../images/Emo233.gifהמלצה על מקום כיפי לשבת בבוקר עם הילדים

רציתי להמליץ על מקום מקסים שביקרנו בשבת עם הילדים, בגן הזאולוגי בכפר הנוער בן שמן, במקום בעלי חיים, פינת ליטוף שהבן הקטן שלי לא רצה לקום ממנה, חדר זוחלים נתנו לנו להחזיק נחש ואיגואנה וכל מיני חיות הזויות שהגדול שלי התלהב..מתנפחים, הכנת פיתות בטאבון, רכיבה על חמור, יצירה, סיבוב על עגלה לרפת, בית קפה קטן...קיצר מצאתי לי מקום נחמד במחיר סביר שגם יכולתי לשבת בכיף וגם הילדים נהנו ולא רצו ללכת...וזה גם לא רחוק אם באים מרחובות לכיוון רמלה בצומת גינתון ימינה בהמשך זה כפר הנוער בן שמן...אהבתי...

FDA

New member
../images/Emo91.gif

אפשר להביא פה המלצות על מקומות בילוי בעדיפות כמובן לסביבה שלנו

Jen74

New member
באתי לבקר ../images/Emo140.gif יש לי המלצה

הבאולינג בפרק המדע, מקום נעים ונחמד. לפני קצת יותר מחודש ביקרתי שם עם הילדות שלי ובן זוגי. שיחקנו קצת באולינג, הילדות שיחקו גם במשחקי הוידאו והתפנקנו עם נאצ'וס מלוחים טבולים ברוטב פיקנטי. השירות יכול להשתפר, כי לקח זמן עד שמצאנו את מי שמוכר בעמדת המזון אבל מרגע שכולם עמדו בעמדות שלהם, השירות היה זריז וטוב.

FDA

New member
../images/Emo245.gifו../images/Emo51.gifעל ה../images/Emo91.gif../images/Emo13.gif

TAMImami

New member
ישנו מיני גן חיות חמוד עם הרבה חיות ללא תשלום

אם נוסעים מרחובות - פניה ימינה ושוב מיד ימינה אחרי קניותר ואם אחרי קניותר פונים שמאלה ובכיכר ימינה יש שם מגלשות ענק לילדים ודשא גדול עם סככות ומזרקות יפות תהנו!

FDA

New member
../images/Emo245.gifותודה

על ה
מקום נחמד הפינת החי שם -מצטרף ל

למעלה