עונה 15- פרק 11

:) ../images/Emo58.gif

ג'יין ממש מנסה להשתפר אבל אני חוששת שזה לא יעזור לה גם השבוע ושהיא תעוף, סתם כי השופטים חולים לאן על התחת. =\ היא הייתה מזעזעת ממש בקטע של המשחק, וגם באתגר עם העורכת של ווג איטליה. זה היה מגעיל איך ALT מנסה למכור את העורכת על אן - מדבר בשבחה ומצניע את הפגמים שלה, במקום פשוט להקשיב למה שהיא חושבת עליה כמו עם שאר הבנות. :S היה די ברור שצ'לסי תנצח באתגר הזה. תכלס גם לקיילה היה סיכוי טוב אם היא לא הייתה נלחצת ונהיית מוזרה.
היי, הפרס שלהן הוא במוזאון לאונרדו דה וינצ'י! אני מזהה את המקום, הייתי שם. D: מה ג'יין כ"כ מבואסת, שתקנה כרטיס למוזאון ותלך לראות את היצירה.
הרעיון של הוידאו די נחמד. טיירה נורא התרגשה בטוויטר מזה שהיא מביימת בפעם הראשונה והכל. P: אן כרגיל מזעזעת אותי, היא מפחידה שם ולא חיננית בעליל. לא מבינה איך מישהו בעולם מוצא את זה יפה בדרך כלשהי. יו, מה אן לובשת מחוך בטן? זה רק מדגיש את הצורה המעוותת שלה. :S וגם, השיער שלה מזעזע.
רואים לאחרונה בטופ מודל הרבה נעליים בסגנון ממש יפה, כמו מה שצ'לסי וטיירה נעלו בשיפוט בפרק הזה. זה נחמד. D: אן הייתה מזעזעת בוידאו (גם בוידאו הגמור שרואים בסוף הפרק, כל מה שהיא עושה הוא מן... לא עד הסוף. מעפן, כמובן. וסתם מרגיש לא בנוח עם עצמו. שום דבר שלה שם אפילו לא קרוב ל"וואו"). צ'לסי הייתה קצת מוזרה אבל בסדר. ג'יין הייתה די טובה לדעתי. קיילה הייתה מדהימה, למרות שבחלק מהשוטים היא לא הייתה ממש יפה. לאאאאאאאאאאאאאאאא איך אן אחת מהשתיים שעולות לגמר?! זה אומר שצ'לסי תעלה וקיילה לא! וזה אומר שאן בגמר!
אוח, אני שונאת אותם! איך הם מעלים את אן לגמר לתצוגת האופנה?! היא גם מזעזעת ברמות אחרות, וגם לא יודעת ללכת גם אם זה חייה היו תלויים בכך! אמג. אני כועסת.
אווווווף ידעתי שצ'לסי תעלה ולא קיילה, איזה חרא. נמאס לי. חרא עונה.
(אהבתי את ה-voice over של טיירה בכתוביות
)

כתבתי עוד טוויט זועם ../images/Emo11.gif

הפעם לא לטיירה, פשוט עשיתי מן תיוגים של ANTM בתקווה שזה יגיע לאי שם.

Just watched the latest episode of #ANTM. How is Ann a finalist?! Should have been gone long ago. #Cycle15 could have so rocked without her.​

spiceupmylife1

New member
../images/Emo45.gifמסכימה איתך לגמרי ../images/Emo70.gif

נקוונ שבעונה הבאה יהיה יותר טוב ולא תהיה שם
כמו אן....

../images/Emo58.gifרק עכשיו ראיתי את הפרק

ובא לי למות!!!! ווטפ?????? אןןןןןןןןןןןןןןן?????????????? למה??????????? זה היה כל כך אמור להיות גמר של קיילה-צ'לסי, ואפילו לא היה אכפת לי אם ג'יין הייתה מחליפה את צ'לסי.. פשוט.. פשוט אין לי מילים. בא לי למות. זאת הייתה אמורה להיות עונה 100ממת והיא באמת הייתה ממש טובה אם אן לא הייתה חלק ממנה. מה הקטע. אאהההאהההאאהההה

יחזור בפרק הבא אבל../images/Emo7.gif

ואו חחח.. יותר קל לשאול מה אני לא רואה
אם את מתכוונת לדברים שעדיין יוצאים אז חוץ מאנטמ- בלו בלאדז, צ'אק, דקסטר, גלי, גוסיפ גירל, האנטומיה של גריי, האוס, איך פגשתי את אמא, לייף אנקספקטד, מאד מן, נו אורדינרי פאמילי, פארנטהוד, פרייבט פראקטיס, הישרדות US, דה ביג באנג ת'יורי, דה איוונט, וואמפייר דייריז, אנדרקאברז, ווידז, ווייט קולאר. אפשר גם להחשיב את טרו בלאד, יונייטד סטייטס אוף טארה, ו-וי שיחזרו לשידור מתישהו השנה
אני גם רואה פיירפליי בDVD שידיד נתן לי כשיש לי זמן. וזהו, אלה כל הסדרות שאני רואה השנה בקצב יציאה של ארה"ב. אני קצת פסיכית

spiceupmylife1

New member
חחח ואייי גוסייפ ../images/Emo99.gif בואי לפורום ....

יש שם חפירות...
ואיי איזה פרק מהים היה בגליי שבוע שעבר ...?? עם גווינת'
לדעתי אחד הפרקים הכי טובים בסדרה
ולמה את לא רואה 90210? :) ואיך הכרתי את אמא היה פרק קורע
בארני

למעלה