מה אתם שומעים עכשיו?

Ultraviolence

New member
Bruno Mars - 24K Magic

עכשיו בשמיעה שנייה. שירים שבלטו אצלי:
Versace on the Floor - חייב להיות הסינגל השני, מהטובים שלו!
Calling All My Lovelies
Too Good to Say Goodbye

יש לאלבום הזה וויב בולט של אלבומי R&B מהניינטיז. הוא מאוד אולד-סקול,
שזה לא מפתיע, ברונו תמיד היה אמן כזה.
ההפקות מושקעות ומהוקצעות, יש כמה שירים שהזכירו לי את העבודה של ג'סטין ב- 20/20.
סאונד אחיד בכל תשעת הרצועות, זה למה דווקא הבלדות והשירים הנוגים והאיטיים יותר תפסו אותי,
כל השירים הקצביים יותר דומים אחד לשני ובגלל זה אני מבין את הבחירה להוציא אלבום כה קצר (9 רצועות).
סך הכל נהניתי.

candyheart

New member
הבלדות שלו תמיד בלטו לדעתי מעל הקצביים.

בעיקר כי בדרך כלל סאונד האולד סקול הקצבי פחות מדבר אליי. למרות שהיה לו גם כמה חזקים במגזר הזה.
עוד לא שמעתי, אבל בהחלט אאזין.

Ultraviolence

New member
אין לו ב24K בלדות של ממש. גם לשירים הבלדיים יש קצב.

''ורסצה'' בטמפו של Moonshine מהאלבום הקודם,
אליו למשל לא הייתי מתייחס כבלדה כחלק מאותו אלבום למרות שהם מאוד דומים.
במקרה הנוכחי- ''ורסצה'' משחק כבלדה של האלבום.

candyheart

New member
באסה. אוהבת את הבלדות ה"אמיתיות" שלו.

Grenade עדיין השיר הכי אהוב עליי שלו.
ויש גם את It Will Rain, Young Girls ו-When I Was Your Man שאני אוהבת.
&nbsp
את "ורסצ'ה" עוד לא שמעתי. כנראה אחכה לשמוע אותו לראשונה ביחד עם האלבום.

Ultraviolence

New member
חולה על Gorilla שלו. וגם Locked Out of Heaven.

מהסינגלים באלבום הבכורה- אין ספק ש- Grenade הכי טוב ומהטובים שלו.

candyheart

New member
שניהם מצוינים.

כנראה מהקצביים שלו הם הכי טובים.
Locked Out Of Heaven כנראה השני הכי אהוב עליי אחרי "רימון". דוגמא למחווה רטרואית עשויה נכון.

Ultraviolence

New member
Little Mix - Glory Days
ביקורת ראשונה שלי.

האלבום החדש של ליטל מיקס יצא היום גם הוא!
&nbsp
התרשמות ראשונית-
ההצלחה הענקית של Get Weird ברוב העולם עשתה אותן צמאות ללהיטים,
אלבום שכולו מכוון ללהיטי מצעדים ושירי פופ גדולים ואוניברסליים,
כזה שוודאי מתוכננים לצאת מתוכו לפחות ארבעה סינגלים שיקודמו ללא הפסקה. זה ה- Talk That Talk שלהן

הפזמונים רובם מבאסים כאלה וגנריים ושטחיים, רוב השירים מכילים שורת פזמון אחת שחוזרת על עצמה בלי סוף.
עדיין זה אלבום די מהנה סך הכל, לא אשקר, יש כמה גימים חביבים בשירים שהופכים אותו לנסבל ופחות זוועתי ואינפנטילי ממה שהוא.
&nbsp
השירים-
Shout Out to My Ex - הסינגל הראשון. נמאס מהר אבל שיר פופ סטנדרטי חמוד.
Touch - ככל הנראה יהיה הסינגל השני. שיר חמדמד ומדבק, נורא גנרי אבל להיטי ובדיוק אליו התכוונתי כשאמרתי שהפזמונים רפיטיטיביים באלבום הזה.
F.U. - האהוב עלי באלבום על סמך השמיעה הראשונה. שיר עם וויב doo-woop-ish נעים שהזכיר לי מעט את Love on the Brain המושלם (שהוא כמובן לא מתקרב לאיכויותיו), מת על זה למרות השורה הקרינג'ית ''A-B-C-D-E-E-E-F-U''.
Oops - שת''פ עם צ'רלי Poo
רצועה סבירה. מייגן טריינור פוגשת את צ'רלי עצמו. אכן מזכיר מעט את הכוונות מאחורי הדואט שלהם Marvin Gaye. בחיים לא אחזור לזה אם לא כחלק מהאלבום.
You Gotta Not - את השיר הזה מסרה להן מייגן טריינור^. שיר סופר צפוי ולמרות שהוא לא רע, אין בו שום דבר שמושך אותי. היו לנו כבר יותר מדי כאלה.
Down & Dirty - הניסיון שלהן להישמע אמריקאיות ולכוון בצורה הכי שקופה למצעדים, אבל הרצועה הזו לא נשמעת רלוונטית. פזמון די זוועתי ו- outdated עם דרופ חלש חלש, אבל בתים טובים. לא רע אבל גם לא טוב במיוחד.
Power - שיר גימיקי יחסית ונותן בראש. דווקא מהטובים והיחודיים באלבום. הבתים > הפזמון ביי פאר. הסאונד באלבום הזה כה צפוי והדרופים הם מיחזורים חולניים ומיושנים, תשמעו ותבינו למה אני מתכוון

Your Love - הפזמון הוא כמו ריפ-אוף על Your Love של ניקול שרזינגר. בלדת מיד-טמפו נוגה וחמודה, אבל not my cup of tea. הכי נקסט!
Nobody like You - היו להן בלדות הרבה יותר חזקות מזו. משחק על משבצת בלדת האלבום. נורא רפיטיטיבי. חביב מינוס.
No More Sad Songs - זה בטח יהיה אחד הסינגלים. שיר pure-pop הכי דיפלואי ועכשווי מבין כל השירים. אני לא אוהב.
Private Show - מהטובים באלבום. כמובן שטוב יותר מהזוועה של בריטני

Nothing Else Matters - משחק על תפקיד הרצועה ה''מעצימה'' והמנונית. אובייקטיבית זה שיר פופ הגון אבל כמו Change Your Life שלהן רק פחות אותנטי ויותר 2016.
Beep Beep - נשמע כמו אחיו של You Gotta Not ו- Oops. מייצג את אחד הכיוונים המוזיקליים בהם האלבום הזה משחק. ה- The Promise שלהן (שיר של Girls Aloud). שיר מתוקי כזה ולא מזיק.
Freak - מהשירים שיותר אהבתי בגלל האטיטיוד שמחמיא להן, למרות הפזמון הדאבסטפי שכל כך, כל כך שייך ל- 2012. נשמע כמו Word Up שלהן מעורבב עם משהו בריטי מהז'אנר מלפני ארבע-חמש שנים.
&nbsp
סך הכל לא יכול להגיד שהתאכזבתי כי אני אף פעם לא מצפה להרבה מאלבום של ליטל מיקס,
שכמו רוב להקות הבנות- הן להקה של סינגלים ואימג'.
יש כאן כמה שירים לא מזיקים אבל הרבה שירים נטולי אופי לגמרי.
אלבום פופ בסדר אבל באמת שלא יותר.

candyheart

New member
אוי, איך אני שונאת את הפזמונים הרפטטיביים האלה

שחוזרים על עצמם!
כזה מוריד משיר.
&nbsp
נשמע מהתיאור שלך אלבום קצת מבאס. לא אוהבת כשהכל גנרי מדי ורפטטבי.
עדיין אשמע כי תמיד האזנתי לאלבומים שלהן כשיצאו. ומי יודע...אולי כן אוהב או לפחות אמצא שם משהו טוב.

Ultraviolence

New member
Keke Palmer - Hands Free

ההמנון שלי בשבוע האחרון!
&nbsp
He land drive me and I couldn't even get out the door
I'm dripping hennessey as I slow it down to the floor
it's the most sophisticated love, it's so raw but so hood
wow'd you get to know me so well in such a short time, what's good?

Ultraviolence

New member
Charli XCX - After the Afterparty (feat. Lil' Yachty)

Monday to Sunday doing it our way
RiRi on replay, cheers to the weekday
יאססססססססססס

Ultraviolence

New member
מקווה שלא תעשה לו Pour It Up ותוציא קליפ שהוא ימות,

אלא שבאמת יש לה משהו בשרוול ושהיא תשלוף אותו בזמן הנכון.
הקהל אוהב את השיר- הוא מטפס במצעדים יפה מאוד וזה נטו על סמך השמעות ברדיו וחשיפתו לציבור.
עדיין אין קליפ וכבר השיר מוכיח את עצמו ומצליח יותר מ- Kiss It Better אהבת חיי

טופ 40 באייטונס האמריקאי, מטפס ברדיו ובספוטיפיי, טופ 100 באייטונס ברוב השווקים הגדולים.
בשבוע הבא צפוי לעלות ל- 51 בבילבורד.

candyheart

New member
משמח לשמוע!

מפתיע ששיר כזה, שלמרות שהוא מצוין הוא קצת כבד, מצליח ככה. לעומת Kiss It Better שהייתי מצפה שיהיה להיט ענק.
רק מראה שאי אפשר לדעת מה באמת יצליח.

Ultraviolence

New member
האמת שזה הרגיש לי מההתחלה ש- LOTB יהיה יותר גדול.

יש בו משהו אוניברסלי ויותר נגיש לציבור. זה בדיוק הסינגל שהיא צריכה בשביל שתהיה לה מעין בלדת signature.
Kiss It Better שיר נהדר ומדהים כשלעצמו אבל בעיני טוב מדי בשביל לא להיעלם בין כל שירי ה
שרצים היום במצעדים.
מעניין איך LOTB יעשה בסופו של דבר.
&nbsp
ד''א- ההצלחה של Needed Me פסיכית ביותר. בעיקר באמריקה.
הוא השבוע הפך להיות השיר שצעד הכי הרבה זמן במצעד ה- Hot 100 של בילבורד של ריהאנה.

למעלה