מאסטר שף - פרק המשפחות

הקטע של הצגת המנה של מסרט בפני אמה והשופטים

כל כך יפה, שאילו יכולתי לקבל אותו,בנפרד, הייתי מפיצה אותו בכל העולם.

בתחילת הפרק

היו צריכים מייד להכניס את אמא שלה. בעיני זה היה אכזרי,שהיא רואה אימהות אחרות נכנסות,ובטוחה שהיא תהיה שם בלי אמא שלה,בגלל שאמא שלה גרה כ'כ רחוק,ולכן-מין הסתם- לא תגיע.
אני מבינה שהשאירו את הרגע הכי דרמאטי לסוף,אבל בעיני,המחיר של זה לא הצדיק את 'הגימיק' הזה.

יכול להיות שאני רואה את זה כך,כי המצב שלי די דומה- אני גרה מעבר לים,וגם אצלי,אמא שלי לא יכולה סתם ככה 'לקפוץ' לכמה שעות .

אגב,באתר מעריב אתמול,התפרסם ראיון ארוך עם מסרט.

Maldini Girl

New member
אולי מישהו יכול לתקצר לי את סוף הפרק?

נרדמתי בזמן השיפוט. מי ניצח? מי הלך הביתה?

הדסהש1

New member
המנה המנצחת היא של מסרט.ופחות טובה

של שלמה.אבל לא היתה הדחה..אולי כדי לא לבייש את האמהות...

עיקרו של הקטע בתקשורת באנגלית עילגת

שלום
הופתעתי עד כמה היתה שפת המעורבים רדודה.
עיקר הרגש בוטא במילה "גאה". (אשר חזרה על עצמה המון פעמים! וכל מי שדיבר השתמש בה, לפחות פעם אחת).
אולי היה עדיף, לא התקימה השיחה עם דוברי האמהרית בשפתם, והאחרים היו מדברים בעברית והיו מביאים מתרגם.
כולם היו יוצאים נשכרים.

הפתעה! יהיה עוד פרק. כי לא הדיחו במשימה הזו אף אחד.

kriz

New member
קצת התבאסתי מהפרק

כולם אמרו שהמנה של שלמה לא טעימה. את שאר המנות שיבחו. אז למה ויתרו על ההדחה

דורית1900

New member
מוזר לי קצת המרק של מסרט

היא בישלה חתיכה גדולה של סלמון במרק. סלמון הוא דג מאד שמן ומנסיוני כשאני מטגנת אותו ללא שום תוספת שומן אז בסיום הבישול נותרת בתחתית הסיר כמות גדולה של שמן שנמס מהדג. השמן הזה לא טעים ואצלי אפילו החתולים לא רוצים לאכול אותו.

בבישול במרק כל השמן הזה נמס לתוך מי המרק. לי זה נראה שיצר מרק מאד לא טעים, ומפתיע אותי ההתפעלות מהמתכון. גם לא ראיתי שאמא של מסרט הביעה איזושהי הערכה למרק. אולי ההפקה לא דיברה איתה...

גם היה לי מוזר לראות את ריקי מבשלת. היא הכניסה לסיר חתיכות פלפל קצוצות עם הגרעינים והכל. זה לא היה פלפל חריף . גם את העוף שהוסיפה באיזשהו שלב קצצה סתם כך, עם העור והכל. אני מתקשה להאמין שהבישול הלא מוקפד הזה הוא מוצלח.

lavendula

New member
גם לי לא מסתדר סלמון במרק

זה דג שמבחינתי מיועד לטיגון או גריל (או עישון), נקודה.
באופן אישי אני כבר לא יכולה לסבול את ההתפלספות שלהם על כל מנה. פעם זו הייתה נחלתו של אייל שני בעיקר, אבל עושה רושם שכולם נדבקו ממנו
.

אני גם בספק אם המנה של ריקי הצליחה...

הזנב שור או מה שזה לא היה נשרף לגמרי...
אז היא זרקה חתיכות קטנות...

והשופטים שיבחו כאילו היא הכינה מנה מושלמת...

הכל בפרק הזה היה נראה לי לא כל כך אמין...

רומי 912

New member
ריקי בעצמה התבאסה כשהזנב נשרף לה ואז מחוסר ברירה התחילה לגרד חתיכות מהזנב כדי לפזר אותם מעל התבשיל, אז מה התשבוחות? ממש לא אמין, אני חושבת שהיא בעצמה לא האמינה שהשופטים שיבחו את התבשיל שלה.
אני מתגעגעת לתום, לאינה, לסמדי בומבה ולשאר השפים מהעונות הקודמות.

lavendula

New member
והחתיכות שהיא פיזרה נראו שרופות/יבשושיות

העיקר רושפלד אמר שהיא שמרה על רמת הבישול הגבוהה שלה, משהו כזה.

דורית1900

New member
פרק מתבכיין

כשמיכל אנסקי בתפקיד הפסיכולוג הקבוצתי המעודד את המכורים לפרוק הכל תוך כדי סערת בכי. מסתבר שאמא מבשלת תמיד הכי טוב. ברור שלא פגשו את אמא שלי.

עוד למדנו שאבא אף פעם לא מבשל ובכלל קיומו לא הוזכר אפילו ברמז. כל המשתתפים כנראה מתרומת זרע. טוב, זה ידוע שאבות לא מרגשים אף אחד כי הם כאלה קשוחים ומכסימום מקשקשים חביתה כאות לאהבתם. לידיעתכם גברים חביבים, חביתה זה לא מספיק למאסטר שף.

איש לא הודח ולכן נזכה לראות עוד פרק עם אוסף הלא יוצלחים שאספה ההפקה מן הגורן ומן היקב. בבניין ציון תנוחמו.

lavendula

New member

הביקורת המהללת של השופטים על חלק מהמנות הייתה ממש מביכה.

לכל כלל יש יוצאים מהכלל

שלום
אילו ילדי היו משתתפים, לא היתה בעיה לקרוא לאבא שכן מבשל.
ומדובר בהליך טבעי ולא מתרומת זרע!
לא כ"כ קשוח ולא חושב שצריך לרגש.
תכף יגיאו יום השואה ויום הזיכרון...זה הזמן להוציא רגש, לא במאסטר שף.
חלילה יוסיפו יום מאסטר שף שגם בו כל בתי העינוגים יהיו סגורים ע"פ חוק ולא ישדרו מאומה מלבד בכי בתוכניות וסיפורי צילה.

רומי 912

New member
למה זה נראה לי שמסרט ידעה? היא בכתה שכל האמהות הגיעו ... והנה כשאמא שלה הופיעה היא לא הגיבה בהפתעה שהיתה ממש הפתעה , הן התחבקו והתנשקו אבל המפגש עם שאר המשתתפים והאמהות ריגש יותר.
אפילו שלמה שממש נפל על הרצפה ממש ריגש יותר.

אין על ערוץ 2

שלום
הם 10 בכל מה שקשור להפקות מרגשות וסוחפות.
בקרוב:
איחוד החיפושיות!

הדסהש1

New member
ערוץ 10 התוכניות שלהם פשוט רדודות...

גם אלה של אורלי וגיא לא מחדשות מאומה...כבר אין הפקות
מיוחדות כי זה המון כסף...

תכנים ב-TV

שלום
על מזבח הריטינג, הם מכוונים למכנה המשותף הרחב ביותר (וגם הנמוך).
על כן גודל הצפיות מהערוץ - כגודל האכזבות.

למעלה