עונה 15-פרק 10

../images/Emo58.gifעונה 15-פרק 10../images/Emo70.gif

נשארנו רק עם 5 בנות שאחת מהן ממש בקרוב תוכתר לטופ מודל הבאה! אז מי תזכה באתגר הגו סי? מי תפגיז בפוטושוט? וממי נאלץ להיפרד בסוף הפרק? כל מה שקשור לפרק אתם מוזמנים לשרשר לכאן, ושתהיה לכולנו צפייה נעימה

מה?!

לא ברור מה עובר עליה פה. הפרצוף מכוער (כרגיל) וההבעה מטומטמת. הפוזה אקראית וממש לא יפה או מעניינת. :S

../images/Emo58.gifמתמודדת שנייה

ג'יין! היא פחות נראית כמו פסל, אבל הנוף ממש יפה

NP16

New member
בכל עונה אחרת,

היא בטח הייתה עפה. הבחורה הזו עם האישיות שמעירים לה עליה כמה שלבים שמגיעה לפיינל 5,נכשלת יחסית,נשברת,בוכה ..זה מסורת. זה קרה אפילו עם הת'ר בעונה 9 שהייתה מושלמת. אולי בגלל שהיה דגש על היי פאשן היה דבילי להשאיר את כריס עוד שלב כי היא בחיים לא תוכל לנצח. סביר בכ"ז שג'ייין תלך,ואז אן , או שביחד ומאמין שקיילה תזכה כי היא מדברת הרבה על התואר .בכלל שמתי לב שהיא וצ'לסיה עושות לנו תחזיות מי מודחת מי בבוטום.תמיד יש להן הערה על מישהי בפרק ואז אותה אחת באמת נתקלת בבעיות. זה אחד הגמרים היותר צפויים וברורים,עוד מאיזה פרק 3. (פתאום ג'ייין בפיינל 2
)

לגבי הת'ר

היא לא הודחה בגלל חוסר אישיות... תחשוב שהיא התחילה מאוד חזק ואז לאט לאט התחילה להתדרדר (מבחינת השופטים), ופרק לפני שהיא הודחה היא היתה כבר בבוטום 2 וניצלה, ואח"כ היא עמדה מול ג'נה שהיתה מאוד בולטת ולא יכלו להדיח אותה בפיינל 5.... לגבי ההערות של קיילה וצ'לסי גם אני שמתי לב לזה

NP16

New member
לא חוסר אישיות,אישיות בעייתית

חוסר ביטחון שהיה לה שפגע בה כשהיא הציגה את עצמה. חלק גם בכלל המחלה אבל עדיין. וכן,הבנתי את ההדחה אבל זה כמו שהייתי מבין אם ג'יין הייתה מודחת עכשיו וכמו שהבנתי עוד הדחות מהסוג הזה שאין לי כוח להזכר בהם כרגע, אבל זה עדיין חלק ממסורת של טופ מודל בלי קשר למוצדק או לא.

תמונה ממש לא טובה לדעתי

אפילו העדפתי את אן! היא בכלל לא נראית פה כמו הפסל שהן היו אמורות להיות, ובכללי התנועה שלה והפוזה של הגוף יצאו מוזר.

../images/Emo58.gifמתמודדת חמישית

קיילה! נו היה לכם ספק? פשוט מהממת
למרות שיד שמאל שלה טיפלה מפריעה לי, ואם לא היו רואים אותה בתמונה זה יכול היה להיות אפילו יותר יפה לדעתי

../images/Emo58.gifשכחתי לסכם

עוד פרק מצוין לעונה המעולה הזאת! צ'לסי סוף סוף יצאה מהמקום השלישי
נייג'ל צילם תמונות מהממות ובכלל הקונספט היה מדהים
מתי טיירה תצלם אותן? מה זו עונה בלי הצילומים שחור לבן שלה?
יאללה פיינל 2 של קיילה וצ'לסי נראה קרוב יותר מתמיד

למעלה