בעית תקשורת ב waze

חגית 81

New member
בעית תקשורת ב waze

שלום :)

כבר תקופה ארוכה הוויז שלי בעת נסיעה רשום שהוא מחפש רשת, כשרשת המפעיל שלי שהיא גולןטלקום מופעלת, אם טעיתי וצריך לחשב מסלול מחדש הוא לא מסתכרן או מעדכן זמן הגעה, אני לא מצליחה למצוא לזה פתרון וניראה שכל הכפתורים הנכונים דלוקים.. מקווה שהגעתי למקום הנכון או לקבל הכוונה למי לפנות, מחפשת תשובה בהקדם בבקשה :) תודה רבה
חגית

BravoMan

Active member
רצוי שתספרי איזה מכשיר יש לך

ייתכן שזה רלוונטי, בנוסף, האם ניסית להפעיל תוכנות אחרות שצורכות אינטרנט באזור שאת נוסעת, ומה היה המצב שם?
האם ייתכן שנכנסת לאזור עם כיסוי בעייתי?
&nbsp
בדיוק אתמול יצא לי לנסוע מאזור ת"א לדרום, חתיכה נכבדה של כביש 4, כאשר הטלפון שלי (גם אני בגולן) משמש כהוטספוט, בין היתר להזרמת רדיו אינטרנט.
&nbsp
היו מקומות שהתקשורת נותקה זמנית, ענייני רשת שלנו כלקוחות אין כ"כ איך להתגבר עליהם.

חגית 81

New member
הטלפון שלי הוא אייפון (5)

כשאני יוצאת מהבית אני ישר מדליקה את הנתונים הסלולריים ומשם זה מתחבר לרשת VPN. עכשיו לפני שאני יוצאת אני מתכנתת את הוויז, כל עוד זה על הרשת האלחוטית של הבית, אז הכל בסדר.
מעלה לי זמן הגעה ואת כל הפרטים הרלוונטים, אחרי כמה זמן בעיקר אם אני מתבלבלת בכיוון והוא צריך לתכנן מסלול חדש, או שיש איזה שהוא קצר בתקשורת, מתחילות הבעיות, תמיד רושם "מחפש רשת", אפילו אם אני מכבה ומדליקה מחדש.
יש פעמים שהוא בכלל לא מוצא את עצמו... אני לא יודעת אם זה קשור לחברת גולן או לאיזה כפתור שלא דלוק אצלי באייפון כמו שצריך.
אני גם תמיד דואגת לכבות את שירותי המיקום במכשיר כשאני מסיימת את הנסיעה, על מנת לחסוף בבטיריה.
לגבי התוכנות האחרות שיש לי הן עובדות יחסית טוב, יש כאלה ש"זוחלות" (בעיקר הפייסבוק) ויש כאלה שממש בסדר.
ממש אובדת עצות, זה ממש מתסכל אותי כי לא היתה לי כזו בעיה עד לפני כמה שבועות, אני לא יודעת איפה הכל השתנה!

תודה על העזרה.

BravoMan

Active member
VPN?

אני לא רוצה לחטט בענייניך הפרטיים, אבל בהתחשב בשימוש שתיארת, למה את צריכה להתחבר ל-VPN?
האם ייתכן שספק VPN שבחרת סובל מבעיות?
&nbsp
לא נשמע שהבעיה שאת מתארת קשורה להגדרות המכשיר, אלא יותר לבעיות רשת מחוצה לו.

חגית 81

New member
VPN

אני לא בחרתי את האפשרות הזו, אני חושבת מאיזה שהוא עדכון שעשיתי או במקרה אחר, VPN פשוט הופיע לי בהגדרות של המכשיר, ניסתי מס' פעמים לסגור את זה אבל זה כל פעם נדלק מחדש, כל פעם שאני מחוץ לרשת ביתית.
איך אני נפטרת מזה? :) למי אני פונה?

תודה
חגית

BravoMan

Active member
זה מקרה מוזר ביותר!

מעולם לא שמעתי על מישהו שהוגדר לו לבד וללא ידיעתו VPN ואינו מסוגל להיפתר ממנו.
הטלפון הזה לגמרי שלך, או שיש עוד מישהו שמתעסק איתו? האם במקרה זה טלפון מהעבודה?
&nbsp
בכל מקרה, ספציפית לגבי VPN ב-iPhone הייתי ממליץ לשאול בפורום iPhone 1104.
&nbsp
VPN, זה משהו שחברות בדרך כלל משתמשות בו כדי לתת לעובדים חיבור מיוחד מאובטח מרחוק. זה לא בא לבד, זה לא אמור להידלק אוטומטית אם לא מרשים לו, וזה יכול בהחלט למנוע מ-Waze או כל תוכנה אחרת גישה לאינטרנט בזמן שאתר או יישום מסוים, למשל פייס, עדיין מתפקדים.

למעלה