בקשה להמלצה על מכשיר/תוכנת ניווט מעודכנת.

בקשה להמלצה על מכשיר/תוכנת ניווט מעודכנת.

שלום רב,
יש לי שני מכשירי ניווט, האחד I GO והשני DARMIN. לקראת נסיעה לאירופה בדקתי את המכשירים ומסתבר שמכשיר ה-I GO לא פועל ואילו המכשיר השני בטח כבר לא מעודכן. לפי בדיקתי עדכון ל-GARMIN

מצטער, נשלח קודם זמנו...

כאמור, בדקתי ועדכון ל=GARMIN עולה מעל 400 ש"ח. נראה לי שזה בערך דומה למחיר של מכשיר מעודכן, לא ?
אבקש לדעת אם יש למישהו בפורום המלצה על מכשיר + מפות מעודכנות למערב אירופה, האם מפות לסמארטפון מומלצות ? יש לנו מכשירי אייפון 4 ו-4S.

תודה מראש לעונים.

בהחלט סמרטפון

לטעמי אין שום סיבה לקנות/להחזיק מכשיר ניווט, כשבסמרטפון יש הכל + יתרונות נוספים, כגון נוחות נשיאה ועדכניות.
טיילתי הרבה בחול עם 4S בלי שום בעיה.
יש לי אפליקציה של IGO, ואני מאוד אוהב אותה. שמעתי דברים טובים על SYGIC. אבל שתיהן בתשלום. לדעתי יש גם אפליקציות חינמיות. חפשו אחורה בפורום. היו הרבה דיונים בנושא. הכי חשוב שהאפליקציה לא תהיה תלויה באינטרנט זמין. גם אם אתם מתכננים להיות עם חיבור אינטרנט סלולרי, בהרבה מקומות לא ניתן לסמוך עליו.

תודה לך,

ביניים אשתי הורידה בתשלום את SYGIC עליה שמענו בקורות טובות. נראה לי שאקח איתי גם את מכשיר ה-GARMIN למרות שאינו מעודכן לשנה שנתיים האחרונים, כמה שינויים יכולים להיות בכבישים במשך שנתיים ?
קשה לבדוק כאן את ה-SYGIC כי מה שאשתי הורידה היא מפות ספציפיות של ספרד ולא ניתן להפעילן כאן בארץ, נגיע לספרד ונבדוק.
בכל אופן, תודה על ההתייחסות.

AYELET1

New member
החינמיות שהן אופליין הן פחות אמינות מבחחינת מיפוי

SYGIC טובה, ומועדפת עלי בעת הליכה ברגל וסימון מקומות
וכמו כן גם Copilot טובה. בעיקר לנהיגה.
TomTom טובה אבל פחות נוחה לטעמי
יש גם NDRIVE, שזו למעשה מה שקרוי בארץ תוכנת איתוראן. לא ניסיתי בחו"ל. בארץ היא מצויינת.
&nbsp
חינמיות טובות אך דורשות חיבורר לאינטרנט: יש את WAZE, שמאד תלויית מקום (מבחינת מיפוי)- בחלק מהמקומות ממופת היטב ובחלקם- לא ויש את Google Maps כמובן.
&nbsp
&nbsp

ז ק ו

New member
אתם תהנו מהנווטן הזה.

נסעתי אתו לפני זמן קצר בצפון ספרד, הוא לא אכזב אפילו פעם אחת ב2000 ק"מ.

ז ק ו

New member
סייג'יק נווטן מעולה

אני רק מקוה שהעינין עם העדכון לגרסה החדשה ישתפר

AYELET1

New member

למעלה