שלום..

שלום..

אני יותם ואני מאוד אוהב לקרוא ספרים. ביינתיים לא קניתי ספר לשבוע הספר אבל אני בטוח אקנה.

שלום יותם

שבוע הספר נועד לעודד קריאה, לא חייבים לקנות ספרים, אפשר בהחלט להחליף בספריות העירוניות, ובספריות בית הספר, כיום החלפת ספרים בספריות היא בחינם! ואפשר להשיג כל ספר שרוצים. האם תוכל לשתף אותנו אילו ספרים אתה אוהב? יש לך המלצה על ספר מעניין שקראת? נשמח לשמוע. אתה מוזמן להזמין את חבריך לפורום החדש.

כישופ.

אני מאוד אוהב את הספר הזה. הוא מסדרת ספטימוס היפ ויש בסדרה עוד 4 ספרים. ממש כיף לקרוא אותו. הוא קצת ארוך לילדים. 464 עמודים. אני גם קורא ספר שקוראים לו אוּרי.זה ספר יותר ארוך. זה ספר של פעם, אמא שלי אמרה לי שהיא מאוד אהבה את הספר הזה. אני בשבוע הספר הולך לקנות 3 ספרים, אני רוצה את יומנו של סרט, בון ואלפים (ספר ההמשך של אורי). והחברים שלי לא אוהבים לקרוא ספרים, חוץ מאחד, אולי אני יזמין אותו לפה.

כישופ

תודה על המלצתך, אכן סיפורי כישופ הם ז'אנר של מדע בדיוני, לצד פנטזיה והומור, הספר אורי שאמך המליצה לך, הוא ספר שנמצא גם בספרייתי ועבר אלי "בירושה". היום בעידן המודרני דווקא, למה שהיה (ונכתב) פעם יש טעם מיוחד. אשמח אם תפנה את חבריך האוהבים לקרוא לפורום.

אוקיי.

אתמול הייתי בשבוע הספר וקניתי 2 ספרים: 1 טובי לולנס ו-2 אי-בוד (גם זה ספר של פעם אבל אז קראו לו אי הילדים)

איך אתה בוחר ספרים?

יותם, אולי תשתף אותנו איך אתה בוחר ספר לקריאה? המלצה? שם הספר? כריכה???? עדכן אותנו אם אהבת את הספרים שקנית
.

שובלי11

New member
כישופ

ליותם:אם אתה אומר שזה ספר מעניין אולי אני יקח אותו מהספריה שאני מנויה אליה=]

למעלה