נמאס לי מהתכנית הזאת

avizaz

New member
נמאס לי מהתכנית הזאת

היי לכולם,
זה פוסט עצבים,
אני עוקב באדיקות אחר מאסטר שף החל מהרגע הראשון, ואני חייב הגיד שזה פשוט מאוס.
אתיופית, מרוקאית, ערבייה, ישראלי מאצ'ו, רומנייה ועוד.
לכל אחד מהם סיפור חיים (למעט עידו שהוא סיפור בפני עצמו), למה אין אנשים רגילים? עם כל הכבוד (ויש לי הרבה כבוד), מה זה מעניין בתכנית אוכל שצילה בוכה שהבן שלה נהיה דתי (אוי אלוהים ישמור רק לא זה).
ריקי שמבלבלת תשכל על ה"אני הכי טובה" וש "זה מה שהביא לי סרטן" (וכמובן שיש רגישות לנושא, אבל מה הקשר לאוכל), והביאו עיוורת בשביל רייטינג.

אבל כל זה היה סבבה,
עד שהחליטו לדחוף כל 10 דקות פרסומות של 10 דקות כדי למתוח את התכנית, תסבירו לי איך בגירסה האמריקאית הם שמים את זה לאורך 25 דקות (עם פרסומות) וכאן שעתיים עם הרבה בכי.
באמריקאי ה25 דקות זה הכל הכל הכל בישול וטכניקות, כאן זה 5 דקות בישול, ושעה 55 דקות של בכי ו"כמה קשה לי" ובלבולי שכל "מאחורי הקלעים" סטייל האח הגדול.

זהו, אמרתי מה שרציתי, אני הפסקתי לראות לפני 2 תכניות כאשר באחרונה הבנתי שהם לא מדיחים אף אחד לא כי האוכל מדהים, אלא כי זה פרק מרגש (OMG כאילו הביאו את ההורים שלהם - למעט מסרט שהבכי שלה מובן לגמרי - מאיזה ארץ רחוקה שאין בה טלפון - כאילו נו ברצינות הם חוזרים הבייתה כל יום וסביר שמדברים עם ההורים או רואים אותם פעם בשבוע).

תודה לכולם.

צאט10

New member
אענה לך תשובה. !

רוב המתחרים בנוסף לכישרון שלהם הם אנשים שגם מבוססים כלכלית, וגם שיש להם זמן פנאי רב לעשות הרבה ''ניסויים'' של אוכל גורמה...
אם אתה לא מבוסס כלכלית, אתה לא יכול להרשות לעצמך לקנות כ''כ הרבה מצרכים יקרים ולעשות כ''כ הרבה ניסויים עד שמצליח לך משהו שיוצא מרשים...
מי יכול להרשות לעצמו לעשות ניסויים על אוכל גורמה של כבד אווז, שפונדרה, בשר כבש וכו'? ולקנות ציוד ומכשירים כמו גריל אוטומטי, מכונת גלידה, מכשיר חנקן וברנר? העשירים.
אז מבחינתי זה לא מפליא שעידו הוא מסביון, שלמה מבית חנן, נוף דוקטורית, מסרט מהנדסת מרשפון, וכו' וכו'... [עוד דוגמאות? אינה מהרצליה פ.... תום עו''ד מגרמניה.... או טייס עשיר ומשועמם וכו' ]
הם פשוט יכולים להרשות לעצמם כלכלית את כל הניסויים האלה ולהגיע לתוצאות מרשימות.
ותהיי בטוחה שכל המצרכים האלה עולים הרבה מאד כסף...

הלנה36

New member
חוץ מזה הם גם לוקחים קורסים בבישול לפני

שהם באים למסטר שף.

כמהאפשר

New member
אתה צודק.

ויפה שבגיל 23 אתה מבין את הדברים וגם יודע לבטא את אשר על לבך בצורה ראויה ומכובדת(ומכבדת)- יש כאלו שגם עשור מעליך יחשבו אחרת ויתבטאו בצורה מבזה(בעיקר את עצמם).

זה נכון ואתה צודק.
אבל כאשר אדם לוקה בחסר בתחום מסוים- הוא מבליט משהו אחר.
וכאשר הוא לא יכול להגיע למקום מסוים או חושש שלא יצליח בזכות עצמו- הוא מקים מהומה.
השיעורים שאתה למד מהדברים הם בעיקר בשביל עצמך-
אתה יכול להמשיך לצפות בזה כתכנית בידור, אבל רק לזכור ללמוד את מה שחשוב ועיקרי ללמוד:)
ואם זה היה כמו בגרסה בחו"ל- המתמודדים באמת היו לומדים ומשתפרים לאורך העונה- מה שכאן לא קורה. כאן המתמודדים משרתים את ההפקה, הם בובות או פשוט כלים.
שם- זה קצת אחרת. שם- הם מפיקים מזה קצת מעבר ל"5 דק' תהילה" ועוזבים עם יותר ממה שהגיעו. כאן- האם הם עוזבים עם יותר ידע? לא. גם אם מתמודד יקבל תכנית, נניח, האם הוא צבר ידע? האם הוא למד? לא.

ותכלס- לו אותה צילה באמת הייתה מכבדת את הפרטיות או היחסים שלה עם הבן שלה, לדעתי היא לא הייתה הולכת לספר את זה בטלוויזיה. אבל זו כבר דעתי.

רק תיקון טעות- המשפחה של מסרט עשירה, משכילה ויש להם טלפון וכל מה שאתה רוצה- ומותרות שאין לכל אחד גם בישראל.
בעלה הוא קונסול הכבוד של טנזניה בישראל ועוד כמה תארים לא רעים. אני בספק אם היא באמת מנותקת ממשפחתה.

כמהאפשר

New member
זה לא נושא ההודעה, אז אני לא רוצה להפוך את זה

למרכז השרשור- פשוט רציתי לדייק.
אני לא יודעת, לא צפיתי בכל התכניות- אבל אני זוכרת את הכתבות שנעשו לפני שנים על בעלה וההכרות-זוגיות-חיים שלהם וגם עליה.
אבל אני ממש לא מתיימרת לדעת כיצד החיים שלה היום.

kriz

New member
משרשור זה נמחקו הודעות

תשומת לבכם כי משרשור זה נמחקו הודעות בעלות תוכן לא ראוי.

אנא שמרו על תרבות דיון

הדסהש1

New member
אני לא חושבת שבגלל מצב כלכלי טוב יודעים לבשל

הרי נוף באה ממשפחה שורשית שבה הבנות לומדות לבשל מהסבתא והאמא..
והיא גם יצירתית בעצמה..מסרט מביאה את אתיופיה
לבישול..זה שהיא נשואה וכלכלית טוב לה לא גורע בבישול...
עידו סתם שחצן ויהיר...זה שהוא גר בסביום לא מוסיף לו ידע בבישול..
זה שהוע עושה על האש לחבריו עם בשרים יקרים לא עושה
אותו שף...ושלמה נראה לי כאחד האדם הפשןט...שאוהב לבשל...

למעלה