עונה 15- פרק 11

../images/Emo58.gifעונה 15- פרק 11../images/Emo70.gif

זהו אנחנו כבר ממש לקראת סוף העונה. בסוף הפרק ישארו רק שתי מתמודדות שיתחרו ראש בראש על התואר הטופ מודל הבאה של אמריקה! מי אלו יהיו? אן וג'יין? צ'לסי ואן? ג'יין וקיילה? צ'לסי וג'יין? קיילה ואן? צ'לסי וקיילה? אתם מוזמנים לשרשר לכאן כל מה שקשור לפרק, ושתהיה לנו צפייה נעימה

../images/Emo58.gifדעתי על הפרק-

גועל נפשששששש של פרק!!! איזו אכזבה
ממש חבל כי העונה הזאת הייתה ממש טובה עד הפרק הזה... מה הסיכויים שצ'לסי תנצח את אן בגמר?

spiceupmylife1

New member
למה? כי לא היו תמונות?../images/Emo58.gif

אני ממש אהבתי... חוץ מהסוף... :\ אבל הסרטון בסוף היה מהממם אנימאודד מקווה שצ'לסי תנצח את אן.. כי אחרת זו תהיה בפעם ראשונה שחייזר מנצחת בתחרות הזו... :\

bluestvixen

New member
../images/Emo58.gif

אני לא מאמינה שאן בטופ טו, איכס. אם היא מנצחת אני טסה לארה"ב להוריד לטיירה איזו אחת לפרצוף.

spiceupmylife1

New member
ואוווו ../images/Emo99.gifאיזה פרק מעולה ../images/Emo58.gif|אזהרה|

ואוו ואאוו ואוווו הפוטושוט עם טיירה שלמותתתת ושצלסי זכתה באתגר איך שמחתי הגיעה לה אבל היא הייתה צריכה לקחת את ג'יין
טיירה מהממת
ואוו הן יפיפיותתתת בפוטושוטט
| צללסיי קיילה גיין ואווו
הפאנל מעולההה !!!! וההתלבטות... או מיי גאדדד תלבושות של רובטו קוואלייי אהעעעעע
|@@@@@@@ WTFFF אן ראשונה נו קאממאוןןןן !!!!! רק שלא יעיפו את צ'לסיייי :\ ייאיייי צ'לסיי בטוח מנצחתתתת !!!!!!!!! אבל אוףף קיילה וג'יין
בוהווווו איזה מתוקה קיילה בנאום שלה בסוף
שתשחק בגוסיפ או ב90210 או באיזה סרט נחמד בטוח יהיה ממנה משהו.. יאוו איזה כייף לחברה שלה שיש לה אותה
ג'יין הו חמודה ג'יין היפה
שיהיה חה המון בהצלחה בטוח גם היא תהיה מפורסמת
והסרטון בסוףף ואווו אוווווואוווו ואואווווו אווווו OMFG
סטייל אליס בארץ הפלאות אהבתי ממש!! יאוו עוד פרק אחרון עוד שבועיים!!!!

../images/Emo45.gifמסכימה ../images/Emo9.gif

עם כל מה שאמרת לגבי טיירה והסרטון בסוף שבאמת היה ממש יפה! D: איך את לא מעוצבנת יותר שקיילה ו/או ג'יין לא עלו? P:

spiceupmylife1

New member
התעצבנתי .. אבל זה עבר לי מהר...

העדפתי לכתוב את הדברים הטובים.. מאשר להוציא עצבים על זה שקיילה אהובתינו לא עלתה... :\ נקווה שהעונה הבאה תהיה הרבה יותר טובה
לילה טוב

../images/Emo58.gif

סעעעעמממממקקק ! שמישהו יסביר לי מה כל כך יפה באן?! מה? מה אני לא רואה? היא מכוערת! והיא לקחה את המקום של קיילה בגמר !

Shir Sparotty

New member
פשוט בדיחה

הם היללו את קיילה כל התוכנית ופתאום היא לא מכירה את הזוויות של הגוף שלה? בולשיט מקווה שצ'לסי תנצח

spiceupmylife1

New member
../images/Emo20.gif שבוע הבא (הקרוב) הטופ מודל הבנות נחשפות

מאוחרי הקלעים וסצניות שלא נראו בתוכנית
נראה מעניין יש למה לצפות....

אני כל-כך../images/Emo58.gif

מעוצבנת. השופטים לא יכלו לעשות בחירה יותר גרועה מזו. כשהקריאו את אן ראשונה פשוט צעקתי על הטלוויזיה, נוראי. אן וצ'לסי- שתי הבנות שאני הכי פחות מעדיפה. אני לא מסוגלת- אני מסתכלת על היצורה הזאת ולא מפסיקה לחשוב "גאד דאמט היא מכוערת!!!" אם אן זוכה אני באמת אשקול אם לראות את העונה הבאה. אם זה הטעם של השופטים באמת שאין לי מה לחפש בתוכנית הזאת

למעלה