שירים/קליפים
ים.

candyheart

New member
הקליפ משחק על כל השטיקים הסנטימנטליים.

אבל לא הפריע לי דווקא פה. קליפ נחמד. והילדה שלו בובה!
השיר בסדר. לא ברמה של All Of Me.

Ultraviolence

New member
Water Under the Bridge - הסינגל הרביעי של אדל מתוך 25.

החורף בהחלט מורגש עם כל הסינגלים שממטירים אלינו התקופה.
במקביל ל- Love on the Brain של רירי (שעושה התקדמות נאה במיוחד ללא קליפ וללא קידום ברדיו ובאייטונס) ו- Million Reasons של גאגא,
גם אדל שהיא בערך הזמרת הכי מצליחה שיצאה מהעשור הזה צועדת לקראת הסינגל הרביעי מ- 25.
&nbsp
השיר הנבחר הספיק כבר להיטחן בגלגל''צ והוא בהחלט אחד השירים היותר instant מהאלבום.
הקליפ צפוי להגיע בקרוב.
דעתי על הבחירה? צפוי אבל השיר הוא בין היותר שלמים שיש לאלבום הזה להציע. חמודי.

candyheart

New member
שיר משעמם.

היא בעצמה נעשתה קצת יבשה ולא מעניינת. יש לה קול גדול אבל המוזיקה שלה פשוט לא מספיקה. נראה אם זה יהיה להיט או שאפקט ההתלהבות ממנה כבר דעך.

GM1988

Well-known member
השיר הזה יחד עם עוד שניים מ"25" הם מהטובים שבו.

סינגל מהמם!! אהבתי על השמיעה הראשונה.

אני רוצה גם להגיד שלאט לאט התחלתי יותר לאהוב את המוסיקה של אדל, אחרי הסתייגות מאד ממוקדת ממנה ומכל ההייפ שיש סביבה (שכנראה גם מאד עורר בי את האנטי הזה מראש)...
זה התחיל מסלידה עד כמעט שנאה לשיר "Someone like you" לפני כמה שנים שתפס את העולם שהיה לי רק חשק להקיא ממנו ומכמות הפאתוס שהוא מייצג. המשיך לסלידה מהסינגל "הלו"... המשיך לחיבה אליו בחלק ממכלול "25" (שמיעה ראשונה), המשיך לחוסר חיבור ל"25" והתלהבות מ"הלו", כמו כן גם מלא קאברים שהשלימו את האהבה שלי לשיר הזה בסופו של דבר (למרות שאני עדיין לא הכי אוהב את ההפקה בשיר, אלא יותר את הרעיון והברידג' האדיר! והפזמון הסופי שקיבל עריכה הרבה יותר טובה בקול של אדל עם אקו מתאים שנותן לו תעופה וגם מוסיף פאן רגשי לשיר ולטקסט).
לאחר מכן המשיך למוד מאד מתאים ורצון לשמוע את "21"... המשיך לכך שכמעט אהבתי את רוב השירים בו והם נשמעים פשוט כמו להיטים אחד אחרי השני.
ובסך הכל אני יכול להגיד שאיכשהו עם הזמן החיבה שלי לאדל התבשלה והתייצבה לאחרונה לכך שאני באמת אומנם לא בוחר בה בתור זמרת היקום, אבל בהחלט יש לה מוסיקה טובה, וקול אדיר שאפשר לבנות עליו שירים מהממים.

Ultraviolence

New member
Emeli Sande - Breathing Underwater - הקליפ.

בזמן שאלבום הבלדות הדרמטי והמלוטש שלה בחוץ,
אמלי משחררת קליפ שני לשיר השני מתוכו שזוכה לשחרור רשמי.

האמת שראיתי את הקליפ ברפרוף כי כך העדפתי,
הקליפים הצ'יזיים והצפויים הללו מעצבנים אותי ובד''כ הורסים לי את השיר. לא יכלה לבחור ויז'ואל יותר מעפן.
ואני ממש אוהב את BU, אז מעדיף לשמוח מזה שיש לו קליפ שיכול להרים אותו קצת במצעדים ולהמשיך ליהנות מהשיר

candyheart

New member
קיוויתי למשהו מושלם כמו Hurts.

אבל זה כרגע פחות טוב. לא עבד עליי בשמיעה ראשונה.
הקליפ צ'יזי בטירוף. חשבתי שזה רע כשהם התחחילו לרקוד. ואז הם התחילו לעוף
.
&nbsp
את האלבום אשתדל לשמוע במשך השבוע. מקווה שאוהב.

GM1988

Well-known member
Robbie Williams | Love My Life

קליפ חדש לסינגל השני מתוך האלבום החדש.

אצפה בהמשך היום.

למעלה