משומעים?

GM1988

Well-known member
ניסיתי אותו פעמיים בעבר, ולא התחברתי.

איכשהו נינט לא מצליחה באמת להביע משהו באמת מעניין במוסיקה שלה, החל מ"יחפה" ועד היום.
יש פה ושם שירים טובים... רובם אף שייכים ל"יחפה", אבל זה כ"כ דל שאי אפשר באמת לאהוב את המכלול שהיא מציעה.

אני חושב שיחד עם "הפרישה" שלה מעולם הקאברים שבו היא נהגה לבחור שירים שאפשרו לה יותר לחשוף את הצבעים היפים בקולה ולשחרר את הרגש האמיתי שלה, היא בעצם פרשה מעולם המוסיקה ובחרה בכיוון של להציג דמות סתמית ששרה ולעתים צורחת. צרחות שיושבים אולי יפה על זמרי רוק אמיתיים בתחומם, אבל ממנה נשמעים כמו ניסיון לחקות את המניירה, להראות שגם היא יודעת, אבל לא באופן אורגני כפי שזה צריך להיות.

אני עדיין מחכה לשיר או אלבום כזה ממנה שאני באמת ארגיש שהכוונה שלו הייתה לחזור למה שנקרא מוסיקה, ופחות תצוגת רוק מזוייפת שהיא מנסה להיות.

Ultraviolence

New member
''כל החיות'' אלבום שבמובן מסוים בעיני היא מצאה בו את קולה.

יותר מעודן, יותר מפוקס, טקסטים מהממים, מלודיות יפות, הפקה נקיה ומינימליסטית.
סך הכל זו נינט כפי שכולם הכירו אותה אבל עם הרבה יותר אופי, ישירות ו- edge.

GM1988

Well-known member
לא אוהב את הנינט הזו

היא משעממת אותי עם השירים שלה והתדמית של הילדה הרעה שהיא מנסה להיות.
אני מתאר לעצמי שהיא התבגרה ויש לה תובנות משלה, אבל למראית העין זה נראה כאילו היא נתקעה באיזה שלב התבגרותי שבו היא מנסה להוכיח במשך עשור שהיא ילדה רעה ומרדנית.
היא הפכה לדמות ממש צפויה שלא מראה שום התקדמות או התבגרות מוסיקלית, ואני תכלס לא מתפלא שהיא איבדה כ"כ הרבה מהקהל שהיה לה.

לא רוצה להגזים, אבל אני לא בטוח שהיא יכולה לעשות סיבוב הופעות ולמלא היום היכלי תרבות.
וזה הזוי ביחס למה שהלך סביבה פעם.

אני חושב שהיא בחורה מיוחדת עם קול מרגש, שהחיסרון הכי גדול שלה הוא שהיא לא יודעת לבחור שירים טובים לעצמה, וההתעקשות שלה לכתוב אותם מכשילה אותה מלעניין את הציבור שאיבד בה עניין כמעט לחלוטין.

Ultraviolence

New member
Beyonce - Drunk in Love (feat. Jay-Z)

השיר הכי טוב שלה.
שלמות.
היא לגמרי קולעת לטעמי בשני האלבומים האחרונים.

Vulnicura

New member
>>

בגדול ממש אהבתי את הסגנון המוזיקלי והוויב שלו באלבום, אבל הוא ארוך מדי ורפטטיבי מדי בשבילי כרגע אחרי שמיעה וחצי, ולא ממש עיכלתי אותו. אבל בגדול זה פרויקט מעולה!

Ultraviolence

New member
The Weeknd - Starboy

שמיעה ראשונה.
&nbsp
לפניו שמעתי את Glory Days של ליטל מיקס והחלטתי שזה דווקא אלבום פופ חמוד.
הוא עבורן מה ש- Talk That Talk היה בשביל ריהאנה אחרי LOUD.
פופ-מצעדים סימפטי עם כמה יציאות טובות. אלבום יחסית זורם.

Ultraviolence

New member
אוקי שישה שירים ראשונים:

Reminder נשמע כמעט בול כמו Party Monster, כשהשני טוב יותר לבינתיים.
Starboy

Rockin'
בופ פופ חביב עם הפקה קצת רועשת ומקושקשת אך סימפטי.
False Alarm- סך הכל חמוד אבל לא עבד עלי עד הסוף.
Secrets- נהדר! יציאה ולבטח יהיה אחד הסינגלים מכאן.

Ultraviolence

New member
טוב, יכול להיות שזה בגלל הקול שלו שהוא קצת חד-גוני,

אבל מרגיש לי שהאלבום הזה די חוזר על עצמו ולא הולך לשום מקום.
18 שירים זה קצת טו מאץ'.
ההפקה אינטנסיבית ואף מושקעת אבל הוא קצת התקשקש ורק חיכיתי לאיזושהי אתנחתא בדמות שיר קצת יותר איטי ו- stripped down ואז הגיע A Lonely Night שהוא בין האהובים עלי נכון לעכשיו.
המלודיות כמעט זהות בחלק מן השירים, לפחות לפי ההרגשה שאני מקבל תוך כדי ההאזנה הראשונה.
לא חסרות הברקות פופ כמו שני הפיצ'רינג עם Daft Punk שפותחים וסוגרים את האלבום ויש לי הרגשה שזה עוד יגדל עלי ושיש כאן יותר אנרגיה וגרנדיוזיות מהפרויקטים הקודמים שלו, אז אני אופטימי

Ultraviolence

New member
Bridgit Mendler - Nemesis - EP

לא שמתי עליה באלבום הבכורה הדיסניish שלה וה- EP הזה פשוט נפלא.
ארבעה שירים טובים.

Ultraviolence

New member
Bruno Mars - Calling All My Lovelies

Sendin' me straight to voicemail, suga, what the hell?
מהאהובים עלי ב- 24 קרט.
&nbsp
האלבום הזה היה יכול להיות גם של טימברלייק אם הוא היה הולך צעד רחוק יותר עם האולד-סקול RnB שב- 20\20.
''קורא לכל יפותיי'', ''ורסצה על הרצפה'', ''טוב מדי בשביל להגיד להת''', ''24ק קסם'' > כל השאר.

GM1988

Well-known member
The weeknd - Starboy

זכור לי שלא הכי התלהבתי בפעם הקודמת ששמעתי אלבום שלו, לכן לא המשכתי לעקוב אחריו.
אבל באופן מקרי לפני כמה שבועות הגעתי לקליפ הסינגל החדש שלו, וממש התלהבתי מהשיר וכמה הוא מושפע מהאייטיז, וסקרן אותי לשמוע.

עדיין לא סיימתי את השמיעה הראשונה, כי הוא התחלק לי לשני החלקים של היום, וממש נשארו לי 2 שירים (שבטח יסתיימו עד שליחת ההודעה:))
ואני אוהב את רובו!! איזה אלבום זורם וכייפי.
רובו אכן פונה לאייטיז ועשוי כ"כ טוב ומשהו כמו שברונו עשה רק משודרג והרבה יותר טוב לטעמי.

מאד אהבתי מהאחרונים את Ordinary life. מהמם!!
יש כמה שירים בודדים באמצע שלא התחברתי אליהם עדיין, אבל אני אחזור אליהם בהמשך ואולי אוהב גם אותם.

בינתיים האלבום הזה 9/10.

בכלל אני כ"כ מרוצה מהאלבומים שיש לאחרונה... חלקם מאומנים שפחות התחברתי למוסיקה הקודמת שלהם ועכשיו חזרו עם שירים הרבה יותר טובים, וזה ממש כיף!

אלבומים שאני סופר מאוהב בהם:

Skylar grey - Natural causes
Lady gaga - Joanne
Bon jovi - This house is not for sale
Alicia keys - Here
Little mix - Glory days
Bruno mars - 24k magic
Robbie williams - The heavy entertainment show
The weeknd - Straboy

candyheart

New member
לפי התגובות שלכם - יש סיכוי גדול שאוהב.

בעיקר כי אהבתי בינתיים את כל מה ששמעתי מהאלבום, אז אם זה ממשיך באותו קו לכל אורכו אז נראה לי שאהיה מרוצה...אם כי זה באמת יכול לעייף.
&nbsp
יוצאים המון אלבומים עכשיו ואני לא עומדת בקצב.
מחר כנראה אשמע את החדש של ליטל מיקס שעוד לא הגעתי אליו. The Weeknd יחכה לשבוע הבא כי להקשיב לשני אלבומים חדשים באותו יום ועוד כשאחד כזה ארוך - זה די מוריד מההנאה שלהם.

למעלה