היי חברים :)

Fall To Grace

New member
היי חברים :)

שמתם לב לאחרונה שקצת נעלמתי ולא כתבתי פה כמו בעבר...

פשוט התחלתי לשים לב ולהכיר בכך, אפילו שזה היה מאז ומתמיד ששהודעות שלי מאוד שליליות...גם מבלי שהתכוונתי שיצא שלילי זה יוצא כך.
למשל - לאחרונה יצאו 3 אלבומים חדשים של זמרות מאוד אהובות עליי - בנקס, סולנג וליידי גהגא. בקשר לשתיים האחרונות אני לא ממש יודע איפה הם נמצאים אצלי אבל כל ההרגשה הכללית היא underwhelming. גם של בנקס כזה והוא אפילו מאכזב.
זה יכול להשתנות הדעה אבל אני יודע שכשאר הייתי כותב את זה בלהט הרגע זה היה מלווה בנימה קוטלת,קשה מדי ואף ממורמרת.

בגדול - עם השנים אנשים מתפתחים ופונים לכיוונים חדשים ואחרים והרבה דברים שאוהבים בעבר לא תמיד אוהבים בהווה.
אותי כל תעשיית המוזיקה הנוכחית מאוד מאכזבת ואפילו מגעילה אותי. הרבה מתפיסת העולם שלי השתנה ואני חושב שכיום לא הכישרון מדבר. ואני חושב שזה לא רק בתעשייה המוזיקה, אלא בכל התעשייה האמריקאית המאוסה שנהייתה מאוד רדודה ועובדת על ריגושים מהירים וריקים.

אני חושב שמהיום הראשון על אף שיש פה כמה אנשים מקסימים - הייתי אאוטסיידר בפורום הזה וההשקפת עולם שלי לגבי מוזיקה אף פעם לא התיישבה עם השקפת העולם של אחרים פה.
אני אוהב מוזיקה, מעניין אותי לדבר על מוזיקה ולשמוע אותה אבל לא מעניין אותי רק פופ. ואת רובכם פה זה מה שמעניין וזה בסדר אבל לא אותי.

אני פשוט חושב שאין טעם שאכתוב פה יותר כי כל פעם שארצה לכתוב - דעתי האמיתית האותנטית תנטה לשלילה בגלל שאני לא את איך שהעולם המוזיקה נראה כיום אז אם זה רק שלילי אין ממש טעם להוסיף.

מקווה שתבינו :)

תודה רבה על הכל, היו פה תקופות יפות. יש פה כמה אנשים מקסימים ואני אזכור את המקום הזה.
מי שירצה לשמור איתי על קשר יידע איך לעשות את זה.

יהיה שלום

Ultraviolence

New member
עומרי

(עומרי עם ו'
)

ממש התעצבתי לקרוא את ההודעה הזו שלך, עכשיו.
אין ספק שהינך ותמיד היית בין האנשים כאן שתמיד הייתה חשובה לי הדעה שלהם פה,
מאחר ואני יודע כמה אתה אובייקטיבי וכמה הטעם שלך מגוון וקרוב לשלי בחלק גדול ממנו.
שמתי לב בכלל בשנה האחרונה שאתה פחות כותב כאן, פחות מוצא ומבטא את עצמך,
היית מישהו שתמיד חיכיתי לראות מה יש לו להגיד וגם אם ברוב הפעמים קטלת-
בהסתכלות אחורה צדקת בחלק גדול מן הפעמים.
הרגישות שלך לצביעות ולעובדה שלפעמים אנחנו מגזימים ומתלהבים מדברים יתר על המידה,
לא אומר שאתה שלילי בעיני, אלא שיש לך דרך שונה להסתכל על דברים בצורה רחבה ופחות מושפעת.
מכל הלב נהניתי מכל דבר שרשמת פה, גם אם פחות הסכמתי. אתה כותב בצורה מעניינת בטירוף.

שמח שאתה נפרד מאיתנו בנימה כזו יפה, למרות שזה באמת, באמת מעציב אותי
ואני מקווה שזה לא הסוף.
מקווה גם שאני בין האנשים שהיית רוצה לשמור איתם על קשר,
אם יש מקומות אחרים שאתה נמצא בהם\כותב בהם, אשמח אם תגיד לי.

תודה לך על כל השנים בתפוז (מלא!), נהניתי מאוד

Fall To Grace

New member
וואי גיא כתבת יותר יפה ממני

תודה רבה גם לך על הכל.

פשוט מיציתי כאן ובכלל את תפוז.
אני חושב שאם הייתי באמת כנה, הייתי עוזב כבר לפני 4 שנים.
פשוט החיים נתקעו ונשארתי כאן.

זה פשוט הגיע לנקודה שאין לי מה לתרום, שזה לא מעניין אותי ושאני אפילו מתעצבן מדברים שנרשמים פה.
באמת מהיום הראשון לא הייתי על אותו גל. ואומנם התחברתי והיה כיף והומור אבל לא באמת הרגשתישאני יכול לדבר על מה שאני רוצה כאן.

וכמובן שאפשר לשמור איתי על קשר. בפרטי.

candyheart

New member
היי עומרי

באמת תהיתי איפה היית בשבועות האחרונים.

מאוד עצוב לי לקרוא את ההודעה שלך. אתה מהכותבים הוותיקים ביותר של הפורום וכמובן שמהמרכזיים שבהם, ותמיד קשה לראות מישהו כל-כך מזוהה עם נוף הפורום ממשיך לדרכו.
נכון שמבחינת הטעם לא היינו על אותו קו הרבה פעמים, אבל אני חושבת שתמיד הסתדרנו מצוין ואני יכולה להגיד שלי אישית תמיד היה כיף לראות את ההודעות שלך, בין אם הסכמתי איתן או לא - וזה בסדר גמור לא להסכים לפעמים. היו אינספור פעמים שגרמת לי לצחוק כשירדת על זמרות כמו קלי רולנד אהבותנו
ורבות ו"טובות" אחרות. יש לך חוש הומור מדהים שהוסיף לכאן המון!
אני רוצה שתדע שלמרות שאתה חושב שהההודעת שלך הן שליליות, לדבריך, בסך הכל הבעת את הטעם האישי שלך בצורה ישירה יותר - וזו ההסתכלות שלך על הדברים וזה בסדר.

חבל לי שהגעת למסקנה הזאת, אבל בסופו של דבר אדם הולך עם הלב שלו ועם מה שמעניין אותו. כרגע אתה לא מרגיש במקום שהפורום נמצא בו וזה מקובל. עצוב לי מאוד עם זה, אבל אני מבינה. אני מקווה שתבוא לבקר אותנו לפעמים ואולי בבוא היום תחליט לחזור. בכל מקרה, תמיד תתקבל בזרועות פתוחות מבחינתי.

תודה שבאת ונפרדת כך והסברת את עצמך. זה עוזר להבין את ההחלטה שלך ואני מכבדת אותה. אני אשמח לראות אותך פה מדי פעם, לאו דווקא בהודעות שקשורות רק לפופ, אם זה פחות מעניין אותך. תודה על כל השנים הנהדרות שהיית בפורום, ובהצלחה בכל מה שתעשה בהמשך!

Fall To Grace

New member
תודה רבה

אני באמת יוצא לדרך חדשה.
כפי שכבר כתבתי - מהיום הראשון הרגשתי שהשקפת עולם יותר מדי שונה אבל בכל זאת היה לי כיף ונשארתי. (מה גם שההשקפה השתנתה יותר עם הזמן.)
וכמובן שזה בסדר אי הסכמות אבל באמת ששמתי לב והתחלתי להכיר בכך שלפעמים ההודעות שלי קשות ושליליות מדי והרבה פעמים על כלום.

אני חושב שאני מיציתי את תפוז לחלוטין ובכלל הייתי כאן יותר מדי זמן. מגיל 12. אני עוד מעט בן 22. זה כמעט עשור בחיי.

תודה רבה לך על הכל אבל. כל טוב

למעלה