מה דעתכם?

• פותח הנושא FDA
  • פורסם בתאריך

FDA

New member
מה דעתכם?

העירייה מתכוונת לייקר את הארנונה ארנונה

י ע ל י ש

New member
אוי ואבוי לנו../images/Emo67.gif

כאילו לא קשה מספיק למצוא דירה עם שכ"ד נורמלי, ועם תוספת מיסים גם ככה זה יוצא יותר מדי.. ועכשיו עוד מעלים את המיסים...
ואם יש בעיות בתקציב השנה.. מה זה אומר? שלא תהיה לנו השנה חגיגת יום העצמאות בעיר? (כן.. אני מעכשיו חושבת על זה
)

נכנסתי לברך אותכם לשלום

צרת רבים נחמת יחיד - לא רק בעיר שלכם השכירות עולה ועולה גם בתל אביב זה ככה לפי איך שזה נראה עוד אנשים יגורו ברחובות משלמים את כול המשכורת לשכר דירה לא נשאר כסף לכלום המדינה שלנו פשוט שחיתות כבר לא כייף בכלל בכול כיוון הכול יקר ויקר והמשכורות רעב עוד איך שהוא כשזוג גרים ביחד אז העזרה מתחלקת לשתיים וכשגרים לבד כאן מתחילה הבעיה חחחח חשבתי לעבור עיר - אז איך סיכוי לעבור לעיר שלכם = אסון בכול הארץ

י ע ל י ש

New member
../images/Emo6.gif אבל אצלכם השכירות יותר מטורפת!

למרות שבאמת רחובות השתגעה..

FDA

New member
מחירי הדירות יעלו עוד כנראה -כי יש ביקוש

העיר הכי אטרקטיבית לרכישת דירה ואח"כ נס ציונה וחיפה NRG

../images/Emo4.gif

לבסוף כולנו נצא עם הכיסים מחוץ למכנסיים, קודם הם (העירייה) רוצים לקחת כסף על החנייה בקניון ועכשיו התיקרות הארנונה. מה בסוף יהיה ???

FDA

New member
ובקשר לעליית הארנונה

רוצים לקחת עוד כסף מהתושבים ,אבל מה עושים עם הכסף? יש הרבה רחובות בעיר שהמדרכה לא תקינה עם הרבה מהמורות ,ויש הרבה רחובות שהמדרכה לא מלבנים אלא מאספלט

../images/Emo192.gif עזוב..

יש כאלו שיש להם בעיה חמורה במדרכות, לא משנה הסוג אבל כשיש גשם המדרכה נופלת ונוצר בור. אני מכירה את הבעיה הזו ממש מקרוב, ב"שכונה שלי" יש את זה ולא משנה כמה יתקנו הבעיה תמיד תהיה. העירייה לא שמה מספיק משאבים בשביל לפתור את הבעיה אחת ולתמיד
זה לא משנה כמה כסף הם יקחו מאיתנו העירייה תנצל את זה לדברים אחרים, וזה חבל

FDA

New member
הפגנה נגד העיריה

מתכננים את אם כל ההפגנות במחאה על התנהלות העירייה,ונגד הכוונה להעלות את המיסים וגם-בית המשפט המחוזי עצר את תוכנית בניית המקוה בשדרות חן בNRG

למעלה