ל

• פותח הנושא FDA
  • פורסם בתאריך

FDA

New member
../images/Emo49.gifל../images/Emo43.gif

השבוע,בין התאריכים 20.12-27.12 אתר תפוז חוגג 14 שנים להיווסדו אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק בחגיגות יום ההולדת
במהלך השבוע יהיו בפורומים השונים פעילויות רבות ,כולל תחרויות מיוחדות עם פרסים שווים, הקרנות סרטים לגולשים ועוד הרבה הפתעות ,שיהיה לנו ב
ואנחנו בפורום רחובות -עיר הפרדסים , נציין גם את סיום שנת ה120 לעיר -בהחלט שנה מיוחדת בואו נזכר בשנים הראשונות בהיסטוריה של עירנו -שהיו פה פרדסים רבים ופעילות תפוזית רבה אתם מוזמנים להעלות סיפורים מהתקופה או תמונות וכדומה, כיום-כבר אין פרדסים ותפוזים ,אבל-בסמל של העיר יש תפוזים ,וברחובות יש עדיין עצי תפוז ותפוזים גם במרכז העיר מה ה"תפוז" בשבילכם ? כרחובותיים האם יש לכם קשר לתפוזים במיוחד? או שזה דבר היסטורי בלבד בעיר? וכמובן ה"תפוז" ברשת -אתר תפוז -שחוגג 14-מהו אומר לכם? מתי נרשמתם לתפוז? באיזה פורומים אתם פעילים ? האם תפוז נותן לכם משהו ? וכמה אתם קשורים לתפוז?

לגבי העיר שבה אני גרה ../images/Emo242.gif

אני זוכרת (אלוהים יודע איך) את חגיגות ה-100 לעיר שהעירייה פשוט שמה לכל אורך השוק תפוזים. מתי נרשמתם לתפוז? אי שם בשנת 2005 (אני הייתי עוד בצבא) באיזה פורומים אתם פעילים ? תמיכה טכנית בתפוז ופייסבוק [הייתי המנהלת בשני הפורומים בעבר] האם תפוז נותן לכם משהו ? דרך התבטאות וגם חברות כמה אתם קשורים לתפוז ? פעם הייתי קשורה (ניהלתי 3 שנים פורום 302 עד שנסגר) עכשיו לא כ"כ

FDA

New member
../images/Emo13.gifאני ו"תפוז"

מתי נרשמתם ל"תפוז"? מתברר שגם ב2005 באיזה פורומים אתם פעילים? בכל מיני ,בעיקר בפורום תחבורה ציבורית ופורום טבע פראי וחיות בר -שמדברים אלי ביותר האם תפוז נותן לכם משהו? כן, מידע ועזרה בכל מיני פורומים ונושאים ,וגם הכרתי אנשים חדשים מהפורומים כמה אתם קשורים לתפוז? די קשור לפורומים שונים

FDA

New member
תפוזים ברחובות

יש את אתר הפרדסנות מישהו היה ? יש המלצות? ואת יפאורה שמייצרת לנו את המיץ תפוזים כבר הרבה שנים גם כ"תפוזינה" ו"קריסטל "ואת "ספרינג"

rayshlomi

New member
אני תפוז, תפוזים ורחובות

אני ובעלי גדלנו ברחובות. כשהכרנו הוא גר בר"ג ואני שכרתי בית בשעריים. בפגישתנו הראשונה קטפתי לו תפוזים מהעץ שבחצר וסחטתי מיץ טרי- הוא טוען שזו אחת הסיבות שהוא התאהב בי.... עצוב שכבר אין פרדסים של תפוזים ברחובות, זכור לי בתור ילדה שזה היה תחביבה העיקרי של אימי- לטייל בעיר ולקטוף תפוזים טריים מהעצים. נרשמתי לתפוז לפני שנתיים בדיוק (דצמבר 2008), אני מבקרת בפורום זה לראשונה מכייון שאנו שוקלים לחזור לגור ברחובות בקרוב. אני פעילה בפורום לידה פעילה ובייתית ופורום הורות טבעית. תפוז נותן לי המון אינפורמציה ורשת חברתית. קשורה לתפוז ברמה היומיומית... ובעלת בלוג בתפוז- http://www.tapuz.co.il/blog/userblog.asp?foldername=rayshlomi

למעלה