מישהו צפה בטקס ה-ACC?

LeAnnDylan

Well-known member
מישהו צפה בטקס ה-ACC?

מידי שנה ממציאים לנו טקס קאנטרי מונפץ והתורן של השנה הוא טקס ה-American Country Countdown.
האמת שעדין לא יצא לי לראות אותו בשלמותו וכשחיפשתי מאיפה להוריד לא באמת מצאתי אבל ראיתי שיש קישור שניתן לצפות בכל הטקס בסטרים.
לא יודעת אם זה יעבוד בארץ, אבל אם כן אז הנה הקישור - http://www.fox.com/watch/373272643561
בכל מקרה בינתיים צפיתי רק בהתחלה שלו שבה קרי אנדרווד מבצעת מחרוזות של הלהיטים שלה. היא נראית כל כך היריונית
וגם נשמעת כזו

שמעתי עליו אבל לא יצא לי לצפות בו

אבל אם שמת קישור וזה, אז אולי אטרח לצפות בו מתישהו בסופ"ש הזה
למרות שתכננתי לנצל את הבוקסינג וייקנד למטרות אחרות. נראה איך יסתדר. אחזור עם ממצאים.

טוב אז אחרי שצפיתי, הנה כמה הגיגים

אז קודם כל, למרות שאני אנטי בדר"כ לטקסים בהם דור הסמסים בוחר את הזוכים אבל כאן לא נבחרו הזוכים על פי כמה אובססיבים או מהירים המצביעים שלהם אלא על פי כמות השמעות וכמובן הורדות. אז נכון שגם פה ניתן לטעון שזה לא הוגן כיוון שהגברים בקאנטרי מקבלים כפול השמעות מהנשים בקאנטרי. אבל במקרה הזה השיטה רקובה מהיסוד וטקס אחד לא ישנה את זה, אז אם כבר טקס של "בחירת הקהל", לפחות הפעם למה שאנשים קונים ורוצים לשמוע באמת יש משקל וזה עדיף נגיד על טקס ה-CMT בו הקהל בוחר בזוכים, וניתן להצביע כל יום, ואז אלו עם המעריצים העיקשים שטורחים להיכנס מידי יום במשך שלושה חודשים, (ולפעמים גם פותחים כמה חשבונות מקבילים כדי לצביע כמה שיותר) זוכים.
גם השיטה הזו של ספירה לאחור של הטופ 5 בכל קטגוריה ואז לתת לזוכה לשיר זו שיטה נחמדה.
קטגורית שיר השנה הייתה משונה בעיני עם שירים שממש לא הייתי חושבת שיהיו שם אבל אני כנראה מאזינה לתחנות רדיו אחרות

בכל מקרה, ההופעות:
מחרוזת קרי:
Before He Cheats, All American Girl, Cowboy Casanova, Blown Away, Something In The Water

שיר מכל אלבום זה סבבה רק לא ברור מה עשה שם AAG במקום בערך כל שיר אחר מהאלבום הזה. ולא מענין אותי שהיא בהיריון. יש לה בן אז זה לא קשור. אני מחכה ליום שהיא תבין שזה שיר מעפן. חוץ מזה היא נשמעה ממש טוב ובטח דילן קפצה מהתלהבות כשראתה את הילרי לינדזי שם מאחורה בקולות רקע...

לוק בריאן וקול סווינדל - Roller Coaster
מהקשקושים של לוק בסוף השיר הבנתי שקול אחראי לכתיבה של השיר הזה ולכן הוא חש צורך אז לדחוף אותו לשיר אבל זה היה מיותר בעיני.

פלורידה ג'ורג'יה ליין - Sun Daze
שיר מטופש למדי. צמד מטופש למדי. הופעה מטופשת למדי.

קיקס ברוקס וג'רד ניומן - Rock My World (Little Country Girl)
דווקא הייתי מעדיפה לשמוע גרסה שלמה של זה מאשר גרסה שלמה של הדבר הקודם

מירנדה למברט - Platinum
מושלמת

קיפ מור - Hey Pretty Girl
נראה שלפחות בשלוש השנים הקרובות, כל פעם שיעלו אותו בטקס כלשהו לשיר משהו, זה יהיה רק את השיר הזה. קצת מבאס בשבילו.

מירנדה למברט, קלי קלרקסון וריבה - How Blue, Take It Back, Fancy
היה מצוין. שלושתן נשמעו מעולה והיה ממש מגניב לראות איך כל אחד בקהל שר יחד איתן את Fancy. הופעה מצוינת.

ברט אלדרג' - Beat of the Music
איך זה שיר השנה אם שמתי אותו אולי עם וחצי ברדיו? באלו תחנות הוא מתנגן? מה גם שזה שיר סתמי לחלוטין והייתי מעיפה כבר את צמד הליצנים הזה שהנחה את הטקס כי לפחות במקרה שלהם, למרות שהם מעיקים, אני לפחות יכולה להגיד שמנגנים אותם המון.

אריק צ'רץ' - Talladega
השיר הזה ממש גדל עליי לאחרונה וההופעה הזו הייתה מוצלחת מאוד בעיני.

ליידי איי - Bartender
איך שאמרו ליידי איי חשבתי לעצמי, רק לא ברטנדר שוב. די יש להם עוד שירים! אבל אז ראיתי שזה סתם רבע שיר לפני השיר האמיתי שהם באו לשיר אז הייתי בסדר עם זה.

ליידי איי - Freestyle
ממש אוהבת את השיר הזה. הופעה טובה.

קני צ'זני - Til It’s Gone
מודה שקצת לא הקשבתי בשלב הזה. לראות טקס בצפיה ישיריה עם פרסומות שנתקעות זה מעיק ולקראת הסוף כבר הייתי חסרת סבלנות.

ג'ייסון אלדין - Just Gettin' Started
הפתיע אותי קצת שהוא נבחר לאמן השנה אבל לא באמת הפריע לי. הוא עשה קאמבק השנה עם אלבום טוב וקצת מגיע לו.

האנק ווילאמס ג'וניור - All My Rowdy Friends Are Here on Monday Night
מודה שעד לא מזמן חשבתי שקוראים לשיר הזה אר יו רדי טו פארטי. אבל אני מאשימה את בראד וקרי בזה

זה לא היה קשור לטקס אבל לא הפריע במיוחד.

בקיצור ולסיכום - מזל שיש את מירנדה למברט בעולם.

LeAnnDylan

Well-known member
מסכימה איתך על הרבה דברים

במחרוזת קרי AAG היה מיותר והיא הייתה צריכה לשיר את סו סמול
וגאד היא נראתה כזו הריונית

ולגמרי התלהבתי מנוכחותה של הילרי שלי

מירנדה הייתה מהממת

לגמרי מסכימה לגבי קיפ מור. נראה שכל פעם ששומעים ממנו זה עם השיר הזה

מחרוזת ריבה הייתה מצוינת! אפילו ריבה לא הרסה אותה

את השיר של ברט שמעתי דווקא איזה כמה פעמים ברדיו. אבל מסכימה שלא בתדירות ממש גבוהה כדי להיות שיר השנה.
אהבתי גם את ההופעות של אריק צ'רץ', ליידי איי וג'ייסון אלדין.
&nbsp

למעלה