מחפש מצעדים של להיטים במזרחית

fishomen

New member
מחפש מצעדים של להיטים במזרחית

שלום אני רוצה לעשות מסיבה מזרחית ואני מחפש שירים להייטים במזרחית תוכלו לעזור לי . ?

asdf75

New member
מקווה שיעזור..

משה פרץ - אש שיקו חייק -מתוקה אייל גולן - סרט שחור לבן אייל גולן - חייל של אהבה אייל גולן - בחוף של פורטוגל אייל גולן - לא לשחק עם לב של גבר אייל גולן - מלכת היופי מושיק עפיה - ניפגש מושיק עפיה - לנצח מושיק עפיה - הגבול הוא השמיים מושיק עפיה - חלום חיי מושיק עפיה ושלומי סרנגה - חלום מתוק מושיק עפיה ואביטל - כמו סיפור מושיק עפיה - בסך הכל נשיקה מושיק עפיה - פעם בחיים מושיק עפיה ושלומי סרנגה - פעם בחיים מושיק עפיה - מין השמיים ליאור נרקיס - חתול רחוב ליאור נרקיס - כמו פרפר ליאור נרקיס - רק איתך ליאור נרקיס מחרוזת - איך שהיא קובי פרץ - אהבה על רגל אחת קובי פרץ - כל הכוח קובי פרץ - תגידי לי קובי פרץ - אהבה תנצח קובי פרץ - שמש של בוקר שרית חדד - בושם צרפתי ריבת בר - החייל שלי ריבת בר - תן לה לפנק אותך רינת בר - המלכה שלך רינת בר - פגישה עיוורת רינת בר ורגב הוד - חלום על הירח אביטל - חץ אהבה אבי פרץ - קטנטנה נתי לוי ופיני חדד - צמא לאהבה יוסי אזולאי - פס ליום אחד שלומי שבת - כל היום חושב עלייך שלומי שבת - בחוף של טרפטוני חיים משה - בלאגנים עופר לוי - חברה לנפש

fishomen

New member
וואלה מאגניב תודה. הבנתי ש משה פרץ

עם השיר אש זה הלהיט הכי חזק נכון ? יש עוד להיטים חזקים כאלו ?

fishomen

New member
כפיר עטיה-הראש נידלק חדש או ישן ?

היי אני עושה מסיבה מזרחית ותאמת אני רוצה הרבה חדשים וזה שיר ממש טוב שהבחור מלמעלה המליץ אבל אני לא יודע אם זה חדש או ישן

eMpty2k

New member
ברור

www.Noshmim-m.net תרשם לפורום ותכנס לפורום דיבורים ותבקש. שם יענו לך מיד

נשמה יש לי שאלה בקשר לנושמים

יש מיצעד כל שבוע? כי אנלא רואה מתי זה מיתעדכן ובאיזה שעות

fishomen

New member
מחפש להיטים כמו צמאלאהבה והראש נדלק

היי אני למסביבה שאני עושה אני מחפש להיטיטם מקפיצים כמו צמא לאהבה וראש נדלק הם שירים ממש מקפיצים שיש להם קצב אני מחפש עוד כאלו בסגנון תוכלו לעזרו לי תודה ואני צריך חדשים דנדשים לא ישנים ולא עניתם לי האם הראש נדלק של כפיר הוא ישן או חדש ?

הא כפרע שמע

יש של קובי פרץ כל הכוח אבי סינוואני לא תופסת אופיר כהן-תגידי מה נהיה סטאלוס ואורן חן לראות אותך צוחקת זה חדשים השיר של כפיר עטיה יצא ליפני חצי שנה ניראה לי אבל הוא עדיין יעני להיט וגם הדיסק של יוסי עדן סיפור שניגמר

fishomen

New member
וואלה תודה אחי

מאגניב אני צריך שירים כאלו כל הכוח תגיד מצאתי שיר שקוראים לו רובי לוי - טעיתי איך השיר הזה ? זה של עכשיו ? הוא להיט ?

fishomen

New member
עשיתי את המסחה היה חזק כנסו...

תודה לכל מי שהביא לי המלצות ובמיוחד השיר כפיר עטיה-הראש נידלק ממש שיר ענק אתם לא מבינים מה זה עשה שם לאנשים. תודה רבה.

cool7

New member
לגבי השאלה שלך

היתה קצת בעיה בהגשת המצעד ככה שהוא לא קיים בקרוב אני ארשום הודעה ואעדכן מתי ישודר המצעד בגדול הוא מתוכנן לימי חמישי בשעה 20:00 קישור לאתר הצבעה של המצעד: http://www.radio-noshmim.net/vote המצעד מתעדכן כל פעם בשירים חדשים תלוי בבחירה שלכם

fishomen

New member
חברים יש לי עוד מסיבה לעשות !!!!!

אני צריך עוד שירים הפעם ביקשו ממני שירים של חפלה של שמח כזה

למעלה