Suck My Pop

candyheart

New member
זה נראה כמו ניסיון קצת נואש להיות ריהאנה

ובכלל להיות "שחורה". אותי זה לא ממש שכנע ומרגיש יותר כאילו היא משחקת איזו דמות. גם האפקטים ברובם הרגישו כמו עבודה של סטודנט שנה א' לאנימציה. הקליפ כמכלול לא רע ממש אבל משהו בו מרגיש לי נורא מעושה ו"מנסה" מדי.

השיר עצמו סתמי לגמרי.עדיין לא הבנתי אותה עד הסוף ומה היא רוצה להביא.

GM1988

Well-known member
ליידי גאגא נבחרה להופיע במחצית הסופר-בול 2017

בצירוף תמונה מהרשתות החברתיות:

גאגא כרגע היא הכוכבת הכי גדולה ומצופה עם אלבום חדש שיוצא בעוד פחות מחודש, ואני מקווה שהיא הולכת להפתיע בענק במחצית הזו עם מופע חייה!
אחרי הגל החדש של מופעים גרנדיוזיים החל ממדונה ב2012 שהרימה את הרף, ביונסה וקייטי פרי שלפי דעתי הייתה האחרונה שבאמת הפגינה במקוריות אירווויזיונית של ממש בשנה שלה, לליידי גאגא תהיה משימה לא פשוטה להכניס את עצמה לתודעה הסופר בולית עם משהו שהיא עוד לא עשתה..

Fall To Grace

New member
מזל טוב ושיהיה לה בהצלחה!

זאת ללא ספק החלטה של אחת שעדיין לא מוותרת על הקריירה שלה חרף זה שהיא הפכה את עצמה בשנים האחרונות לזמרת גייז בלבד.
&nbsp

candyheart

New member
בחירה טבעית ומצוינת!

אני חושבת שמתוך מכלול הזמרים האפשריים שיכולים לתת שואו ושיש להם מספיק להיטים מוכרים, היא נמצאת די בטופ.
מבחינת הופעה אין לי דאגה לגבי מה היא יכולה לתת. השאלה איך זה יהיה עכשיו כשהיא כביכול שינתה קצת את התדמית שלה...האם היא תעשה משהו באווירה יותר טבעית או שתחזור לצבעוניות וגרנדיוזיות בשביל הלהיטים הגדולים והמוכרים ובשביל ההופעה החד-פעמים הזאת? כי לדעתי הגרנדיוזיות זה מה שהקהל רוצה ומצפה כשהוא שומע על גאגא בסופרבול.
&nbsp
אני חושבת שזה יכול להיות מעולה. רק שתבחר את השירים הנכונים, כי רפרטואר יש לה.
שיהיה לה המון בהצלחה ומזל טוב! זו הזנקה אדירה לקריירה, ובוסט משמעותי לאלבום החדש.

spiceupmylife1

New member
בדיוק מה שאני חושבת :)

די בטוחה שהיא תפגיז כמו קייטי פרי כזה... עם שרשרת להיטים

GM1988

Well-known member
לא חסר לה מה לתת מבחינת שואו ולהפגיז בלהיטים!

ולפי דעתי חשוב שהיא תעשה מיקס של כל מורשת ליידי גאגא עד כה, שזה התחפושות והמקוריות שהיא הפגינה מתחילת הקריירה.
מאחר והיא בפתח של אלבום חדש ותדמית חדשה לפי מה שנראה בקליפ, אני מקווה שהיא לא תנסה לקדם את זה יותר, כי בסופו של דבר ההזדמנות הזו בסופר בול מול מליונים של צופים זה להציג בפחות מרבע שעה את כל מה שמכירים על גאגא.

הייתי מכניס לסט ליסט את השירים:
Bad romance
Just dance
Judas
Applause
ואת Perfect illusion

שיואו יש לה כ"כ הרבה להיטים חזקים שאני באמת תוהה מה יכול להתאים למופע כ"כ ענקי

מה שלא יהיה, הכי הכי הכי הכי!!! חשוב, שלא יעלה בדעתה להזמין לשיר איתה את טוני בנט ולבזבז על זה 5 דק מסך המופע עם איזה שיר מעפן מהאלבום המשותף.

candyheart

New member
אני דווקא הייתה מכניסה

את:
Poker Face
Papparazzi
Alejandro
&nbsp
בנוסף למה שכתבת. אולי חוץ מ-Judas שהוא די נשכח. אולי גם Marry The Night שיכול להיות מהמם במופע כזה. בטח גם יהיה עוד סינגל מהאלבום החדש שיצא עד אז.
&nbsp
ומסכימה לגמרי לגבי טוני בנט.
זה לא מתאים לעלות לשיר שיר מהאלבום שלהם במופע מהסוג.

Brady

New member
ג'ודאס זה ממש לא שיר לסופרבול חח

כמדומני זה השיר שעורר הכי הרבה מחלוקת ושנאה בארה"ב (ולכן נכשל בעיקר שם)
&nbsp
אני מהמר שהיא תבצע שירים לא ידועים מהאלבום החדש. היא יוצאת חזק נגד הציפיות לעוד JD או BR ממנה, ככה שאני בספק אם היא מתלהבת מהרעיון של מיקס להיטי עבר.

GM1988

Well-known member
לשיר שירים חדשים זה לקחת סיכון שווא שהקהל פחות יתלהב

ממנו, וזכור לי שהיא כבר עשתה צעד כזה בתקופת הפרומו טור לאלבום הקודם ושרה שירים שאף אחד עדיין לא הכיר מלבד "אורה" ו"כפיים" ורוב ההופעה הקהל פשוט לא ידע איך לאכול את זה או לשיר את זה או לזוז לזה..
אבל שם היה מדובר במופע של גאגא נטו.
כשמדובר במופע מהסוג של הסופר בול שבו היא נבחרת להיות כוכבת הערב לרבע שעה של מיליוני צופים, אני פחות הייתי מהמר על צעד דומה ולשיר שירים שאף אחד לא מכיר ולא יכניס התלהבות כמו הלהיטים הגדולים שלה, שרק מהשמע התו הראשון כבר יקפיץ את מירב הצופים שם.

Ultraviolence

New member
בהצלחה GAGS. מזל טוב

הציבור די איבד בה עניין לצערי אז אני מניח שזו הדרך הטובה ביותר להשאיר אותה עדיין בעניינים ב- era של ג'ואן.
היא הולכת להפציץ ולתת שואו גדול לדעתי. אחת הפרפורמריות הכי טובות שיש היום.
ובאמת מעניין מה שטל כתבה לגבי הכיוון שתבחר להופעה.
אנחנו עדיין לא בדיוק יודעים מה היא מביאה בהופעות שלה ב- era הנוכחי,
אבל לדעתי היא תלך בסופרבול על הקלאסיקה ותביא את הלהיטים הכי גדולים שלה, ובהתאם תשתמש בכל התלבושות המופרעות ומה שאפיין אותה עד כה.

Ultraviolence

New member
כי היא לא מעניינת כמעט אף אחד יותר

היא אמנם לא הספיקה יותר מדי, אבל היא הפכה עם הזמן לזמרת ששרה למעריצים או לאנשים שנהנים לעקוב אחריה, שאני בינהם.
אפילו המונסטרס שלה שקטים משמעותית יחסית ל- era's הקודמים.
Perfect Illusion כושל. וזה היה די ברור מההתחלה שכך יהיה תכלס. לא שיר לציבור הרחב, יותר כמו עצם למעריצים לפני האלבום השלם.

GM1988

Well-known member
מפתיע לקרוא את זה.

חשבתי שהרוב מחכים מאד לאלבום שלה, מעבר למעריצים המושבעים וכו'...

candyheart

New member
השמעת בכורה: DNCE - Body Moves

סינגל חדש ללהקת DNCE אשר מונהגת ע"י ג'ו ג'ונאס!

לשיר קוראים Body Moves והוא הסינגל הראשון מהאלבום המלא הראשון של הלהקה שיצא ב-18 בנובמבר.
השיר הוא פופ דאנסי שמזכיר באווירה את הלהיט הגדול שלהם Cake By The Ocean, רק הרבה פחות טוב ממנו. בכלל, קשה לחשוב שהם יצליחו לשחזר משהו כזה בזמן הקרוב. עדיין, השיר חמוד ובחירה לא רעה לקידום האלבום חסר-השם הראשון שלהם.

למעלה