שכונת וייסגל הנבנת ברחובות

Zivster

New member
שכונת וייסגל הנבנת ברחובות

שלום, אנחנו מעוניינים לקנות דירה בשכונה הנבנת בין קריית משה לקבוצת שילר ושיכון סלע. מצד אחד התוכניות יפות והמחירים זולים. מצד שני אנחנו לא בטוחים לגבי המיקום. האם למישהו יש מידע על השכונה?

י ע ל י ש

New member
אתם מרחובות?

כי אם כן אז אתם בטח מבינים שזה ממש בקרית משה. ואם זה מתאים לכם אז סבבה. הפרוייקט נשמע טוב, אבל אי אפשר להתעלם מהמיקום שלו. אמרו שיבנו שם מוסדות חינוך והכל יהיה בנפרד, אבל עד שיבנו גנים או בתי ספר בטוח יקח מלא זמן, ובנתיים תהיו שייכים למקומות המשוייכים לק. משה. אני לא אקח צ'אנסים ואקנה שם עד לפני שהשכונה עצמה כבר תיבנה ותכנס אוכלוסייה ואפשר יהיה לדעת עד כמה היא נפרדת מהשכונה הקודמת. מצד שני, גם על רחובות ההולנדית היו שטענו ככה. והנה עכשיו היא נקראת שכונה מצליחה.. אז אי אפשר לדעת. בשבילי באופן אישי המיקום עצמו (נשכח לרגע שזה בקרית משה) בעייתי כי זה רחוק בשבילי מהכל. רחוק מהמרכז, רחוק מהרכבת, רחוק ממזרח העיר שבשבילי הוא יותר דומיננטי כרגע בחיים...

Zivster

New member
הי יעל

בהחלט יש בקנייה באיזור הימור. שוחחתי עם מספר תושבים הגרים בוילות ממש ליד קריית משה. הם אמרו שהאוכלוסייה החלשה לא מרפיעה להם כלל. כמוכן דיברתי גם עם קבלנים (שלא תמיד אפשר להאמין להם) וגם עם שני זוגות שקנו דירה. הקבלנים אומרים שרוב הקונים הם זוגות צעירים מרחובות וראשון לציון. שני הזוגות שדיברתי איתם היו מאוד נחמדים. נכון שהמקום רחוק ממרכז העיר אבל עדיין הקניון והרצל במרחק הליכה מה שלא נכון לגבי רחובות ההולנדית. כמו כן תוקם תחנת רכבת במתחם אגד ליד מגה. הבית ספר בטח יבנה תוך 5 שנים. אני מאמין שתושבי השכונה, תושבי הוילות ותושבי שיכון סלע יהנו ממנו.

י ע ל י ש

New member
יש במה שאתה אומר משהו..

ומודה שגם לי הפרוייקט הזה עלה לראש, אבל האזור מפריע לי.. אגב, שמעתי שזה מופנה לאוכ' דתית, לא? יש לכם ילדים? כי לי זה מה שמפריע כרגע.. עד שיבנה בי"ס הבן שלי כבר יהיה בגיל הזה, ובנתיים ישוייך ל"סיני" (דתי) וזה בלשון המעטה, לא מה שהייתי רוצה. אבל אי אפשר לדעת כי אם אכן האוכלוסייה שתגור שם תהיה איכותית ונפרדת מקריית משה, אז זה באמת משנה הכל. אגב, הולך להבנה עוד פרוייקט לזוגות צעירים בשעריים (ליד תחילת אברבנל) למי שיש זכאות (תושבי רחובות וכו') גם במחירים אטרקטיביים. כרגע אני מחכה לשמוע על זה..

Zivster

New member
שעריים

לא שמעתי על הפרוייקט בשעריים. את יודעת מי הקבלן/יזם? אם זה פרוייקט של בניין אחד או שניים אז עדיף שכונה חדשה בה כל התשתיות חדשות.

י ע ל י ש

New member
פרוייקט בשעריים

הנה לינק על הפרוייקט. זה עדין בגיבוש ועוד אין קבלן ספציפי. אני גם מחכה שיתנו עוד פרטים. זה נשמע מעניין וגם המיקום יותר מתאים לי

FDA

New member
שלום זיו

אני לא יודע מה המיקום המדוייק בשטח ,אבל אני מבין שזה בין קרית משה לסלע, סלע נראית לי לא רעה בכלל יעליש- מי אמר שהם יהיו קשורים לקרית משה דוקא ולא לסלע? בפרסומים אכן מובן שזה לקהל דתי -אבל באתר של החברה לא כתוב שזה מופנה לציבור הדתי דוקא אם אתה בונה על תחנת הרכבת העתידית -תקח בחשבון שדברו על זה לפני עשור ואולי זה יקח עוד עשור,התחילו לדבר על זה שבנו את אמריקן סיטי וגם לקניון הזה צפו הצלחה רבה ,והקניון ממש לא מצליח ואין תחנת רכבת מצד שני-עכשיו מדברים על פיתוח איזור תעשיה הורביץ אז יש סיכוי גדול שכל האיזור יתפוס תנופה רצינית כולל הקניון ותחנת רכבת אני מאמין שזה יקרה -השאלה היא רק-כמה זמן זה יקח ואם אתה מוכן לחכות לזה -כמו שאמרת יש בזה הימור מסוים

Zivster

New member
בעניין אופי האוכלוסיה

במקור אכן היתה כוונה להפנות את הפרויקט לציבור דתי אך העניין לא צלח. בפועל מבירור שערכנו (הצגנו את עצמנו כדתיים) נאמר לנו שהפרויקט נמכר ל90% חילונים על ידי קבלנים/יזמים.

למעלה