האם לספר לחברה הטובה?

האם לספר לחברה הטובה?

לאחרונה השלמתי עם הרעיון שיש לי משיכה לנשים. ומאז שהשלמתי עם זה מאוד קשה לי להתנהל כרגיל מול האנשים שאני מכירה. אני לא יודעת לשמור סודות, והסוד הזה פשוט מפוצץ אותי מבפנים ורוצה לצאת החוצה. אבל אין לי עם מי לבדר. בן אדם ראשון שאני מספרת לה את הכל זאת חברה הכי טובה שלי (גם נשואה עם ילדים וכמה שידוע לי - סטרייטית). החברה שמנשקת ומחבקת אותי שאנו נפגשות (לפעמים גם חיבוקים ארוכים מהסטנדרט), חברה שנוגעת בי הרבה במגבלה של נגיעות בין חברות סטרייטיות, חברה ללא סודות ונושאים אסורים (עד כה).
בה לי לספר לה, אבל זה מפחיד אותי מוות. מה אם היא לא תבין או תבין לא נכון? מה אם היא תתחיל להתנהג אחרת? מה אם היא תחשוב שאני מספרת לה את זה תוך רמיזה ולא כשיתוף בין חברות? זה אלול לצור ביננו מתח או נתק.
האם יש לי רגשות כלפיה? כן. כי יש לנו קשר נפשי וזה מאורר גם משיכה מצידי. אבל אם היתי יודעת בוודאות שהיא סטרייטית לגמרי, לא היתי חושבת אליה בצורה זו.
מה לעשות? האם לספר לה על משיכה שלי לנשים? או שעדיף לא לקחת סיכון? איך לא להפחיד ולא להרחיק אותה?

לספר או לא לספר..

אז אני כן סיפרתי אז בזמנו לחברה הכי טובה והופתעתי מאוד.
קודם הופתעתי מזה שהיא ממש לא התרגשה מזה, ואח"כ מזה שהיא קצת נעלבה כשאמרתי לה שאני לא נמשכת אליה בשום צורה שהיא ��

סיבוכית

New member
אמממ לא פשוט

אבל זה סיכון גדול. אני יכולה לספר לך מניסיוני שהיה לי את אותו דבר עם חברה טובה, ברגע של שכרות קלה סיפרתי לה את זה, היא הודתה שזה גם מצדה(סטרייטית כביכול) והתנשקנו. זה לא החזיק מעמד זמן ארוך אבל החברות בינינו נשארה בדיוק אותו דבר גם אחר כך. זה נדיר ולא הייתי מסיקה מזה מסקנות . אבל הנה לך גם צד אחר של הדברים

כשחברות יודעות

יש לי חברות שיודעות וזה לחלוטין בסדר מבחינתן, אך החברות בינינו היא ידידותית לחלוטין ללא משיכה ככל הידוע לי ולכן זה לא מסובך.
בעבר הייתה לי חברה שכאשר זה נודע לה היא פשוט ניתקה איתי לגמריי קשר - לדעתי תגובה הומופובית חריפה. שאני מניחה שבאה ממקום אישי מסובך שלה עם הנושא ולא מודע. אך אינני יודעת... כי אין קשר והבחורה מרקע דתל"שי וזה בטח גם מוסיף.
עוד לא יצא לי שחברות עם סטרייטית הפכה לרומנטית או מינית... אך זה הניסיון שלי.
לדעתי - קחי בחשבון שהכל יכול לקרות.
אני כבנאדם באופן כללי שמה דברים על השולחן. אומרת את מי שאני. לא מסתירה על פי רוב ומוכנה לשלם על כך את המחיר בדרך כלל. כך אני יודעת מי מולי ופחות או יותר מה חושבים עליי ורק מי שמתאים נשאר בסביבה כנראה. אז אני מבינה גם את הרצון שלך לחשוף דברים.

סיבוכית

New member
זה כל כך עצוב

שחברה שאת מכירה שנים מגיבה בכזאת צורה, אני יכולה להבין בהלה ראשונית אבל לנתק קשר זה טו מאצ. עצוב .

בהתחלה נפגעתי ואח"כ

הבנתי שזו לחלוטין בעיה שלה! הייתה חברה ללימודים. לא מאוד מאוד קרובה אך חשבתי שהיא כן בקשר משמעותי איתי...

אני סיפרתי בזמנו לחברה הכי טובה שלי

וזה היה הצעד הכי טוב שעשיתי עד אז.
היא היתה הראשונה לדעת. לפני כולם. ומאז היא שם בשבילי ברמות שאין לתאר.
ולפעמים כשאני נוגעת בה (בקטע חברי כמובן), אנחנו תמיד צוחקות על זה, "תירגעי כן?" "אפלטוני כן?" וכאלה.

אני ממש בעד לבחור לך אנשים קרובים להכניס אותם לתוך זה. זה כל כך משחרר מהלבד. מניחה שתופתעי לטובה מהתגובות של היקרים לך.

איזה כיף שיש לך חברה

כזאת. אני הייתי רוצה לחלוק את הסוד עם חברה טובה אבל ממש פוחדת לאבד אותה.

מפחדת לבד אותה כי..?

היא לא תרצה קשר עם מישהי שנמשכת לנשים?
היא תחשוש שאת נמשכת אליה?
אם זה ב', זה נשמע לי יותר קל. בהנחה שאת לא נמשכת אליה.. ;)
אם זה א', זה באמת יותר מורכב, אבל האם לא לספר לה בעצם בונה ביניכן מין חומה? וממילא הקשר נהיה קצת מרוחק יותר..
לא יודעת.. סתם חושבת בקול..
אני סיפרתי לחברה שלי אחרי שהיא ראתה במשך תקופה שעובר עליי משהו וממש סחטה את זה ממני. זה היה אחד הדברים הקשים שעשיתי בזמנו, פחדתי נורא מדעות קדומות וכו', אבל השתלם לי בסוף ביג טיים..

למעלה