Suck My Pop

candyheart

New member
הקרנת בכורה: Bruno Mars - 24K Magic

כמו שהבטיח, ברונו מארס אכן הוציא את הסינגל החדש שלו, 24K Magic, ביום שישי - ולא רק זה! - ביחד עם השיר גם יצא הקליפ הרשמי!

אז כמו שרבים חשבו, ברונו הושפע מההצלחה של Uptown Funk, והשיר החדש, ביחד עם הקליפ שלו, מאוד מזכירים אותו באווירה. שיר care-free כזה עם כל השטיקים שאנחנו מכירים...החבורה הרגילה שלו והצעדים המוכרים.

לדעתי זה לא מתקרב ל-UF, אבל חמוד כלעצמו. זה קצת יותר מדי ב"השראה של", ומרגישים טיפה חוסר מקוריות.

השיר הוא הסינגל הראשון מהאלבום השלישי של ברונו, בעל אותו שם של הסינגל, שיצא ב-18 לנובמבר.

Ultraviolence

New member
זה פאן והתלהבתי בצפיה ראשונה בקליפ,

אבל מיצה עצמו מהר אצלי

&nbsp
יש כאן אחלה הפקה ווויב אולד-סקולish שברונו שוחה בו, אבל לא מתקרב ל- Uptown Funk.
נראה ונשמע כמו מעין ספין-אוף על אותו שיר, אבל זו חגיגה צבעונית כיפית. לא רע בכלל.
הפקה טובה, יש את התחושה שהוא משתמש באותו שטיק אחרי שהוא ראה שזה עובד לו.
סך הכל הוא כישרון גדול אבל זה די ברור שיש לו שירים שמתעלים עליו.

candyheart

New member
הקרנת בכורה: Emeli Sandé - Hurts

השיר החדש של אמילי סנדה מקבל ויז'ואל משלו!

הסינגל Hurts הוא שיר דרמטי כשלעצמו, אז כמובן שאמילי החליטה להתנהג בקליפ בהתאם.

הקליפ עצמו פשוט : אמילי על רקע הים, וגבר מסוקס (ומבריק למדי) מסתובב פה ושם. אמילי עצמה מאוד דרמטית בהבעות של, אבל אני מניחה שזה תואם את השיר.

מבחינתי אחד השירים היפים שיצאו לאחרונה. אני מאוד סקרנית לגבי האלבום. שהוא, דרך אגב, יוצא ב-11 בנובמבר בשם Long Live the Angels.

Ultraviolence

New member
קליפ יפה, שיר נהדר.

גם אני מחכה לאלבום, אם כי לא כמו שאני מחכה לאלבום של אלישיה קיז למשל,
האלבום הקודם שלה היה מבריק בגזרת הסינגלים ושאר השירים היו בלדות מעייפות שלא עשו לי את זה.

candyheart

New member
הקרנת בכורה: JoJo - Music.

ג'וג'ו מוציאה עוד Contdown Single לקראת האלבום החדש, Mad Love אשר יוצא ממש בעוד כמה ימים.

הפעם השיר הוא Music - שיר אהבה פשוט מאוד למוזיקה וגם אחד שחולק כבוד לאביה שנפטר. הקליפ לשיר מראה את ג'וג'ו בפרקים שונים בילדותה כשהיא מופיעה.

Ultraviolence

New member
יש לה קול מצוין, השיר לא ריגש אותי.

בלדת העצמה סטנדרטית למדי.
כל השירים שהוציאה מתוך האלבום (שרואה אור בסוף השבוע הנוכחי) היו נחמדים אבל לא השאירו עלי רושם מי יודע מה.

candyheart

New member
השמעת בכורה: John Legend - Love Me Now

סינגל חדש לג'ון לג'נד מאלבום חדש.
השיר הוא Love Me Now והוא בהחלט מנסה לרגש פה כמו שהצליח עם All Of Me בזמנו.האם זה עובד גם פה? פחות.
השיר מרגיש קצת מבולגן ואפילו נחפז. לא מרגישים פה רגש אמיתי וזה קצת נמרח.
גם קליפ המילים שפורסם עם השיר, בו זוגות מדברים אחד עם השני, הופך לדי מעצבן ככל שממשיך הקליפ.

candyheart

New member
Little Mix מכריזות על הסינגל החדש!

אז כמו שדווח בעבר, להקת הבנות מתכוונות להוציא סינגל חדש בשם Shout Out To My Ex.
היום הבנות מכזירות על זה באופן רשמי, ומספרות שיחנכו את השיר לראשונה בהופעה חיה ב'אקס פקטור בריטניה' בשבוע הבא!
אל ההודעה גם צורפה תמונה של עטיפת הסינגל.

השיר כמובן אמור להיות הליד-סינגל של האלבום הרביעי של הבנות.

מחכים לזה?

candyheart

New member
Marina And The Diamonds עובדת על אלבום חדש!

זה בא יותר מהר משחשבנו!

חביבת הפורום Marina And The Diamonds, אשר הוציאה לפני שנה את האלבום המעולה Froot, כבר בעבודה על האלבום הבא!

מרינה צייצה בטוויטר את התמונה הבאה, עם הכיתוב : Writing/ Studio.

כמובן שעוד יכול לעבור זמן עד שהאלבום יראה אור, אבל זה שהיא מודיעה שהיא כרגע עובדת עליו מבשר טובות!

Ultraviolence

New member
אהובתי

לא ממהר להתרגש כי בדרך כלל לוקח לה הרבה זמן לעבוד עליהם,
ואני מניח שאחרי FROOT היא מתכוונת להמשיך בכיוון של עבודה על אלבום כאמנית עצמאית.
זה עובד לה הכי טוב. וזה תמיד לוקח יותר זמן.

Ultraviolence

New member
סינגל חדש לאלישיה קיז + אלבום חדש ב- 4 לנובמבר!

Blended Family (What You Do for Love) הוא הסינגל הראשון הרשמי מתוך אלבום האולפן השישי של אלישיה קיז.
השיר מדבר ליטרלי על המשפחה המעורבת שלה, השותפות עם ה- ex-wife של בעלה-
העובדה שהיא מגדלת בהורות משותפת את בנו של בעלה סוויז ביטז מנישואיו הקודמים.

השיר הוא רצועה מס' 9 מתוך 18 רצועות האלבום החדש, HERE, שיראה אור כאמור ב- 4 בנובמבר.
רצועות 17 ו- 18 יהיו שירי בונוס למהדורה הבינלאומית של האלבום,
את מקומן בהתאמה יתפסו שירי הפרומו Hallelujah ו- In Common שיצאו השנה.
על האלבום אלישיה רשמה בקצרה: ''My most raw and honest creation yet!''.
עטיפת האלבום מצורפת

הסינגל החדש הוא קטע R&B-לייט שהיה נשמע רלוונטי יותר ב- 2005-6 ככה,
בעיקר בגלל המלודיה שעשתה לי דה ז'וו לשירים בסגנון שיצאו בשנים האלו.
סך הכל לא רע בכלל. שיר סימפטי.

לשיפוטכם

candyheart

New member
השיר חמוד. ליטרלי באופן מפתיע.

אין הרבה שירים שעוסקים במצב המורכב הזה, בטח שלא באופן כזה ישיר, אז זה מבורך. לפעמים זה קצת יותר מדי ישיר בליריקס, אבל לא מאוד מפריע לי.
עם זאת, בחירה מוזרה לסינגל ראשון. זה שיר נורא נורא אישי שלציבור הרחב יהיה קשה להתחבר אליו...לא נשמע כמו משהו שבאמת ירעיד את המצעדים.
&nbsp
אלישיה היא לא זמרת שאי פעם כל-כך אהבתי. היא גם נהייתה מעצבנת בשנים האחרונות. השיר הזה דווקא קצת "מרכך" אותה בעיני, אבל הסיכוי שאאזין לאלבום לא גבוה. לפחות לא בדחיפות.

Ultraviolence

New member
השמעת בכורה: Maroon 5 - Don't Wanna Know

(feat. Kendrick Lamar)
&nbsp
סינגל ראשון מתוך אלבום שישי.
&nbsp
סתם. עוד מאותו שיט שרץ עכשיו ברדיו
מעצבן ומעפן. הפכו להיות הרכב כזה גרוע וחנפני.
לא מצליח להבין את קנדריק לאמאר, שממשיך להשתתף בחלטורות טראשיות שכאלו,
במקביל לקריירת סולו מוערכת שהיא אנטיתזה לעובדה שהוא לוקח חלק בטראקים כמו זה.
לפחות השת''פים שלו היו גילטי פלז'ר- אבל גם זה לא.

candyheart

New member
אוי ואבוי. מה זה השיר הגרוע הזה?

לגמרי מה שרץ עכשיו ברדיו רק עוד יותר פשטני וחסר מקוריות. נשמע כמו שיר שנכתב ב-10 דקות על בסיס להיטים מעפנים אחרים. עם זה חוזרים?
דווקא היו להם להיטים נחמדים גם בשנים האחרונות והמאכזבות יותר כמו Animals ו-One More Night, אבל השיר הזה הוא שיא הסתמיות.

Ultraviolence

New member
יש מצב שזה השפל.

הם גם ממזמן לא מתפקדים כלהקה ועובדים כמו כל כוכבנית פופ ממוצעת שמחנות כתיבה כותבים להן אלבומים שלמים,
רק שהם ''מארון 5'' ושמם הולך לפניהם. וזה הרבה יותר IN לאהוב אותם, להאזין להם ולהתלהב מכל פיפס שהם מוציאים,
מאשר לשמוע את קייטי פרי

נמאס כבר מהצביעות הזאת.

למעלה