שרשור השירים הגדול ביותר

orio86

New member
אין, פשוט אין על....

''איפה את היום'' של המלך ישי לוי!

ואייייי אחד השירים היפים

גם השיר האם את יכולה לסלוח-נתי לוי ברחובות העיר אין שקט אל תלכי זה מסוכן השארי כאן עד הבוקר אם את רוצה אלך מכאן אני יודע שאת צודקת מרגישה בפנים כאב מזילה דמעה ושותקת מסתגרת בתוך הלב האם את יכולה לסלוח היו בי גם דברים טובים הכי פשוט וקל לברוח אבל בעצם אנחנו אוהבים עוד מילה לפני שלכת מנסה לפייס אותך איך אראה אותך הולכת אני פוחד כל כך האם את יכולה לסלוח היו בי גם דברים טובים הכי פשוט וקל לברוח אבל בעצם אנחנו אוהבים

יעקב2345

New member
כמה שירים יפים:

אין לי כוח למילים..... קובי פרץ-כל הכח קובי פרץ- אהבה תנצח קובי פרץ-אמא רינת בר-לעוף ברוח רינת בר-צמאה למילה כפיר עטיה-הראש נדלק שלומי שבת ומשה פרץ-אני נשבע

עוד שיריםם =]]

חבר במשבר1 - המלאכים עזוב אותך חבר זה עוד יסתדר הכאב שבליבך הוא עוד יתגבר אני מבין ללבך זה באמת שובר אני רוצה לעזור לך חבר על המשבר להתגבר לא יכול אחי היא פגעה בליבי היא הלכה עם גבר זר זה הורס אותי נתתי לה את כולי גם את נשמתי איך היא בגדה באהבתי אין מרגוע לנפשי עזוב אותך חבר הזמן הוא התרופה עזוב אותך חבר תרופה לכל מכה אני מכיר את התחושה של כאב ואכזבה אני מכיר את התחושה של פגיעה באהבה לא יכול אחי היא פגעה בליבי היא הלכה עם גבר זר זה הורס אותי נתתי לה את כולי גם את נשמתי איך היא בגדה באהבתי אין מרגוע לנפשי

תמיר גל-מתחרט--שיר שאני הואב

היא הלכה נעלמה לי לאן לא אדע רק מכתב היא כתבה לי חתום בנשיקה במכתב כך סיפרה לי על אכזבתה שעם אחרת ראתני חבוק במיטתה זה כאב כך רשמה בצער רב איך שיקרת ואמרת "רק שלי לעד" בכלוב של כאב ודמעות נסגר באותן דקות ספורות איך הכל נשבר כמו תינוק אני בוכה ואותך רוצה לבדי בדממה מכתבך קורא מתחרט מתחרט מתחרט אני מתחרט מתחרט,מתחרט מתחרט כמה מתחרטטטטטטטטטטטטט....!!!!! לו נותרה להקשיב לי הייתה היא מבינה שהשתייה היא שגרמה לי לבגוד במיטתה בלעדיה כה כואב לי מביט בתמונתה ואם תוכלי נא סלחי לי ומחי דמעה זה קרה רק בגלל המשקה המר איך שתיתי כה טעיתי רק כאב נשאר בכלוב של כאב ודמעות נסגר באותן דקות ספורות איך הכל נשבר כמו תינוק אני בוכה ואותך רוצה לבדי בדממה מכתבך קורא מתחרט מתחרט מתחרט אני מתחרט מתחרט מתחרט מתחרט כמה מתחרט מתחרט ואין לי מה לומר לטובתי מתחרט, יש לי רק אותך כשאת איתי רק אותך רק אותך רק אותך

../images/Emo105.gifלא עניתם לייייי..... ../images/Emo105.gif

מה עם הצפרדע המשוגעת בסיגנון מיזרחית, שמעתם???

מישל -- טעיתי!!!!

בימים בלילות מסתובב ברחובות למצוא אותךךךךך!! השארת לי מכתב והסברת שעכשיו זה המצב צודקת סיכנתי את הכל סיכנתי בדרך הגדולה טעיתי ואין חבר שידריך אותי וינחה לי את דרכי צודקת סיכנתי את חיי סיכנתי נשבעתי על כבודי שבעתי אנא סלח אלוהיי שלי וחזק את רוחי פוסע, לא יודע מה יהיה בעוד שעה אני יודע שאני נמצא בבעיה מחפש אותך לחבק ולאהוב נשבעתי בחיי שיהיה לנו טוב טעיתייייייי לילה קר ואפל שומעים רק חתול שמיילל שכבתי בחדר וכלום לא בסדר את חסרה צודקת באש בלהבה נגעת בי הפסדתי אהבה הפסדתי היה לי מין חלום קטן שלי להצליח בדרכי צודקת סיכנתי את הכל, סיכנתי זה לא היה אצלי באופי תן בי כוח אלוהיי שלי ותשמור על נפשי

מזריקה אהבה כנסי בפנים מותק

על פי הידוע לי אסור לכתוב מילים של שירים על גבי הפורומים של תפוז בגלל זכויות יוצרים. תבדקי את הנושא מול מנהלת האשכול שלך בתפוז. שלא יאשימו אותך בהפרת זכויות יוצרים. מקובל בתפוז לצרף לינק למילים של השיר בדיוק מהסיבה שרטתי למעלה.

תודה אבל

אם תסתכלי בשרשורים קודמים מנהלים אחרים שמו את המילים. ראיתי גם בהמון המון פורומים ששמים מילים, אבל אני אבדוק את הנושא בכל זאת

זה שהם שמו לא אומר שמותר

זה עניין של הפרת זכויות יוצרים וחבל שתתבעי בגלל זה. תבדקי עם מנהלת האשכול שלך בתפוז בכדי שתהיי מכוסה חמודה

ד קובי

New member
נכון אסור לכתוב שירים מוכרים

על מנת שיהיה אפשר לפרסם את מילות השיר יש לבקש אישור בכתב מבעל זכויות היוצרים. גם בתקנון הפורומים זה מופיע וגם בפורום המנהלים.

דמעה של גבר - שראל וקובי פרץ

אחי איך אוכל להסביר את הכאב שאתה אותי שואל למה אתה שותק? אחי אותך ראיתי בשקט מזיל דמעה גם החזק שבגברים היה מזיל דמעות איתך אני בוכה לך אחי לא יכול להתגבר האם יש עוד סיכוי שהכול פה יסתדר? אחי דמעה של גבר היא דמעה יותר כבדה מי האישה עם לב של אבן ששברה כך את ליבך? אחי איך אוכל למהול את הלב אחי מה התרופה לצער וכאב? אחי איך אוכל להקל על כאבך? גם החזק שבגברים היה מזיל דמעות איתך אני בוכה לך אחי לא יכול להתגבר האם יש עוד סיכוי שהכול פס יסתדר? אחי דמעה גבר היא דמעה יותר כבדה מי האישה עם לב של אבן ששברה כך את ליבך אני בוכה לך אחי לא לא יכול להתגבר האם יש עוד סיכוי שהכווווווווול פה יסתדר שהכול פה יסתדר? אני בוכה לך אחי לא יכול להתגבר האם יש עוד סיכוי שהכול פה יסתדר? אחי דמעה של גבר היא דמעה יובדה מי האישה עם לב של אבן ששברה כך את ליבך אחד השירים היפים

חייל שלי - רינת בר

מחכה לך רק לך רק לך יש לי חייל אחד בן כל החיילים שובבי ומתוק כן זהו החייל שלי מטלפן כל יום מהצבא ולוחש לי מילים של אהבה מתי אתה יוצא לחופש בשבילי?.......... חייל שלי............ מחכה לך רק לך רק לך חזור הבייתה חזור אליי רוצה אותך רק אותך שתשוב לזרועותיי ותמלא שוב את חיי X2 כולם קוראים לו הליצן של הפלוגה שכל הזמן קופץ ומשתולל כמו משוגע למסדר כל בוקר מתיצב וצועק שהוא אותי אוהב מתי אתה יוצא לחופש בשבילי?....... חייל שלי............. מחכה לך רק לך רק לך חזור הבייתה חזור אליי רוצה אותך רק אותך שתשוב לזרועותיי ותמלא שוב את חיי

למעלה