גמר חתימה טובה + מאש''ע?

Ultraviolence

New member
Lady Gaga - Million Reasons

מחכה בקוצר רוח לאלבום בשבוע הבא.
Perfect Illusion מהחלשים בקטלוג הסינגלים שלה,
Million Reasons שיר פשוט אבל כך הייתי מעדיף לשמוע את גאגא בתקופה הנוכחית.
זה הכי קאנטרי שלה וסך הכל בלדה נוגה ומתוקה שנעים להאזין לה.

GM1988

Well-known member
שמעתי בימים האחרונים שירים מתקופות שונות של גאגא

במיוחד שירים כמו אלחנדרו ואחרים בתחילת דרכה, ועלה לי געגוע לפרסונה הזו שלה.
מרגיש לי שמעט מהר מדי היא החליטה לפנות לכיוונים אחרים במוסיקה ובתדמית שלה.
אני מתגעגע לתקופות שגאגא הייתה ממש מפלצת פרסום שהופיעה בכל מקום, ובכל מקום שומעים את השירים שלה, והיא דחפה עוד ועוד ועוד עד שהיה אפשר להקיא.. והרבה מזה היה באמת גרנדיוזי וענק!

כל העסק הזה עם טוני בנט ועכשיו הקאנטרי סטייל שהיא עשתה בבר הזה בנשביל... מרגיש קצת כאילו היא פתאום מוציאה איזו פרסונה יותר בוגרת מעצמה בשלב שהיא בסך הכל בת 30 ונמצאת באמצע עשור לקריירה שלה, אז האם זה נכון להוריד הילוך עכשיו?
אני לא אומר שPI רע, אבל הוא אשכרה לא השאיר כלום אחרי שיצא.. לא רואים ולא שומעים מעבר לקליפ הזה.. שום דיונים ושום אזכורים אין עליה ועל האלבום החדש.

יש לה את כל האמצעים להיות הכי IN ומעניינת, אבל משהו בתדמית שהיא בחרה לא מספיק עובד בעיניי.
גם עטיפת האלבום לא הכי משהו אם להיות כן.
פשוט, נקי, אבל לא מעניין.

ממש בא לי עוד מהפרסונה השערורייתית הזו שהיא יודעת להיות.. עם הפרובוקציות והמוזרות והמיוחדות שיש בה.

מקווה שלפחות בסופר בול היא תפציץ ותתן הרבה יותר מכמה שירי קאנטרי.

*אולי אחרי שאשמע את האלבום אתבדה בכל מה שכתבתי פה.

candyheart

New member
אני מרגישה אותו הדבר, האמת.

כשאני שומעת את PI ורואה את הקליפ...משהו בזה עובר לידי. זה לא שיר רע ממש אבל זה לא מרגיש כמו גאגא. אני מבינה שהיא מרגישה שהיא בשלב שהיא צריכה ללכת על משהו "בוגר" יותר, אבל איפשהו היא איבדה הרבה מהקסם שלה בעקבות הצעדים האלה.
&nbsp
כשנשמע את האלבום נהיה חכמים יותר. אני עדיין מקווה שיש לה יותר מה לתת מאשר מה שקיבלנו עד עכשיו.

Ultraviolence

New member
לא יאמן כמה אני אדיש לגאגא ב- era הנוכחי,

לעומת הליטל מאנסטר שלה שהייתי ב- ARTPOP

אני חושב שאם אותו אלבום היה יוצא עכשיו, גם, הייתי פחות נרגש ומתלהב,
זו לא המוזיקה שאני מחפש השנה, למרות שאני מעריך ואוהב אותו בכל ליבי עדיין.
&nbsp
ואני מבין על מה אתה מדבר-
זו מסתמנת כתקופה הכי מתונה וקרובה לקרקע של גאגא עד כה,
אין הרבה הופעות, קשקשת וברברת. עטיפת אלבום פשוטה, קליפ פשוט לליד-סינגל,
שהוא עצמו מסתמן כנטע זר באלבום עצמו. הופעות מחתרתיות למעריצים השרופים,
שום קמפיין בומבסטי, מפוצץ ומוגזם נראה ברקע כמו עם כל אלבום שמוציאה.
אין ספק שבכל ההשתוללות והטירוף שלה טמון כל הייחוד שלה למעשה,
אבל תמיד הרגשתי שיש לה עוד צדדים ורבדים להביא, אז למה לא? אני בעד.
את כל זה אני אומר למרות ש- PI שיר חלש שלה ו- Million Reasons הוא בעצם גאגא עושה מירנדה לאמברט, כך שפחות לטעמי.

GM1988

Well-known member
עם כל זה שMR הוא שיר סבבה

ואני יכול ליהנות לשמוע אותו, הוא לא מתקרב לבלדות כמו "ספיצ'לס", "יו & איי" שלה שהם סופר מעולים!
ופה אני מנסה להבין למה גאגא בחרה לפנות לכוון כ"כ מתון לכל היכולות שיש בה.
שתוציא אלבום עם שירי קאנטרי נוסטלגיים עוד 15 שנה.
כשאת הדבר היותר חם ומעניין כרגע ויש לך את כל המרכיבים, למה פתאום להיכנס לכל המוד הבוגר הזה שלא באמת נחוץ עכשיו.

אני באמת תוהה מה אנחנו הולכים לשמוע שבוע הבא (או מוקדם יותר
) בJoanne, אבל אני ממש מקווה שהסינגלים לא משקפים את רוב האלבום.

Brady

New member
שיר מקסים

תפס אותי מהפעם הראשונה. הקטע מהברידג' ועד הסוף מאוד נוגע.

Brady

New member
Adele - Million Years Ago

עוד שיר אקוסטי טוב עם מיליון. קטע חדש?

Ultraviolence

New member
25 לא תפס אצלי.

גם 21 בדיעבד. מעריך אותה מ א ו ד כמבצעת אבל אם לשפוט על סמך המוזיקה שהיא משחררת,
היא אוברייטד בעיני. לא כמו סיה (בעיקר בארץ) אבל עדיין.
''לפני מיליון שנה''- מלודי נוסטלגי וחמים עם הגיטרה האקוסטית והאווירה האיטלקית (סטייל Salvatore של לנה'לה),
אבל מה שבאמת טוב כאן זה הביצוע שלה ולא השיר עצמו שמיציתי די מהר, כמו את כל האלבום הזה.
&nbsp

GM1988

Well-known member
התיאור הכי מדויק לאדל זה אכן אוברייטד.

ועם כל זה שהיא מבצעת אדירה, הרפרטואר שלה משעמם ולא מעורר השראה בכלל..
באופן מפתיע השיר שהכי לא סבלתי אצלה, הפך לשיר שאני הכי אוהב לשמוע מדי פעם, שזה Hello, והרבה בזכות קטע הברידג' והפזמון הסופי שבו יותר מורגשת אווירת השיר מאשר ברובו עד אותו חלק.
ועם זאת, יכלו לפי דעתי להשקיע יותר בעיבוד שלו כדי שהוא ישמע יותר "בשרני" וטעים מהפרוותיות שלו.

מדי פעם אני פונה לקאבריסטים שבכל אחד אני מוצא משהו אחר שאני אוהב עם השיר, וקצת מאדל עצמה, אז בסדר.. איכשהו אני מסתדר : )

Brady

New member
אדל באמת אוברייטד

קשה לא להיות כשאת היוצרת הכי פופולרית בעולם. זה לא סותר את זה שהיא בחורה מוכשרת שיוצרת שירים טובים (לא תמיד) וזמרת מעולה.
אני מבין אותך מאוד. שנים לא נתתי צ'אנס לשום אלבום של אדל בגלל ההייפ הגדול. לא חשבתי שאמצא מה לאהוב בחביבת הקהל הזו. מה אגיד... טעות שלי.
השירים שלה אכן צפויים ולא מחדשים, אבל אני חושב שהכוונה מאחוריהם והביצועים של אדל מחפים על כך בהרבה מהמקרים. היא יוצרת שירים עם מחשבה ואמינות ועושה את הקטע שלה. זה בסדר. לא כולם חייבים לרדוף אחרי המפיק החדש הבא או הסאונד המקורי שטרם נשמע (מעטים מצליחים גם ככה). לא 19 או 21 (טרם שמעתי את 25 במלואו) הם אלבומים עקביים או טובים במיוחד. היא לא מחזיקה אלבומים שלמים. כן יש להם קטעים בולטים ומצויינים, בעיקר הודות לכתיבה והגשה טובים וכנים.

MYA המדובר הוא אחד השירים הטובים שיצא לי לשמוע ממנה. מאוד אוהב את המילים, את הווקאלז ובעצם את הכל בו. אדל במיטבה.

Ultraviolence

New member
הביצועים מחפים על השירים עצמם שהם רגילים at best.

מה שכן, אני אוהב את האישיות ה- goofy שלה והיא נראית ונשמעת כמו בחורה מצחיקה וכיפית שברקע ההצלחה הפסיכית שלה, נשארה על הקרקע.
עצוב קצת שהקהל (בישראל בעיקר) אוהב להגביל את עצמו לשלוש זמרות בלבד להן הוא יסגוד בעיניים עצומות ואלו אדל, סיה וביונסה. זה אומר המון על הטעם של אנשים כאן במוזיקה.
אמנם כבר דיברנו על זה מלא בעבר, אבל זה המצב.

Ultraviolence

New member
Florence + the Machine - Wish That You Were Here

מתוך הסרט המקסים ''המעון של מיס פרגרין לילדים משונים''.

Ultraviolence

New member
Rihanna - Good Girl Gone Bad

עם הזמן אני מבין כמה שאני אוהב גם את הלא-סינגלים שבאלבום הזה.
&nbsp
שיר הנושא

Question Existing

Breakin' Dishes

וגם הבופים החמודים Lemme Get That, Say It, Sell Me Candy

למעלה