הפרק של היום...

הפרק של היום...

בהתחלה ממש התבאסתי והרגשתי שזה עוד פרק שסתם מותח עד הגמר....

האמת שדיי נהנתי לראות את המתמודדים והשפים בסביבה הטבעית...

את נוף אהבתי לפני וזה רק חיזק את הרצון שלי שהיא תזכה...
מסרט פתאום נראתה לי רכה יותר ונעימה יותר...אהבתי לראות אותה עם המשפחה שלה וההורים וגם את הילדים והבעל...
עידו...אמממ...הקטע איתו רק חיזק אצלי את התחושה שהוא ממש מתנשא...בקיצור לא מתה עליו...

ממש התלהבתי מהכותש הענקי שיש לאייל שני במזנון....באמת מרשים...נראה לי כל כך כיף לבוא בבוקר ולטחון את התבלינים לבד...

הקינוח של רושפלד היה ממש מרשים לדעתי...

גם מיכל בשוק הייתה חמודה....הצחיק אותי לראות אותה שותה שמן זין בכוס יין...השוק המקורה בהחלט מרשים לדעתי...

וחיים...כרגיל, הוא חמוד :)

מה חשבתם על הפרק?...

טרם ראיתי,אבל

גרם לי לחשדות.. שאולי זו הסיבה שדאגו לפיינליסטים 'מהמיעוטים'. אם למשל,שלמה היה פינליסט... היה פחות' אקזוטי' עבור הצופה הישראלי הממוצע,לראות אותו 'חוזר לשורשים'.

עם 2 פינליסטיות שביקרו בארצות אחרות,זה ודאי יותר מעניין.

יתכן שאני 'חושדת בכשרים',אבל אני חושבת שאפשר להבין את החשד הזה...

זה ברור. אבל זה לא סותר מה שאמרתי

הם צריכים לשמור על הרייטינג,ועל ה 'מומנטום',ולכן,הפרק הזה נעשה ,כמו כל האחרים, עם השאיפה לגרום לכמה שיותר צופים לצפות,או לפחות לדבר עליו...

מאסטר שף - מכונת כסף

שלום
באחת התוכניות הקודמות חיים כהן ציין שיצא הספר החדש של מאסטר שף. זה לא ה-1 וכ"א מעל 100 ש"ח הספר.
בשבוע שעבר הייתי בחנות כלי בית ופגשתי מוצרים שעליהם הלוגו של מאסטר שף.
התוכנית עצמה מפרסמת בגדול: ברזי גרוהה, סכיני ארכוס ומה שרק אפשר.
ויש את הפרסומות בתוכנית, הקדימונים ותוכניות מילוי (לקט מהעבר, והתוכנית הטחרונה).
למיטב ידיעתי כל אחד מהשופטים מקבל מאות אלפי ש"ח לסדרה. זה בנוסף לעיסוקיו האחרים ורשת המסעדות של כ"א מהם.
הפרסים: כולם בחסות, ולא נראה לי שהם יוצאים מכיס הערוץ ה-2.
לעומת זאת, התמלוגים השונים נכנסים גם נכנסים לשם.
אבל מגיע להם.
הם בנו את הקונספט, יצרו ריטינג, והנה אנחנו פה מברברים בשעה שהם עושים מזה כסף.
אם נכניס את הכל לטבלת אקסל, שורת הרווח שלהם נאה מאוד.
תוכנית מאסטר שף היא מכונת כסף.

יש הרבה תוכנייות כאלה :)

לגבי המוצרים עם הלוגו בחנויות- אני לא מועדכנת כי אני לא חיה בישראל,על הספר כמובן שמעתי כמו כולנו כשחיים הכריז.

המוצרים עם הלוגו עושים לי אסוציאציה מייד למוצרים לילדים- הרבה פעמים,מכניסים תמונה של דמות מתוכנית לאיזה מוצר לילדים,ויודעים שהילדים ירצו אותו,למרות שהוא בעצם רק האריזה... ולא מהות המוצר...

gOLDqUIN

New member
וזה חדש לך?

כל תוכנית שמשודרת רוצה להיות מכונת כסף. לפעמים מצליח ולפעמים לא. במקרה הזה כן

הם לא בנו את הקונספט רק העתיקו אותו ממקום אחר. העתקה מוצלחת אמנם אבל ככה זה בכל תוכניות הריאליטי.

כמהאפשר

New member
כן ולא. כמובן שאין להם כל קשר או זכויות על

הקונספט,
אבל זו העתקה מאוד *לא* מוצלחת ודווקא ממחישה היטב את מה שקורה בארץ.

כמובן שאין להפקה בארץ כל קשר לקונספט- התכנית נוצרה ב UK ומאוד שנה בפורמט המקורי שלה.
בין אם בשופטים, בטעימות, במשימות. בזמן קצר, התכנית מרוכזת באוכל, אוכל ושוב אוכל.
המשימות הרבה יותר איכותיות, הרבה יותר דורשות, מעניינות, מאתגרות ומכינות את מי שרוצה לפתוח מסעדה- ללפתוח מסעדה, לעסוק באוכל ולהבין באוכל ובסועדים.
כמעט ואין פרסומות- אבל כמובן שגם שם יש מוצרים שמראים אותם באופן קבוע. אולי זה פשוט מציק פחות כאשר יש דגש על תכנים איכותיים יותר והתחושה הרבה יותר אמינה. גם אם זו רק תכנית בידור, וככאלו אני מתייחסת אליהן- היא הרבה יותר מבדרת, איכותית, משכילה ומהנה.

למעלה