Lady Gaga new upcoming album

GM1988

Well-known member
Lady Gaga new upcoming album

עצרו את הכל! ותזכרו את התאריך הבא:

ב21 באוקטובר יוצא האלבום החדש של ליידי גאגא שיקרא Joanne

מתרגששששששששש

GM1988

Well-known member
עטיפת האלבום

עטיפת האלבום הרשמית שהתפרסמה לפני זמן קצר בעמוד הרשמי של גאגא לפניכם..

candyheart

New member
איזה כיף!
כל-כך קרוב!

זה סה"כ עוד חודש ושבוע! מקווה שזה יהפוך למוטיב חוזר אחרי שבריטני והיא הודיעו על האלבום רק חודש לפני היציאה ולא חצי שנה לפני. הרבה יותר טוב.
&nbsp
הייתי מעוניינת לשמוע את ההשראה לגבי השם...האם זה אלטר-אגו או סיבה מיוחדת אחרת? בכל מקרה לא נשמע כמו שם של אלבום של ליידי גאגא אבל דווקא סבבה כשלעצמו.
&nbsp
העטיפה גם מאוד לא גאגאית. זה הכי טבעי ו"רגוע" שהיה לה by far. מעניין אם זה מבשר משהו על האלבום.

Ultraviolence

New member
סך הכל חמישה שבועות של המתנה.

איי לאב מי סאם גאגא.
השם מעולה ואהבתי את מה שעומד מאחוריו, נשמע שזה נאמן לכיוון שהיא בחרה לאלבום הזה שהוא יותר טבעי ושורשי עבורה.
העטיפה עצמה סופר-פשוטה ואני מקווה שזה מורה על כיוון מוזיקלי קצת שונה והתנסויות מעניינות ממנה, סך הכל חיבבתי את השוט והפשטות, בחירה יפה לעטיפה.
אחרי Perfect Illusion שהוא אחלה קטע, אבל בכיף היה יכול להיות הליד-סינגל של ARTPOP

גאגא בהחלט הייתה חסרה בעולם הפופ, רק הציפיה שלי ממנה היא שבאמת תרים את הרף ולא תמשיך בקו הנישתי,
היא יכולה לשנות את הסטיילינג והאטיטיוד שלה עד מחר- כל עוד המוזיקה צועדת במקום, זה לא משנה.
מהאלבומים היותר מצופים השנה. איזה כיף לנו!

2017 הולכת להיות כל כך שוממת.

Fall To Grace

New member
"היא יכולה לשנות את הסטיילינג והאטיטיוד שלה עד מחר- כל עוד

המוזיקה צועדת במקום, זה לא משנה" -

עטיפה הזו מגניבה ככל שתהיה, כנ"ל גם השם לא יוצרים בי טיפה של התלהבות.
אני יודע שהיא תישאר בדאנס הגייזי המשעמם שלה ותמשיך להיות זמרת נישתית.
&nbsp
ומי שישמע איזה שנה מלאה הייתה לנו.
השנה הכי גרועה אי פעם במיינסטרים שבלחץ 2-3 ישרדו ממנה את מבחן הזמן.
&nbsp

Ultraviolence

New member
לא מסכים. שנה עם מלא שחרורים מעניינים.

המצעדים (מיינסטרים) לא מעניינים אותי, בכל מקרה אני לא סובל יותר מ- 50% מהלהיטים הגדולים באמת.
&nbsp
ולפי מה שגאגא אומרת-
PI הוא לא אינדיקציה לאלבום השלם. אני נוטה להאמין לה,
מאחר ומארק הוא המפיק שלה הפעם ובחיים לא היה יוצא מפס יצורו משהו כמו ARTPOP ו- BTW.
וגם שת''פים עם פלורנס, Beck, Father John Misty. הינטים על שיר נושא שהוא בלדה גדולה ו'haunting'.
בקיצור- כמו שכבר כתבתי, אני פחות בקטע של הדאנס הגייזי שלה השנה ומצפה לזה מאוד בעיקר בגלל שיש מצב לשינוי כיוון.

למעלה