שכונות ברחובות

קואלהלה

New member
שכונות ברחובות

שלום לכולם, אני שואלת עבור זוג חברים שמתכננים מעבר לעיר בעקבות לימודים ועבודה. ההכרות עם רחובות בסיסית ביותר... אשמח מאוד אם מישהו יוכל לומר לי כמה מילים על כל שכונה מבחינת ותק, רמת אוכלוסיה (התעניניות באזורים חילוניים בלבד), סגנון מגורים (בתים פרטיים או משותפים), וכו', כדי שידעו באיזה אזורים לחפש דירות. קצת קשה ומבלבל לעשות את זה שממש לא מכירים כלום... תודה רבה

../images/Emo130.gif הכל תלוי כמה הם רוצים להשקיע ???

כי ברחובות יש המון שכונות שעולות יותר או פחות, כלומר באיזה אזור הם היו רוצים לגור ?
באזור מכון ויצמן/הפקולטה לחקלאות זה יעלה הרבה כי אלו נחשבים אזורים טובים.

קואלהלה

New member
טעות שלי

שכחתי לציין את זה... חשוב שזה יהיה מקום סביר ונעים אבל לא מהיקרים, כי בכל זאת, הם סטודנטים...

איפה הם לומדים ? ../images/Emo9.gif

כי אולי הם יכולים לעבוד למגורי מכון ויצמן או הפקולטה

קואלהלה

New member
בפקולטה

בעקרון מדובר בזוג + כלב. מה זה מגורי הפקולטה? מי זכאי לגור שם? בכל מקרה, איזה שכונות לא יקרות מאד יש ברחובות, שאינן חרדיות? תודה

../images/Emo230.gif את כל השאלות לגבי זכאות מגורים..

שיפנו להנהלה של הפקולטה שמה יעזרו להם ויענו להם על הכל
ולגבי שכנות לא יקרות ??? שיבדקו דרך מתווך או מישהו כי אני עצמי לא יודעת..

FDA

New member
../images/Emo245.gifשלום לך

ושיהיה בהצלחה אני מקווה שיענו לך תשובות טובות ומפורטות, מה שאני יודע- העיר -באופן כללי זאת עיר נעימה ורגועה ,אין כל כך הרבה שכונות לא חילוניות ,בתקשורת אוהבים לנפח, יחסית לעיר אני לא רואה חרדים מתפשטים בשכונות אחרות -רק ליד האיזורים שלהם הם קצת מתפשטים בסביבה ,הם בסך הכל מעדיפים לגור באיזור משלהם -חוץ מזה שבאיזורים שלהם המחירים עולים בלי הגיון בגלל הביקוש שלהם. בסך הכל המגמה שהמחירים עולים עכשיו אז אולי עדיף עכשיו מלחכות ,יש הרבה איזורים בעיר, מול המכון -זה שכונה טובה לדעתי ,כמו שכתבה מאורה ויקר, ובטח נווה עמית ,זה נראה מקום יוקרתי מאד ,אם את לא רוצה ליד חרדים - החרדים-מתרכזים בעיקר ברחוב עזרא והסביבה ,הדתיים -יש להם איזור ליד בית ויצמן וישיבת הדרום ,וגם באיזור אבני חן. מרמורק -אפשר למצוא בפחות יקר ,יש הרבה בנינים ,בשעריים -זה סגנון של בתים ישנים יותר פחות בנינים כדאי לעשות סיבוב ולהתרשם ,צריך לאהוב את הסגנון גם אושיות אפשר למצוא בפחות , זה קצת מלמעלה אני מקווה שיש כאלה שידעו יותר ,כדאי שתסתכלי קצת במפה של רחובות ,ואם יש שאלות נוספות על שכונה ספציפית אני אשמח לענות מה שאני יודע

למעלה