מה אתם שומעים עכשיו?

Ultraviolence

New member
Britney Spears - Slumber Party (feat. Tinashe)

אני אוהבבבבבבבבבבבבבב! הקליפ עשה את העבודה תכלס.
אולי הכי טוב באלבום.

GM1988

Well-known member
הקליפ מהמם

השיר גם סבבה.
חשבתי אולי זה יחזיר אותי מעט יותר לאלבום גם, אבל לא...
עדיין לא מרגיש חשק אמיתי לשמוע אותו למרות שיש בו שירים טובים.

candyheart

New member
אלבום נחמד מאוד.

בהרבה רגעים מאוד הזכיר לי את ליאונה לואיס. יש פה כמה שירים שהיא בכיף הייתה מקליטה, ואפילו אמילי נשמעה כמוה בכמה שירים.
&nbsp
האלבום מתחיל מצוין עם שירים חזקים, ויש עוד כמה יפים בהמשך...הבעיה היא שהוא ארוך ובאיזשהו שלב כבר נמאס לך מאותם שירים. עדיין, אלבום נעים מאוד, היא נשמעת מעולה, ויש פה כמה שירים שבטח אקח איתי הלאה ובטח גם אחזור לאלבום בהמשך.

candyheart

New member
טוב, מה שכתבו פה על האלבום מאוד נכון בגדול.

אלבום מאוד מאוד רטרואי שמזגזג בין הפופ -RnB של האייטיז והניינטיז. לרוב אלבום כזה פחות היה מדבר אליי, אבל אני חייבת לציין שברונו עשה פה עבודה מלוטשת מאוד, שלקחה צלילים נוסטלגיים מהתקופות האלה ושילבה אותם בצורה כל-כך נעימה ומחממת לב, שזה לא מרגיש מיושן או חופר כמו שציפיתי שיהיה. האורך גם קשור לזה. אלבום של 12+ שירים כבר היה יכול להיות חופר ומשעמם בסגנון הזה, אבל 9 השירים יושבים נורא יפה ביחד ומכסים את התקופה בצורה ראויה ונגמרים בדיוק בזמן.
&nbsp
הפתיע אותי שנהנתי כי התכוננתי להתאכזב ואף להשתעמם, אבל זה בא לי טוב. יש לו בהחלט יכולת מצוינת להעביר שיר כמו שצריך ושלא ירגיש נמרח או לא רלוונטי.
לסיכום, אולי זה לא הסגנון הנבחר אצלי, אבל האלבום מעביר אותו בצורה די אופטימלית, ככה שלדעתי הצליח לו.
&nbsp

למעלה