עונה 15-פרק 10

spiceupmylife1

New member
../images/Emo45.gif מסכימה עם כל מילה

היה פרק מעולה הגיע לצ'לסי לזכות
איך כולן הלכו לאיבוד חחחח
ואולי טיירה תצלם אותן בפרק הבא... *הולכת לראות את הפרומו* פיינל של קיילה צ'ילסי וג'יין ( או אן
) מה נשארו עוד 3 פרקים ?

spiceupmylife1

New member
בוווו :\

כן עכשיו ראיתי את הפרומו לפרק של השבוע מובן ממנו שנשאר רק עןד פרק אחד...

../images/Emo58.gif שוהם זה מספיק מהר בשבילך ../images/Emo3.gif

בחיי שהייתי בשוק מזה שהן הספיקו ללכת רק למקום אחד בגו סי! מה עובר עליהן?!?! הצילומים היו מדהימים ,ורגע,אני רוצה לעצור ולקחת נשימה עמוקה, כי מה זה הדוגמן החתיך הזה.!?! וואאאאאווווו כן זהו ואני גם תומכת בזה שכריס תלך ללמוד משחק
ויאללה ברור לי כבר שהקרב הסופי יהיה בין צלסי לקיילה

Shir Sparotty

New member
../images/Emo45.gif צ'לסי וקיילה

ונראלי קיילה לוקחת,היא כבר פעמיים הייתה פירסט פוטו וצ'לסי לא עלתה מהמקום ה2..

bluestvixen

New member
תכל'ס

אני אף פעם לא מבינה איך הן מצליחות ללכת לאיבוד עד כדי כך! מילא בסין, את זה עוד אפשר להבין, אבל באיטליה? כ"כ קשה לקרוא מה שכתוב במפה ולהתאים אותו למה שכתוב בשלטי הרחוב? אם הצלחתי להתמצא ברחובות וינה עם כל השטראסה והגאסה, איטליה קטנה עלי

ווואי וינה זה אכן דבר מסובך

אני מצאתי את עצמי הולכת שם בעיגולים מסביב לעצמי איזה שעתיים בלי להבין אתזה או איך לכל הרוחות אני יוצאת מזה

bluestvixen

New member
../images/Emo58.gif

איזו צמרמורת עברה לי בגב כשהם אמרו שהן הולכות לגו-סי בורסצ'ה! איזו הזדמנות מדהימה! והז'קט שצ'לסי קיבלה מעלף
לא הבנתי מה הוא כ"כ התלהב מאן לראנוויי, היא נראית כמו בובת סמרטוטים מהלכת. הפוטושוט היה גאוני, צ'לסי וקיילה פשוט מדהימות. האמת, הייתי בטוחה שג'יין תעוף, אבל בכל מקרה אין לה צ'אנס לזכות. איזה כיף ששתי הפייבוריטיות שלי (ומסתמן שגם של כולם פה
) הגיעו כ"כ רחוק.

spiceupmylife1

New member
../images/Emo6.gif כנראה שלא.... ../images/Emo3.gif

אני הייתי כזה יי אן יש לך משהו לבן בשיער שלך..... חחחחח

צופה בדיליי ../images/Emo58.gif

סגרתי שבת ועכשיו אני משלימה פרקים מהשבועיים האחרונים
נראה לי ששילמו לברנש בורסאצ'ה כדי שיגיד דברים טובים על אן. איך הוא חושב שהגוף שלה מושלם?! איך מלפגוש אותה פנים אל פנים הוא היה רוצה לשכור אותה לצילומים? וגם למסלול?! שקר. שקר. שקר. >_> הפיל אותי שהוא אמר על אחת הבנות "יש לה מראה של לפני שתי עונות!"
איזה קסום זה שמראים את איטליה.
הרעיון של הצילום אדיר! ממש ממש אהבתי. :) היחידה שמתאים לה להיות פסל זו קיילה, יש לה פרצוף שנראה כמו פסל שיש או משהו כזה. P: אן כרגיל זיעזעה אותי, שק עצמות מהלך. כמו לראות שלד במעבדה בבי"ס.
סדר קריאת השמות היה די צפוי... עכשיו שכריס עזבה וג'יין במצב הזה, אני חוששת שאן תגיע לגמר. זה יהיה איום ונורא.
נקווה שהיא תעוף בפעם הבאה.

למעלה