
האם אני מפספס משהו?

אנלישם

New member
לא מכיר

אייפון, באנדרואיד לא נתקלתי בכזו בעיה, עצרתי בדרך הרבה פעמים ולאחר מכן לחצתי שוב על היעד והתוכנה המשיכה לנווט.
מועדפים אתה יוצר כך, לאחר שאתה מוצא בחיפוש את היעד הרצוי,נפתח לך למטה חלון ובצד שמאל למטה יש כוכב COLLECT, אתה לוחץ עליו ומגיע למועדפים, שם אתה יכול ליצור קבוצות חדשות ולהכניס את היעד לקבוצה הרצויה, לא לשכוח ללחוץ על DONE למעלה מימין כדי לאשר את הפעולה, כל זה כמובן באנדרואד.

אנלישם

New member

sitepoint7

New member
סבבה, עובד (קצת שונה באייפון) ועוד שאלה קטנה...

תודה על תגובתך!
יש לך מושג איך אני גורם ל Waze בזמן שאני בארץ-להציג לי מפות וכיוונים או אפילו לירשום כתובת אחת שנמצאת בחו"ל?
&nbsp

אנלישם

New member
בוויז

אני לא יודע גם מעולם לא ניסיתי להשתמש בה מעבר לניווט פשוט לכתובת מסויימת, אם אפליקצית גוגל מפס קיימת בחנות של אפל אזי אתה יכול להוריד דרכה מפות של אזורים נרחבים ואולי אף מדינה ולתכנן עליה מסלול, כמדומני שהמפות ישארו לזמן קצוב, ניסיתי פעם עם מפת ישראל וההודעה היתה שהיא תישמר ל 29 יום, כך שצריך לנסות.
ב HERE אני מכניס למועדפים עוד בארץ את כל כתובות האתרים והמקומות שאני רוצה להגיע אליהם בלי בעיה, באופן אישי אני יוצר קבוצה היום הראשון ואליה מכניס את כל הכתובות שאני אמור להגיע באותו יום וכן הלאה היום השני, שלישי.... כיד הדמיון.

sitepoint7

New member
תודה, אשמח אם יש לך מידע בעניין Waze-מה ששאלתי...

אני רק רוצה לדעת אם אפשרי

למעלה