האם עומדים לגבות 25 ש' בכניסה לחניון הקניון:-

שמעתי על זה ../images/Emo4.gif

אחותי אמרה לי שבשעה הראשונה לא משלים אבל אח"כ כן.

ככה זה שאין מקומות חנייה בעיר ../images/Emo4.gif

אז תושבי רחובות יתחילו לשם גם במקום הכי "בטוח" למצוא חנייה - בקניון.

FDA

New member
לא פשוט

אני בלי רכב,אבל הבנתי וגם ראיתי שאם רוצים לרדת למרכז העיר עם רכב אז לחפש מקום להחנות אותו -צריך להכנס לרחובות מסביב,ומאד קשה למצוא וכבר עדיף לצאת בלי רכב מהבית,כבר יותר קל ,בעיה לא פשוטה
אני עם אופניים
נוסע בעיר -אין לי בעיות חניה ,וזה עיר לא גדולה מאד {כמובן שיש בזה גם חסרונות-זה לא רכב}

../images/Emo192.gif האמתי שיש מקום להחנות..

ליד השוק, שמה אבא שלי ושאר האנשים לרוב מחנים חוץ מהקניון
גם אני בלי אוטו רק ברגליים, לא נורא ההליכה מרזה

מירי6

New member
אבל כשצריך רכב..

גם אני בעד הליכה ברגל, העיר לא גדולה אבל יש גם שכונות רחוקות יותר.. העיר מתרחבת. ממש לא הגיוני לדעתי, לשלם סכום כה גבוה עבור חניה. אם התשלום היה שקלים בודדים לשעה, כמו ב"כחול לבן" זה היה הוגן יותר. או מחירים סימליים לתושבי העיר.

FDA

New member
25 ש"ח?

זה לשעה? זה נשמע די הרבה , באמת לתושבי העיר צריך לעשות מחיר סמלי,שלא ילכו לחפש קניונים בראשון

י ע ל י ש

New member
זה שעתיים ראשונות חינם, כל שעה נוספת 5 ש"ח

המקסימום לכל היום- 25 ש"ח, ומוצ"ש חינם. לא מאמינה שזה ימנע את העומס בחניית הקניון.. זה סתם להכניס עוד כסף לקופת הקניון.

עכשיו זה שעתיים בחינם, נשמע יותר הגיוני ../images/Emo8.gif

מאשר שהשעה הראשונה היא בחינם, אבל עדיין המחיר מופקע בשביל עיר כל-כך "קטנה" כמו רחובות..

FDA

New member
גם ב"גל גפן"

כתבו על החנייה בתשלום הם שאלו תושבים מה הם אומרים על זה וחוץ מאחד כולם היו נגד ,הוא טען שבגלל שזה חינם אנשים ניצלו את זה ,גם אלה שלא באים לקניות אלא עובדים בסביבה ווזה תפס מקום למי שבא לקנות הם כתבו-ששעתיים ראשונות חינם שעה אחרי זה-5 ש"ח ואחרי זה כל רבע שעה שקל ,ומי שמציג כרטיס קולנוע -חינם

למעלה